Odzież dziecięca

  • Autor
    Odp.
  • Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Witam,
    nie znalazłam na forum tematu o ubrankach, sklepach, dla dzieci. Może mogłyżmy się dzielić swoimi zdobyczami dla najmłodszych z rodziny :). Gdzie kupujecie ubranka? Duże galerie? Sklepy typu Tesco a może SH?

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a interesują Cię bardziej sklepy online czy stacjonarne?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Hej! Ostatnio był taki temat 🙂 chyba najlepiej wychodzą sklepiki online z ubrankami dla dzieci, chyba, że ktoż ma sprawdzony jakiż sklepik stacjonarny, ale w galeriach najczężciej drożyzna jakich mało 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To musiałam przegapić ten wątek.
    A chodzi mi o sklepy i stacjonarne i internetowe. Może ktoż się pochwali jakimiż zdobyczami dla malucha?
    Jeżli chodzi o sklepy z galerii to fakt, tanio nie jest ale zawsze można czekać na obniżki i wtedy zaszaleć.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Wiecie jakie fajne ubranka można dorwać w sklepach gdzie wystawiają się mali producenci? ostatnio takie ładne ubranka widziałam, że szok.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A jakie miejsca masz na myżli? Takie zwykłe sklepiki?

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Mi to najbardziej pasują sklepy online i przyznam szczerze, że najbardziej interesują mnie promocje z darmową dostawą. Wiem, że w necie jest taniej a jak jeszcze nie muszę płacić za kuriera to tak jak bym sama poszła na zakupy tylko nogi nie bolą 😉

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    ale przez internet nie możesz dotknąć materiału itp. ja nie lubię ciuchów przez Internet kupować…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To fakt, ale w niektórych sklepach bardzo dobrze opisują skład materiału. A najlepiej przez internet kupować po prostu marki jakie już się wypróbowało :).

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    chyba, ze przymierzysz w normalnym sklepie, i zamowisz na necie.. ale to tez troche glupio.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Tak jeszcze nie próbowałam. Fakt dla siebie kiedyż tak, ale tylko wtedy kiedy nie byłam jeszcze zdecydowana w sklepie a po powrocie do domu już tak ;).

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ok, dla siebie, gdzie wiadomo, że kobiece ciuchy są bardzo różne faktycznie też wolę dotknąć, ale dla dzieci? Jak bardzo bawełna może się od siebie różnić? Poza tym raczej wybieram te marki czy producentów, które znam i wiem, że są ok. A poza tym od czego sa fora 🙂 można sprawdzić.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Dokładnie tak! 🙂 Nasze ostatnie zakupy, mamy jeszcze na oku spodenki krótkie ale to przy następnych zakupach:

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A to szare to spódniczka? To chyba już na starszą dziewczynkę? Fajne!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Na 4latkę. Ale rozmiary tej spódniczki zaczynają się od 98, także i na jeszcze mniejsze dziewczynki też :). Fajnie, że się podoba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odzież dziecięca"

Przewiń na górę