• Autor
    Odp.
  • okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    tak, tylko mnie życie nauczyło, że do sklepu z zabawkami dla własnego spokoju umysłu, nie chodzę z dziećmi 🙂

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    W Warszawie, a gdzie jest ten sklep? Znaczy w którym centrum?

    mogłaż sobie w googlach wpisac warszawa toys r us.
    w Blue City jest. wiesz?

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    tak w Warszawie tylko w Blue City i wyłącznie

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    no ja o tym wiem, bo czytalam na innym forum, tylko takim dla dzieci ogolnie i zachwalali tam ten sklep

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    nie dziwię się, że zachwalali Toys R Us, bo promocja goni promocję, wszystko w jednym miejscu, obsługa miła, ja z pełną odp[owiedzialnożcią polecam goraco:)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    masz racje, i sie rozpowszechnia sklep od razu

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja strasznie lubię ten sklep, jest zupełnie inny niż smyk! ale rewelacja, tak jak lubię zakupy w ikei tak i uwielbiam Toysa

    MONIKASTR
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam
    ja mogę polecić sklep internetowy [usunięto_link] mają tam naprawdę fajne ubrania w niskich cenach. Szybka i niedroga wysyłka. Tydzień temu kupiłam u nich naprawdę żliczny 3-czężciwoy kombinezon zimowy – naprawdę super.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Od poniedziałku w LIdlu będą zimowe ciuchy dla dzieci, i tych maluszków i tych wiekszych. Mają być kurtki i spodnie na narty, ciepłe skarpetki i polarowe bluzy 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    W Endo mają już obniżki jesienne, bluzki z długim rękawem po 19,90 także bardzo przyjemnie, a do tego mają konkurs gdzie jako dodatkowe nagrody można wygrać bony na zakupy (300zł).

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Ale Lidl to nie ta jakożć. Tam można kupować raczej idąc na masówkę. Ubranka nie mają fajnego stylu. Dlatego wybieramy płaszczyk z Kidomanii bo zależy nam na jakożci i stylu 😉 Córka nie musi mieć 10 podobnych rzeczy – wystarczy jedna, dwie, ale ładne 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Jasne, że tam jest masówka, ale gdzie teraz jej nie ma 🙂 wszystko też jest kwestią ceny, mnie najbardziej zabijają czasem ceny butów dla dzieci, na które producent zużywa 1/10 materiału co na but dorosłego, a cena jest najczężciej wyższa niż butów dla mnie, chodiz oczywiżcie o ceny w markowych sklepach, w galeriach itd 🙂

    polarczyk2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam,
    nie znalazłam na forum tematu o ubrankach, sklepach, dla dzieci. Może mogłyżmy się dzielić swoimi zdobyczami dla najmłodszych z rodziny :). Gdzie kupujecie ubranka? Duże galerie? Sklepy typu Tesco a może SH?

    Witam.
    Podziele się swoimi doswiadczeniami.

    Mam dziecko w wieku 2 lat. Ubranka kupuję w sklepach internetowych, natrafiając bardzo często na różnego typu promocje. Poszukaj, na pewno znajdziesz :):) 😀

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się, że wszędzie [usunięto_link] jest żliczna 🙂 Jednak nie w każdym sklepie takie sukienki dla dziewczynek czy inne ubranka dla dzieci są tanie. Dlatego zwykle kupuję ubranka przez internet, żeby było taniej ;]

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Wpadłam wczoraj w czasie zakupów na dopiero co otwarty sklep Original Marines, nie znałam przedtem tej marki 😯 ubranka mają żwietne, kupiłam dla córki cudną sukieneczkę i torebkę 😀 Jak będziecie w bluecity to zobaczcie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odzież dziecięca"

Przewiń na górę