• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie… akurat to nie są moje słowa lecz kogoż innego. I bardzo duża grupa społeczeństwa Polskiego myżli tak samo. Heh ja nie jest ani zazdrosna ani zawistna bo te pieniądze mam, tyle ile trzeba haha 🙂

    Po za tym źle mnie zrozumiałaż, nie myżlę o sobie tylko o Państwie :/ ehh

    Na ogól na forum wyrażamy własne opinie, a nie czyjeż. Skoro to są słowa kogoż innego, to niech ktoż inny się wypowie.

    Ale oczywiżcie często się zdarza, że gdy komuż ciężko uargumentować swoje racje to popiera się „kimż innym” i „wieloma innymi ludźmi” – tak jak Ty to zrobiłaż.

    Aha.. Ok… Spoko… 🙂
    Wypowiedź swoja oparłam na wypowiedziach innych A NIE UKRADŁAM JĄ KOMUś. heh

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nie wiem gdzie Wy spotykacie takich ludzi? Tych bogatych i ciułających;)
    Ja znam tylko bogatych i nie żałujących sobie wydatków… I zawsze naja fury, naj ciuchym naj perfumy, naj zegarki, naj imprezy i naj towarzystwo;) I zawsze wszystko na najwyższym poziomie… Pieniadze są a zaraz może ich nie być- wiec korzystajmy z tego że mamy i cieszmy się tym ze możemy poszaleć!!

    magdzianka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    nie uważam siebie za bogatą (choć biedną też nie) jednak uważam że jeżli ktoż jest bogaty i rozrzutny, to raczej długo nie będzie bogaty…:O

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie… akurat to nie są moje słowa lecz kogoż innego. I bardzo duża grupa społeczeństwa Polskiego myżli tak samo. Heh ja nie jest ani zazdrosna ani zawistna bo te pieniądze mam, tyle ile trzeba haha 🙂

    Po za tym źle mnie zrozumiałaż, nie myżlę o sobie tylko o Państwie :/ ehh

    Na ogól na forum wyrażamy własne opinie, a nie czyjeż. Skoro to są słowa kogoż innego, to niech ktoż inny się wypowie.

    Ale oczywiżcie często się zdarza, że gdy komuż ciężko uargumentować swoje racje to popiera się „kimż innym” i „wieloma innymi ludźmi” – tak jak Ty to zrobiłaż.

    Aha.. Ok… Spoko… 🙂
    Wypowiedź swoja oparłam na wypowiedziach innych A NIE UKRADŁAM JĄ KOMUś. heh

    No, nie ukradłaż. I jeżli myżlisz, że ja tak myżlałam, to chyba w ogóle nie myżlisz 😆 Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

    Skoro się kimż podpierasz tzn, że sama nie masz swojego zdania.
    Tylko jeszcze jset sprawa tego typu, czyimi wypowiedziami się podpierasz? Mam wrażenie, że swojego sporo młodszego rodzeństwa

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    1. Nie mam młodszego rodzeństwa.
    2. W przeciwieństwie do ciebie nie wyciągam marnych wniosków.
    3. Nie wiem czemu tak na mnie najeżdżasz?
    nie pasuje ci moja wypowiedź? To ignoruj ją. A nie szukasz nie wiadomo czego. MAM swoje zdanie które już wyraziłam dawno… i temat poszedł dalej jeżli nie widzisz haha
    :haha:

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Rzeczywiżcie – to ty mi wyglądasz na to młodsze rodzeństwo. 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    1. Nie mam młodszego rodzeństwa.
    2. W przeciwieństwie do ciebie nie wyciągam marnych wniosków.
    3. Nie wiem czemu tak na mnie najeżdżasz?
    nie pasuje ci moja wypowiedź? To ignoruj ją. A nie szukasz nie wiadomo czego. MAM swoje zdanie które już wyraziłam dawno… i temat poszedł dalej jeżli nie widzisz haha
    :haha:

    tego typu wypowiedzi najczesciej wynosi sie z domu. prawda jest, ze w naszym spoleczenstwie jest mnostwo zazdrosnych nieudacznikow, ktorzy przez cale zycie odbebniac beda osiem godzin w pracy za psie pieniadze, bo nie maja odwagi ani pomyslunku, zeby cos z tym zrobic. kazdy, komu sie powiodlo, jest dla nich zlodzielem okradajacym panstwo 😆

    nie zdaja sobie sprawy, ze polskie prawo podadkowe dziala tak, ze wlasciwie wymierzone w prywatnych przedsiebiorcow: ludzi, ktorym sie udalo, ktorzy odwazyli sie do czegos w zyciu dojsc.

    zatem…nadaja o rzekomym „nieplaceniu podatkow”, swoim dzieciom pakujac tym samym do glow debilizmy, ktore sprawiaja, ze powstaje kolejne pokolenie nieudacznikow.

    przykre…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    1. Nie mam młodszego rodzeństwa.
    2. W przeciwieństwie do ciebie nie wyciągam marnych wniosków.
    3. Nie wiem czemu tak na mnie najeżdżasz?
    nie pasuje ci moja wypowiedź? To ignoruj ją. A nie szukasz nie wiadomo czego. MAM swoje zdanie które już wyraziłam dawno… i temat poszedł dalej jeżli nie widzisz haha
    :haha:

    tego typu wypowiedzi najczesciej wynosi sie z domu. prawda jest, ze w naszym spoleczenstwie jest mnostwo zazdrosnych nieudacznikow, ktorzy przez cale zycie odbebniac beda osiem godzin w pracy za psie pieniadze, bo nie maja odwagi ani pomyslunku, zeby cos z tym zrobic. kazdy, komu sie powiodlo, jest dla nich zlodzielem okradajacym panstwo 😆

    nie zdaja sobie sprawy, ze polskie prawo podadkowe dziala tak, ze wlasciwie wymierzone w prywatnych przedsiebiorcow: ludzi, ktorym sie udalo, ktorzy odwazyli sie do czegos w zyciu dojsc.

    zatem…nadaja o rzekomym „nieplaceniu podatkow”, swoim dzieciom pakujac tym samym do glow debilizmy, ktore sprawiaja, ze powstaje kolejne pokolenie nieudacznikow.

    przykre…

    Hahahahahahahahahaha
    Akurat to wiedza wyniesiona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
    Dziewczyno lub kobieto przykro mi że Cię tak życie wydymało 😛 :haha:

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Heh. Bardzo dobre podejżcie doktorów do studentów :p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hahahahahahahahahaha
    Akurat to wiedza wyniesiona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

    Pewnie od Pana co wydaje numerki w szatni.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Hahahahahahahahahaha
    Akurat to wiedza wyniesiona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

    Pewnie od Pana co wydaje numerki w szatni.

    O włażnie. Zapomniałam dodać. Jak on się nazywa?? Szatniarz. 🙂 on mi tak powiedział. :haha:

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dziewczyny,litożci… 🙄

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Spoko 🙂

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    pierwszy raz slysze ,zeby bogaci ludzie na czyms takim oszczedzali, jak samochod czy ciuch… 🙄

    …po co niby mieli by to robic !???

    moze najpierw okreslilybyscie , co to jest dla was „bogactwo „???
    5.000 zl /10.000 czy moze 50.000 na miesiac !???

    nie spotkalam jeszcze osoby ,ktora zarabiajac np.30.000 zl kupowala sobie np. ciuchy na allegro , zamiast w dobrych eksluzywnych butikach 😆 😉
    ktos ,kto ma kaprys i pieniadze moze sobie kupic porsche na gaz – i nikomu nic do tego !

    -poza tym, jak mozna oceniac status kogokowiek poprzez ciuchy czy samochod !??????????????????????? 🙄
    😆 😆 😆 😆

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A ja nie mam pieniędzy i mimo to nie umiem oszczędzać. Nawet w przypływie jakiejż gotówki zawsze znajdzie się coż na co chcę ją wydać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Oszczędzają bogaci"

Przewiń na górę