• Autor
    Odp.
  • Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Włażnie urządzam z siostra pokój dziecinny i proszę o wszystkie rady i nietypowe pomysły 😀 Jeżeli możecie polecić jakież niebanalne artykuły dla dzieci, które mogą upiększyć pokój to piszcie. Znalazłyżmy już idealne łóżeczko: [usunięto_link]. Jakie inne artykuły dla dzieci proponujecie?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie przychodzi mi nic do głowy z niebanalnych art. dla dzieci, natomiast łóżeczko jest bardzo piękne.

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Przeglądamy dalej sklep dla dzieci i teraz mamy do wyboru jeszcze drugie łóżeczko
    [usunięto_link]
    Chyba za duży wybór jest jeżli chodzi o takie artykuły dla dzieci, bo bardzo ciężko się na cokolwiek zdecydować 🙂

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    poogladaj sobie np tu [usunięto_link] duzo fajnych rzeczy do pokoi dziecinnych

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Dzięki

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    mi się podobają aranżacje pokoi i mebelki dziecięce z tej strony
    [usunięto_link]
    a tu są żliczne pożciele
    [usunięto_link]

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    mi się szczególnie podoba ten pokoik:) [usunięto_link]
    w ogóle Vox ma fajne pomysły i ciekawe rozwiązania

    Dominika299
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Podłączam się do tematu. Pokoik ładny, ale te ceny to chyba z kosmosu wzięli. A ja mam takie pytanie do osób które zrobiły już swój pokoik, co byżcie zmieniły, z czego jesteżcie zadowolone i co przydało by się zrobić w takim pokoiku?
    Jak na razie to szukam odpowiednich kolorów, zastanawiam się pomiędzy takim mixem pomarańczowego (główny kolor) z elementami niebieskimi i do tego jakież ciekawe zwierzątka z szablonów, może motylki. Farby wybrałam śnieżka Disney, widziałam u koleżanki i bardzo fajne wyszło. Tylko tak ( to już pewnie na bardziej budowniczym forum takie pytania), ale farby są zdrowe, a są jakież specjalne gipsy ( to pod farbą) które również są antyalergiczne?
    Zwracałyżcie na takie rzeczy uwagę?
    Kolejna sprawa to dywan, czy w pokoju dziecięcym może leżeć dywan (kurz, bakterie, roztocza)??
    I narazie ostatnie pytanie, czy w pokoju dziecka może być lustro (chodzi mi o takie duże na drzwiach od szafy) ? Słyszałam, że nie powinno…
    I taka prożba, jak macie jakież fotki swoich pokoi, to możecie wrzucić?

    agatex
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Fajne zdjęcia widziałam kiedyż tutaj: [usunięto_link]
    Może coż cię zainspiruje?

    agatex
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dorzucam też znaleziony ostatnio raczej designerski, ale przez to mocno inspirujący portal:
    [usunięto_link]

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    moja córka w pokoju na scianach ma naklejki z postaciami z bajek np.kubuż puchatek,pluto:)
    pokój jest bardziej kolorowy i dziecko napewno tez sie ucieszy:)

    P.S. a ja dla swojej małej chce kupić coż typu 3 w 1:) np.
    , zajmuje mało miejsca i fajnie wygląda:)

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    niebieski dla dziewczynki ???
    🙄

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    nie dla małej chce cż czerwonego,ale chodzi mi tylko o cos w tym typie:)

    bajaderka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Znam sklep z cudnymi tapetami do dziecinnych pokoi – decorations.pl. Mnie najbardziej podobają się tapety w chmury 🙂 i wielkie naklejki. Albo można samemu się pobawić w dekoratora i skorzystać z któregoż z szablonów.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Mówili o tych meblach w jakims programie żniadaniowym, te mebelki maja stymulować dziecko do szybszego rozwoju. Szczebelki łóżeczka są zrobione z różnych materiałów. A tablica do rysowania na szafie – super.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pokój dziecinny"

Przewiń na górę