piercionek zareczynowy. HELP!!!!

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Temat贸w: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wczoraj chlopak spytal sie mnie jaki chce pierscionek zareczynowy a ja jak idiotka odpowiedzialam „maly” wiem ze to beznadziejnie glupie ale taki mam problem. mam za chude palce na pierscionki. zawsze gdy widze jakis fajniusi to okazuje sie za dozy 馃懣 niewiem czy dobryw wyjsciem sa te na zamowienie chociaz widzialam pierscionek mojej kolerzanki i zbyt piekny nie byl. jest jeszcze jakies wyjscie????????? czy robilyscie pierscionki na zamowienie i jesli tak to czy bylyscie zachwycone??????

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    po pierwsze to ty sobie nie wybierasz pierscionka….
    to ma zrobis twoj wybranek 馃檪

    ja kiedy juz rozmawialam o pierscionkach zareczynowych z facetem… i nic sie nie dowiedzialam jeszcze dostalam z***… ze sie tym interesuje…
    pozatym on wie co mi sie podoba a co nie 馃檪

    ashley0022
    Member
    • Temat贸w: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    on sa,m ma wybrac ale chodzi o wymiary zeby byl odpowieni rozmiar 馃槼

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    to juz jego problem sam musi zobaczyc jaki masz… 馃檪

    mia1980
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    wszystkie moje znajome kupowa艂y pier偶cionek zar臋czynowy z facetem. Poza ty pracowa艂am kiedy偶 w skepie jubilerskim i tam te偶 przychodzi艂y pary[czasami nawet z te偶ciow膮 馃槸 馃槅 ] kole偶anka m贸wi艂a 偶e to niesamowita frajda chodzi膰 za pier偶cionkiem z facetem i bynajmniej ma taki jaki jej sie podoba. No ale jest jeszcze druga strona medalu mysl臋 偶e takie wsp贸lne wybieranie pier偶cionka ps贸je ca艂y urok tego zdarzenia lepiej niech to bedzie niespodzianka[o ile facet ma dobry gust i wie co nam sie podoba 馃槈 ].

    ashley0022
    Member
    • Temat贸w: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ale lepiej zeby pasowal niz byl za dozy albo za maly 馃槼 a tomek niech juz sie martwi o to jsk ma wygladac

    mia1980
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a najlepiej to idzcie do jakiegos sklepu jubilerskiegi niby poogl膮da膰 pier偶cionki oni tam maj膮 miarki[takie k贸艂ka co sie wk艂ada na palec i kazdy ma sw贸j numerek… jesli masz drobne palce ja mam 10 to jest bardzo ma艂o i ma艂y wyb贸r w tych rozmiarach wiec rozmiar bedzie na zam贸wienie] zreszt膮 duzo tez zale偶y od grubo偶ci 'obr膮czki’ pierscionka im szersza tym bedzie wydawa膰 si臋 cia偶niejsza

    ashley0022
    Member
    • Temat贸w: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    moja kolezanka miala na wymiar ale pierscionek nie byl taki jak chciala ale o wiele inny 馃槼

    mia1980
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    powiem ci tak ze je偶li zmniejszy lub zwiekszy si臋 np. z rozmiaru 10 na 24 to pier偶cionek traci fason ale jesli jest to kwestia ok5 nr to nie ma problemu a z katalog贸w to bym nie kupowa艂a bo inczej wygladaj膮 na obrazku a inaczej w rzeczywisto偶ci

    xyz
    Member
    • Temat贸w: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja kiedys wyciagnelam partnera na zwykle zakupy. przechodzilismy kolo bizuterii i zapytal jaki pierscionek mi sie podoba to pokazalam. prosil zebym przymierzyla i na tym koniec. za 3 tygodnie w niedziele otwieram drzwi a tu moj partner z mamusia 馃檪 tak wygladaly moje zareczyny. nikt mi o niczym nie mowil. maz z moja mama wszystko uzgodnil za moimi plecami 馃檪 byla niespodzianka

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    ja kiedys wyciagnelam partnera na zwykle zakupy. przechodzilismy kolo bizuterii i zapytal jaki pierscionek mi sie podoba to pokazalam. prosil zebym przymierzyla i na tym koniec. za 3 tygodnie w niedziele otwieram drzwi a tu moj partner z mamusia 馃檪 tak wygladaly moje zareczyny. nikt mi o niczym nie mowil. maz z moja mama wszystko uzgodnil za moimi plecami 馃檪 byla niespodzianka

    wlasnie 馃檪 ja tez chce niespodzianke a nie ustawione wszystko 馃槢

    xyz
    Member
    • Temat贸w: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    psychicznie to moze i jest to lepsze ale wiesz jak wygladala „ta” niedziela 馃槅 wstalam ubralam sie w dres i wlosy zwiazalm w kucyk.
    a tu slysze za uchem „umylabys sobie wlosy jak chcesz to ci nawet uloze” , „moze zalozysz dzisiaj spodniczke”, „a co ty taka nie umalowana”
    nie zapomne tego dnia do konca zycia. naprawde super niespodzianke mialam chodz nie ukrywam ze marzyla mi sie jakas restauracja, swiece, nastroj, szampan… ehh

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hehe.. musialo byc smiesznie ale za to fajnie 馃檪

    lola
    Member
    • Temat贸w: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Dziewczyno Ty to masz zycie. Twoje problemy m nie przerastaja. Jak Ty jeszcze w ogole funkcjonujesz? Ja bym juz dawno osiwiala albo umarla na zawa艂.

    tygrysek
    Member
    • Temat贸w: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hehe, lola, czy偶by偶 m贸wi艂a do biednej ashley?? 馃槅

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " piercionek zareczynowy. HELP!!!!"

Przewi艅 na g贸r臋