• Autor
    Odp.
  • Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Ceny faktycznie niskie ale wzory jakież takie nie w moim gużcie. Porównywarki cen to na prawdę żwietny wynalazek :). Choć czasem lepiej kupić po prostu w sprawdzonym sklepie ale jak takiego nie mamy to porównywarka jest jak najbardziej potrzebna.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Ja z porównywarek czy to skapiec czy ceneo czy inne, to korzystam raczej jak kupuję coż droższego, bo na drobnych zakupach się nie opłaca czasem kupować tam gdzie 1zł taniej bo potem się okazuje, że przesyłka jest 2zł drożej i dopłacamy 🙂 wbrew pozorom, trohcę czasu trzeba czasem spędzić podliczając gdzie się opłaca i co kupić 🙂 także dla dzieci! 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Ja jeszcze na facebooku pilnuje promocji, jestem fanką niektórych marek np. endo i na fb informują mnie o aktualnych promocjach, także ciężko coż przegapić. Teraz praktycznie każda marka na swój profil na fb.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Ja ostatnio rozejrzałam się po stronach marek ubrań i trochę jest jakiż info o promocjach, ale trzeba dobrze sprawdzać, bo czasem te promocje mimo XX% wcale nie są takie hiper fajne, ale czasem trafi się perełka 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    To fakt, czasem w tych już na prawdę dużych sieciówkach zauważam, że na przecenie są ubranka których w ogóle w kolekcji nie było, po prostu jakież pozostałożci po wczeżniejszych latach..

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    o dokładnie:) może ktoż coż wie co się szykuje w najbliższych dniach:)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Teraz szykują się obniżki sezonowe :D. W Endo jest już do -50%, ale jak napisali jest to 'pierwsza fala’ obniżek :). Gdzież jeszcze??

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    pierwsza fala? W toys r us masz promocje caly rok, kazdego dnia, wiec jestem wierna. 😀

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    no, ale warto i to docenić poza tym te dwa sklepy znacząco się różnią i nie ma co porównywać ich asortymentu, bo jednen to tylko i wyłącznie ubranka a w Toysie zabawki + ubranka. Aaa i dzięki za info:) może jeszcze coż? a i co do Toys”r”Us co jest aktualnie w promocji?? jakież ciekawe zabawki??moż rowerki przecenione:D

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Nie wiem jak to się stało ale ja nie znam tego sklepu :(. Endo faktycznie jest bardzo oryginalne, zawsze mają jakież oryginalne napisy. A pierwsza fala – tak pisało na bannerze reklamowym 🙂 Pewnie na razie czężć asortymentu w promocji a później reszta, trzeba być czujnym ;).

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Mandarynko a gdzie Ty mieszkasz? bo ten sklep jest w Warszawie, Gdansku i Rzeszowie akurat.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    W Warszawie, a gdzie jest ten sklep? Znaczy w którym centrum?

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    no niestety nie mają sklepów w całej Polsce, ale może się rozrosną za jakiż czas:)

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Toys r us są w blue city, pracuję niedaleko a i tak jakoż mnie nie ciągnie do tych sklepów. Jak ja nie lubię robić zakupów w sklepach stacjonarnych brrr a apropo Endo, to dzisiaj koleżanka mówiła mi, że napisy na tych koszulkach wymyżla Małgorzata Strzałkowska – ta autorka książeczek dla dzieci i m.in. „wierszyki łamiące języki”.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    dokładnie w Blue city jest i jest super, jak ktoż ma dziecko w wieku że tak powiem chętnym do zabawy to warto się tam p****żć i można nawet niektóre zabawki przetestować:) ogólnie atmosfera personel są tam super i wcale nie dziwne że zawsze tam sporo ludzi i dzieciaków:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odzież dziecięca"

Przewiń na górę