on chce miec dziecko : POMOCY!!

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ostatio moj chlopak powiedzial ze marzy o tym zebysmy mieli dziecko. nie wiedzialam co mu odpowiedziec. powiedzialam ze to przemysle. ale sama niewiem co mu odpowiedziec. bardzo go kocham i on mnie tez. mam pewnosc ze bylby wspanialym tatusiem. ale przeraza mnie ta odpowiedzialnosc mam 18 lat a on 20. PROSZE POMOZCIE I POWIEDZCIE CO BYSCIE ZROBILI NA MOIM MIEJSCU!!!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    to ze on chce to nie znaczy, że tak ma być…. zresztą może mu chodziło o przyszłożć a nie teraźniejszożć
    a jak co to spytaj sie czy jest w stanie utrzymać ciebie i dziecko[jeżli mu chodzi o teraźniejszożć]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    to ze on chce to nie znaczy, że tak ma być…. zresztą może mu chodziło o przyszłożć a nie teraźniejszożć
    a jak co to spytaj sie czy jest w stanie utrzymać ciebie i dziecko[jeżli mu chodzi o teraźniejszożć]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moj facet tez juz chce dziecko.. o mow ze moglby juz je miec…
    kiedys jak sie kochalismy mial gumeczke i i juz prawie konczy i powiedzial mi tak mam nadzieje ze jest peknieta a mi sie cieplo zrobilo…
    nic powiedz ze jestes za mloda i na dziecko masz jeszcze czas… powiedz najpierw zareczyny potem slub na koncu dziecko.. ja tak powiedzialam swojemu… dziecko to jest straszna odpowiedzialnosc… spytaj go czy mowi powaznie i jak on to sobie wyobraza? nie skonczysz szkoly za co go utrzymacie…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moj facet tez juz chce dziecko.. o mow ze moglby juz je miec…
    kiedys jak sie kochalismy mial gumeczke i i juz prawie konczy i powiedzial mi tak mam nadzieje ze jest peknieta a mi sie cieplo zrobilo…
    nic powiedz ze jestes za mloda i na dziecko masz jeszcze czas… powiedz najpierw zareczyny potem slub na koncu dziecko.. ja tak powiedzialam swojemu… dziecko to jest straszna odpowiedzialnosc… spytaj go czy mowi powaznie i jak on to sobie wyobraza? nie skonczysz szkoly za co go utrzymacie…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    no coz raz mielismy juz w planach slub ale cos sie stalo i … ale juz jest dobrze. o dziecko chodzi mu w czasie terazniejszym. jesli chodzi o kase to on studiuje i jednoczesnie pracuje w firmie ojca a ja ucze sie i finansowo pomagaja mi rodzice wiec jesli o kase chodzi to niema problemu ale ja jednak mam jakies opory 🙁

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    no coz raz mielismy juz w planach slub ale cos sie stalo i … ale juz jest dobrze. o dziecko chodzi mu w czasie terazniejszym. jesli chodzi o kase to on studiuje i jednoczesnie pracuje w firmie ojca a ja ucze sie i finansowo pomagaja mi rodzice wiec jesli o kase chodzi to niema problemu ale ja jednak mam jakies opory 🙁

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    slub? nie za wczesnie?
    plany czy zareczyny te sprawy byly?
    no mysmy mysleli o zareczynach i dosc ostro byly rozmowy, pierscionka szukal… ale nie ten czas jeszcze…
    a wy juz?
    a co sie stalo ? jakies ale…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    slub? nie za wczesnie?
    plany czy zareczyny te sprawy byly?
    no mysmy mysleli o zareczynach i dosc ostro byly rozmowy, pierscionka szukal… ale nie ten czas jeszcze…
    a wy juz?
    a co sie stalo ? jakies ale…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " on chce miec dziecko : POMOCY!!"

Przewiń na górę