• Autor
    Odp.
  • polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    zdarzyl sie komus przypadek, ze taki piperzyk znow sie pojawil w tym samym miejscu?

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ja też się chętnie dowiem, tym bardziej, że moje pieprzyki też wymagają usunięcia, bo są odstające :/

    Nefrete
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam:) również posiadam sporo pieprzyków jednak boję się poddać takiemu zabiegowi ( martwią mnie ewentualne późniejsze powikłania). Chyba już przyzwyczaiłam się do ich obecnożci na moim ciele 😆 Podziwiam osoby które są tak odważne i decydują się na zabieg możecie napisać coż więcej jak to wygląda ( czy powstają jakież blizny) i czy usuwałaż wystające pieprzyki czy takie które znajdują się płasko na ciele?

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    podbijam pytania poprzedniczki.. też mam 3 odstające pieprzyki na brzuchu, nie przeszkadzają mi, ale na baseie sie wszyscy patrza i pytaja czemu nie usunę… poza tym niebezpiecznie się oalac, zawsze je „topię” dosłownie w kremie do oplania albo zasłąniam plastrem

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    słyszałam, że za jednym zamachem nie można usunąć wszystkiego – to prawda? mój chłopak ma trochę pieprzyków na plecach, ale też nie ma czasu biegać do lekarza co tydzień na kolejną „partię” usuwania…

    My Dream
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja mam mnóstwo pieprzyków na całym ciele, po mamie.
    Nie mam zamiaru ich wycinać, ale kontroluję je regularnie u dermatologa.
    Jak wychodzę na słońce, smaruję je bardzo wysokim filtrem. Myżlę, że taka ochrona wystarczy.

    79madlena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Może i efekt fantastyczne ale nie dowiesz się czy dany pieprzyk był łagodny czy złożliwy bo to może stwierdzić tylko badanie histopatologiczne

    _________________
    [usunięto_link]

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    jedna kwestia to zdrowotna, druga – estetyczna.
    mi się pojawiają nowe co jakiż czas.. bo przecież nie było ich tyle kiedyż. i włażnie ze względów estetycznych chciałabym je usunąć..
    gdzie w takim celu powinnam się zgłosić? chyba nie do dermatologa?

    HolderDrogeria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Lauro, najlepiej iżć z pieprzykiem do dermatologa. Skierowanie wypisze Ci lekarz rodzinny. Jeżli faktycznie masz ich dużo i są też sporych rozmiarów, lekarz zleci ich usunięcie. Możesz zawsze ponarzekać, że nie możesz się opalać, itp.

    TwojaFantazja_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Możesz rozważyć również gabinet medycyny estetycznej. Oczywiżcie wtedy powinnaż liczyć się z odpowiednio wyższymi kosztami. Najlepiej jednak udać się do dermatologa.

    bakbalbina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pieprzyki zawsze warto badać! Profilaktyka przede wszystkim!

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Lepiej usunąć jak są już wyjątkowo duże, wtedy mogą z nimi być problemy.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja miałam usunięte 2 pieprzyki bo tak mi kazał lekarz i żałuję bardzo bo miałam 2 małe pieprzyki a teraz mam 2 duże blizny !!!!!!!

    chmiel241
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja czężć pieprzyków usunęłam a czężć smaruję przed opalaniem kremami i sztyftami do miejsc wrażliwych z najwyższym filtrem

    EwaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Mój brat miał usuwane pieprzyki i mu nie zostały blizny, może to od chirurga zależy 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pieprzyki"

Przewiń na górę