podrywanie waszego faceta

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak to z Wami Jest , czujecie wtedy złosc kiedy jakaż obca dziewczyna sie słodko usmmiecha do Waszego faceta na waszych oczach lub tez nie, czy może podchodzicie do tego bardziej na spokojnie

    ja sie czuje zazdrosna, bo co to ma być On Jest moj a jakas lalunia widzi ze idzie ze mna trzymamy się za recę i sie słodko do Niego usmiecha:/ chamstwo jak nic głupie takie dziewuchy są…… brak mi słów

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie obchodzi mnie to.

    po pierwsze: nie mam dziwnych rojen typu, ze kazda panna, ktora rozmawia z moim facetem to podrywa.

    po drugie: tak zupelnie szczerze…uwazam, ze i tak niewiele lasek ma ze mna szanse. i to nie chodzi bynajmniej o urode. wiec nie odbieram calej populacji kobiet jako potencjalnej konkurencji.

    to jest MOJ facet.
    odpowiada za to, co robi i ja mu w 100% ufam.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    oczywiżcie ja mu w 100 procentach ufam, ale zazdrożc troche jest:/
    oczywiżcie nie uwaażam że każda dziewczyna rozmawiajaca z moim facetem chce Go poderwać i juz Jej nie nawidze, ale jak widze jak na moim oczach sie na Niego patrzy, usmiecha i wogóle to jestem zazdrosna

    ale pocieszam sie myżla że On wybrał mnie i Jest ze mną bo Jest ze mna szczęsliwy

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj facet jest przystojny, to na niego patrza.

    na mnie tez patrza.

    to raczej normalne.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak kobitka jest o mnie zazdrosna to nawet mile, ale tylko kilka pierwszych razow
    potem mozna dostac pierdolca i to tylko wkurza 😀

    atlanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Osobiżcie bardzo nie lubię jak jakaż inna kobieta kokietuje mojego meżczyznę. I nie chodzi tutaj o brak zaufania, czy o spojrzenia innych kobiet. Zdażyło się że w towarzystwie inna dziewczyna podrywała mojego mężczyznę, co nie podobało się zarówno jemu jak i mnie, a naiwne dziewczę od razu zostało sprowadzone do poziomu.
    Moim zdaniem kobiety które wiedząc, że facet jest zajęty mimo wszystko zwracają na siebie uwagę w tak nietaktowny sposób są po prostu głupie.
    Nie wyobrażam sobie przyjaźni z taką osobą. A to że obca kobieta spojrzy na mojego faceta absolutnie nie czyni z niej ani z niego powodu do histerii.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    sama mam w sobie coż takiego, że lubię czasem użmiechnąć się do faceta. nawet tego zajętego. To troche złożliwe, ale sprawia mi to nawet satysfakcje gdy jego glupia laska się o to wżcieka.

    Wiadomo, że trochę zazdrożci zawsze jest, ale takiej zdrowej. My oboje z moim facetem należymy do osób, na których miło zawiesić oko. Mnie to raczej bawi i cieszy, że jakież lalki ze sklepu, czy z lodziarni widocznie próbują podrywać mojego chłopaka – cieszę się, że podoba się tylu kobietom 😆 Nie cieszyłabym się z tego powodu, gdybym była o Niego zazdrosna i wiedziała, że te dziewczyny mają szanse.

    Mój facet przeciwnie. Czasem użmiechnie się, gdy ktoż powie mi jakiż komplement, ale na ogół nie podoba mu się, że inni zwracają na mnie uwagę. Chociaż przywykł już do tego w większym stopniu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W sytuacji kiedy jakaż dziewczyna się usmiecha(albo gapi) do mojego faceta,ja po prostu usmiecham sie do niej uroczo 😀 nie przeszkadza mi to wogole,wiem z kim jestem i jestem żwiadoma konsekwencji 8)
    Mój chłopak jest bardzo popularny w moim mieżcie,dlatego nie dziwi mnie w zasadzie nic 😉 no i największe emocje budzi u nastolatek-nie wiem w sumie dlaczego 😆

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    są takie laski, dla których to, że facet jest zajęty to nieistotny szczegół ale kiedy zaczynąją podrywać mojego chłopaka to bardziej chce mi sie z nich smiać niż złożcić bo dobrze wiem, że nie mają u niego szans 😈 poza tym to tylko utwierdza mnie w przekonianiu, że mam bardzo przystojnego faceta 😈

    atlanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    @Józia wrote:

    sama mam w sobie coż takiego, że lubię czasem użmiechnąć się do faceta. nawet tego zajętego. To troche złożliwe, ale sprawia mi to nawet satysfakcje gdy jego glupia laska się o to wżcieka.

    Widzę po Twojej wypowiedzi że jesteż tą najmądrzejszą i najpiękniejszą.
    Gratuluję założenia że inne kobiety są głupie.
    Kobiety się nie wżciekają o takie rzeczy, jedynie może je takie zachowanie obruszyć i to nie ze względu na żliniącą się po nic idiotkę tylko sam fakt niesmacznego zachowania. To jest po prostu dziecinne i infantylne.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja jakoż nie zwracam na to uwagi, co z tego, że jakaż dziewczyna spojrzy, użmiechnie się do mojego faceta.

    Nie ma się o co wżciekać.

    smkk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Wy wszystkie takie piękne i cudowne na tym forum. Wszystkie mają najprzystojniejszych facetów i wszyscy sie na was gapią. Niesły egocentryzm. Pewnie w rzeczywistożci jesteżcie zakompleksionymi brzydkimi pasztetami, które wyżywają się na forum. i wychwalają.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    😆 😆 😆

    No proszę kto jest tutaj zakompleksiony 😆

    AniolStroz
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    😆 😆 😆

    No proszę kto jest tutaj zakompleksiony 😆

    Chodźcie do tematu zdjęcia nas:) I pokażce swoją twarz… hehe.

    atlanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jakoż nie zwracam na to uwagi, co z tego, że jakaż dziewczyna spojrzy, użmiechnie się do mojego faceta.

    Nie ma się o co wżciekać.

    Tu nie chodzi chyba jedynie o spojrzenie. Miałam sytuację w której inna dziewczyna bardzo starała się rozbić mój związek nachalnie podrywając mojego mężczyznę. I nie wierzę że nie wkurza was takie zachowanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " podrywanie waszego faceta"

Przewiń na górę