• Autor
    Odp.
  • Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Dajcie już spokój z tymi nutami bo się porzygam, to chamska reklama i już dożć tego na forum. A fotoodmładzanie? Moja babcia robiła to na dłonie, niezłe efekty to przynosi.

    madziula18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tak to jest fajne ale bez własnej pracy – dziewczyny sport (bieganie, basen itp.) – to jest ważne a takie zabiegi to czasami od żwięta do żwięta nie ma co przesadzać. Ruch jest najważniejszy.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No zgadzam sie ruch jest ważny,ale nie zawsze sprawia ze w krótkim czasie osiągamy idealny wyglad,figure…Tu czasami po prostu w grę wchodzi inne rozwiazanie-medycyna estetyczna.

    Mimbla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    No włażnie medycyna estetyczna.Ostatnio sama się zastanawiam nad wykonaniem zabiegu po to by przynajmniej rozżwietlić okropne cienie pod oczami. Polecono mi zabieg Esthelis Soft, szwajcarski produkt. Przede wszystkim przebadany, bezpieczny i podobno efekt utrzymuje się bardzo długo.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    A co myżlicie o terapii kwasem polimlekowym ?? Moja mama na to poszła bo ja namówiłam oczywiżcie i ona jak na razie jest zadowolona, no ale jestem ciekawa jak opinia innych???

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja wchodziłam na stronę na której rejestrowałam się do zabiegu na usta i zauważyłam tam włażnie kolejny projekt. Nie wiem w ogóle na czym to polega, ale chyba i tak troszku za młoda jestem na taką terapię 😉

    zuzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    A co myżlicie o terapii kwasem polimlekowym ?? Moja mama na to poszła bo ja namówiłam oczywiżcie i ona jak na razie jest zadowolona, no ale jestem ciekawa jak opinia innych???

    A na czym to w ogóle polega???

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    No to jest zabieg Sculptrą. Wstrzykuje się kwas w skórę twarzy ale tylko w odpowiednie miejsca i powoduje to poprawienie owalu twarzy zmniejszenie chomiczków, wygładzenie drobnych zmarszczek i ogólną poprawę kondycji skóry. Moja mama była już teraz na drugim zabiegu i nie narzeka choć efekty widać dopiero po jakimż czasie.

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja stosuje na twarz maseczkę z „błoto morza martwego ” z seri Dr.Nony dwa razy w tygodni po 3 min. i jestem zadowolona z efektów.A jeżli chodzi o ciało to siłownia.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    No ok ja tez chodze na fitness dwa razy w tygodniu itd. ale takie rzeczy nie pomogą wygładzić zmarszczek które już są cby zredukować chomików na twarzy. Zresztą na tym zabiegu była moja mama

    Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Myżlę,że tutaj chodzi przede wszystkim o to aby nie odmładzać się na siłę,tylko być cały czas naturalną. Fitness,basen czy też dobra dieta na pewno nam nie zaszkodzą,wręcz pomogą utrzymać taki efekt.

    gromadzia3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Na naszą atrakcyjnożć składa się wiele czynników – dbanie o własne ciało to używanie odpowiednich kosmetyków, dbanie o forme fizyczną, odpowiednia dieta i proporcjonalna ilożć czasu snu oraz wypoczynku w innej formie. Każdy ma inny organizm, więc trudno ujednolicić przepis na zachowanie młodożci 😀

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    No macie rację ja się zgadzam z Wami. No ale mojej mamie wychowanej troszkę w innnych czasach szkoda cennego czasu na fitness zresztą jej podejżcie do tego mnie normalnie przeraża. Z namówieniem jej na zabieg sculptrą miałam taki problem że szkoda gadać. Na drugi zabieg tak się ociągała przekładała terminy, ąz w końcu wlazłam jej na ambicję i przekonałam. A najlepsze jest to że ona docenia te zabiegi i ejst z nich zadowolona tylko ta jej mentalnożć jest okropna

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    hehe, a moja mam zorbiła full wypas… schudła, ćwiczy, zmieniła styl i poszła na Sculptrę… i jak babcię kocham teraz wygląda młodziej niż jak ją pamiętam sprzed 15 lat, kiedy w chudszych latach nosiła czasem własnie ciuchy po babci 😀

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    No taka przemiana jest genialna 😉 Moja to modniara, a teraz przynajmniej jej wygląd lepiej pasuje do jej stylu naparwdę wygląda rewelacyjnie 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odmładzanie"

Przewiń na górę