• Autor
    Odp.
  • guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    zastrzyk robia, ale to tak jakby lekkie ukucie. krem to niewiele znieczuli. potem nic nie czuc nawet jak zejdzie ci znieczulenie to masz po prostu szwy i juz. nic ci nie przeszkadzaja. najlepiej usunac wszystkie na raz bo jest taniej. to jest zabieg operacyjnny wiec na kazdy taki zabieg otwieraja nowe narzedzia i nici itp dlatego jak robisz jeden to zaplacisz wiecej bo tego zestawu juz na nikogo nie moga wykorzystac. wiec lepiej robic od razu to co jest do zrobienia.

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ktoż powie ile to może kosztować?

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    zalezy ile punktow usowasz bo do kazdego zabiegu otwiera nowe opakowanie narzeci i nici chirurgocznych.

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja też chce usunać sobie pieprzyk. tylko sie boję poniewarz znajduje sie nad okiem kolo brwi! 😯 boje sie ze nastapia jakies komplikacje pozabiegu. doradzcie mi czy warto ryzykowac?

    Pozdrawiam! 😀

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    komplikacji nie bo to jest drobny zabieg i potem jeden szew zakladaja, ale moze zostac mala blizna

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Pieprzyki to moja zmora…ale chyba usune sobie laserowo a nie chirurgicznie… 8)

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Nie wiedziałam ze mozna usunąc piepszyka takze laserowo. Czy przy takim zabiegu dostaje sie znieczulenie?

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Aha, miejscowe znieczulenie, bardzo łagodne. Jak się ma małe pieprzyki, to włażnie laser jest najlepszy. Moja sąsiadka na twarzy miała bardzo dużo małych i usuneła je laserowo za jednym razem. Nie ma nawet jednej blizny 😆

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    To super. 🙂 Ja mam nad okiem a dokładnie nad brwią. Dobrze ze blizny po takim zabiegu laserowym nie zostają 🙂 Dziękuje Tobie bardzo za odpowiedz.

    Pozdrawiam serdecznie. 🙂

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dziękuję!!! Dziękuję!!! Dziękuję!!! 😀

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Ja mam aż 3 pieprzyki na twarzy. I nie wyobrażam sobie tego, że miałabym je usunąć. Wiem że mogą być przyczyną raka, ale mimo to jestem do nich bardzo przywiązana. Niektórzy nawet mówią, że to jest mój znak rozpoznawczy 😉

    dynamitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szkoda, że to takie drogie…

    Natalee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam aż 3 pieprzyki na twarzy. I nie wyobrażam sobie tego, że miałabym je usunąć. Wiem że mogą być przyczyną raka, ale mimo to jestem do nich bardzo przywiązana. Niektórzy nawet mówią, że to jest mój znak rozpoznawczy 😉

    bardzo fajnie, ze tak myslisz, ja tez mam kilak pieprzykow na łopatce i bardzo mi się podobają, układają trochę w kształt kwiatka 😉

    kasiaamazonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak można usuwać pieprzyki… 🙁 dodają osobom tyle uroku ❗

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Też jestem zdania że pieprzyki w niebezpiecznych miejscach należy usuwać..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pieprzyki"

Przewiń na górę