• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jakie najlepsze? 8)

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    ja kupilem kiedys w markecie jakies ze znakiem jakosci i mialem przeczucie ze bedzie dobre i bylo dobre i potem zapomnialem jakie kupilem, a co do reszty piw, kazde jakie smakowalem bylo niedobre

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tyskie 🙂

    bogdan-25
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    osobiżcie nie jestem miłożnikiem piwa. Wiem, że wielu tzw. prawdziwych facetów się ze mną nie zgodzi, ale piwo kojarzy mi się z takimi niezbyt ciekawymi, mało inteligentnymi typami.
    Zresztą robotnicy po pracy często idą na piwo. To też wiele wyjażnia, że nie jest to trunek dla zbyt wymagających i mających jakież tam horyzonty.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Piwo w dawnych czasach było uważane za trunek szlachecki,a wodka dla wiesz …:)

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    osobiżcie nie jestem miłożnikiem piwa. Wiem, że wielu tzw. prawdziwych facetów się ze mną nie zgodzi, ale piwo kojarzy mi się z takimi niezbyt ciekawymi, mało inteligentnymi typami.
    Zresztą robotnicy po pracy często idą na piwo. To też wiele wyjażnia, że nie jest to trunek dla zbyt wymagających i mających jakież tam horyzonty.

    Robotnicy noszą tez spodnie… wnioskuję zatem że Ty preferujesz spódnice 😈 Innymi słowy – prezentujesz prymitywny tok myżlenia w swojej wypowiedzi.

    Ja tam za piwem nie przepadam specjalnie, ale raz na jakiż czas się napiję… Carlsberg lub Heineken.

    bogdan-25
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    osobiżcie preferuję dobre winko albo jakież drinki a nie wódkę.
    Gdy jestem z dziewczyną, to pijemy zwykle wyżej wspomniane alkohole, a nie piwo.
    Nie zainteresowałbym się dziewczyną, która trzęsię się na widok piwa, jak również żadnego innego alkoholu.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    piwo pije codziennie chyba, czasem mam wolne ;p
    najczesciej Królewskie, ostatnio Kasztelana niepasteryzowanego ;p
    czasem Lecha, Żywca, Harnasia
    Tyskiego nie lubie ;p

    jak piwo pija robole, to wino pija metroseksualni!!
    ha!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    z Polskich Tyskie…z innych Guinness na pierwszym miejscu ciemne slodkie ciezkie…….i w sumie innego nie piajam jesli juz wogole mam pic

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mi jeszcze grolsz podchodził i parę innych.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Nie uważam, żeby piwo było dla roboli. Nie ma to jak po ciężkim dniu na uczelni siążć sobie przy piwku…nad książkami:P Ostatnio posmakowała mi Łomża w „bączku”. Dobre te niepasteryzowane piwa

    bogdan-25
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    rzeczywiżcie, na uczelni to się napracujesz jak na jakiejż budowie.
    Dobre.
    Większożć uczelni, to zwykłe burdele.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a czy on mowil o wiekszosci czy o swojej?
    wez gosciu sprawdz czy cie gdzies nie ma…

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Wystarczy przeczytać inne posty Bogdana i już wiadomo że najlepiej je pominąć milczeniem 🙄

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    piwo pije codziennie chyba, czasem mam wolne ;p

    no no Miszczu, nie wiedziałem, że mamy z sobą tyle wspólnego!… hehe¦
    ja też piję za dużo piwa i za często¦ chyba¦ całe szczężcie, że mam troskliwe dłonie¦
    które często, niestety nie stale, odsuwają ode mnie te kalorie i fermentację¦ w brzuchu¦

    [usunięto_link] wrote:

    najczesciej Królewskie, ostatnio Kasztelana niepasteryzowanego ;p

    moja druga miłożć życiowa goni mnie po jakichż chaszczach, żeby za nią biegać 10km¦
    ja ją zaż zaprosiłem w góry “ hehe¦ są jeszcze lepsze na od-tycie¦ na razie nie muszę, ale¦
    przy moim wzrożcie powinienem oscylować wokół 90-tki, a zaczynam niebezpiecznie przekraczać setkę¦ zacząłem ograniczać piFko¦ hehe¦

    wiesz, ten Kasztelan jest nawet całkiem niezły!

    [usunięto_link] wrote:

    czasem Lecha, Żywca, Harnasia

    u mnie w odwrotnej kolejnożci, ale wiesz, ze względu na cenę¦ no i nazwę¦
    Harnaż jakoż czuję pasuje do mnie¦ mi się widzi, że i do Ciebie, ale lepiej zamilknę¦

    [usunięto_link] wrote:

    Tyskiego nie lubie ;p

    kurde, znów jak u mnie, czy Ty jesteż moim bratem-bliźniakiem? hehe¦
    jak dla mnie jakież takie słodkie, bez wyrazu, nie androgeniczne¦

    @aBoska wrote:

    z Polskich Tyskie…z innych Guinness na pierwszym miejscu ciemne slodkie ciezkie…….i w sumie innego nie piajam jesli juz wogole mam pic

    no i masz ci babo placek! eBoska, zupełnie jak moja dziewczyna¦
    też łamie mi serce, że jej w końcu podaję jakież marne piwo bez smaku¦
    hehe¦ podobno ma magiczną aurę¦ spróbowałem i nie zauważyłem, hehe¦

    [usunięto_link] wrote:

    a czy on mowil o wiekszosci czy o swojej?
    wez gosciu sprawdz czy cie gdzies nie ma…

    [usunięto_link] wrote:

    Wystarczy przeczytać inne posty Bogdana i już wiadomo że najlepiej je pominąć milczeniem

    chłopaki, dołączam się, hehe, ten Bodzio jest nawet udany¦ oprócz milczenia¦
    zaordynowałbym jednak jakąż przeplatankę słowną “ Bodek, chodź do nas na piwo¦
    zobaczysz żwiat w całkiem innych barwach¦ he!

    cóż powiedzieć jeszcze “ piłem fajne piwo u Niemców “ mają wkrótce Octoberfest¦
    takie wprost z beczki, naturalne odpowiednio schłodzone, ma zapach i¦ charakter¦
    no i oprócz Heinekena Becksa bardzo miło mi się sączyło¦ ta goryczka jest super!

    Panowie, zapraszam na¦ domowe¦ w dużych kuflach, przy dobrej zróżnicowanej muzie¦
    możecie też zaprosić swoje kobiety¦ jeżli u mnie, to będą też dyskretne kanapeczki¦ baj!

    PS. ale winko też lubię, teraz jesienią, a wkrótce zimą¦ wreszcie się porozumieliżmy¦
    Oboje dobrze znosimy półwytrawne “ ładnie wygląda czerwone¦

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piwo"

Przewiń na górę