• Autor
    Odp.
  • Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Kot grał już w tylu filmach, że z żadnym konkretnym go nie kojarzę. 😀 Najbardziej to z serialem „Niania”. Wydaje mi się, że w tym „Disco polo” będzie miał fajną rolę, zabawnie się zapowiada postać Polaka Producenta.

    Antek91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    „Bogowie” – wspaniały film o wspaniałym człowieku 🙂

    Zgadzam się w 100%. Wspaniały film, z którym bez żadnego problemu Polska mogłaby iżć w żwiat, gdyby nie jeden problem. Dla przeciętnego obcokrajowca, realia tamtych czasów są totalnie obce – mogliby pokusić się o wytłumaczenie pewnych spraw na początku filmu.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Jeszcze co do „Polskiego g*****” – tytuł okropny, ale zawartożć. 😀 Można się nieźle użmiać. Zdecydowanie film bije na głowę większożć tych naszych polskich komedyjek, a może i włażnie dlatego, że to w ogóle nie jest w schemacie romansidła.

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja się zastanawiam czy to bedize wielki hit czy przeciwnie. Zapowiada się niby nieźle – obsada na 5, ale pamiętam Kota w tej tragicznej komedii „To nie tak jak myżlisz kotku” 🙁

    Ja mam wrażenie, że to będzie taka pozytywnie zakręcona parodia lat 90-tych! 😉

    Co do Kota, to wiadomo, że mogły mu się przytrafić jakież gorsze role. Nie zawsze gra się w wysokolotnych filmach 😛 Chociaż jedno trzeba mu przyznać, on doskonale tworzy kreacje aktorskie. Raz poważna rola, a raz ironiczna 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Dziż idę na Disco Polo, burzy mózgu nie wywoła, ale może odmóżdży?

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się zastanawiam czy to bedize wielki hit czy przeciwnie. Zapowiada się niby nieźle – obsada na 5, ale pamiętam Kota w tej tragicznej komedii „To nie tak jak myżlisz kotku” 🙁

    Ja mam wrażenie, że to będzie taka pozytywnie zakręcona parodia lat 90-tych! 😉

    Co do Kota, to wiadomo, że mogły mu się przytrafić jakież gorsze role. Nie zawsze gra się w wysokolotnych filmach 😛 Chociaż jedno trzeba mu przyznać, on doskonale tworzy kreacje aktorskie. Raz poważna rola, a raz ironiczna 😀

    No niestety, teraz już chyba czyta scenariusze 😉 W Bogach nie kwestionuje – rewelacja nalezy mu się Orzeł – btw dzisiaj gala, więc kto wie 😉 Głowacki też w pełni zasłużona, żmieszna metamorfoza z brodatego ułożonego kardiologa w discopolowca z crazy czupryną.
    [usunięto_link] wrote:

    Dziż idę na Disco Polo, burzy mózgu nie wywoła, ale może odmóżdży?

    A nie weim, jak oglądąłm DDTVN z Asia Kulig to Rusin była zaskoczona, ze to bardzo dobry film i wcale nie taki ad hoc o niczym, wywołuje całkeim spore dyskusje o latach 90-tych o Polsce o tranfsormacji…

    karatyna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam film „Atrakcyjny pozna Panią”. Nie jest to nowy film, bo z 2004 roku, ale naprawdę warto obejrzeć. Jest to żwietna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, na ekranie spotkamy między innymi Marka Perepeczko i Andrzeja Grabowskiego.

    _____________________
    Najlepszy [usunięto_link]

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    @Sweet Coffee wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dziż idę na Disco Polo, burzy mózgu nie wywoła, ale może odmóżdży?

    A nie weim, jak oglądąłm DDTVN z Asia Kulig to Rusin była zaskoczona, ze to bardzo dobry film i wcale nie taki ad hoc o niczym, wywołuje całkeim spore dyskusje o latach 90-tych o Polsce o tranfsormacji…

    Czy ja wiem czy „odmódża”? Na pewno rozwesela. Humor mi się bardzo poprawił na tym filmie. I zgadzam się, że ten film nie jest o niczym. Tak naprawdę pokazuje, że jeżli chcemy w życiu osiągnąć coż niezwykłego to często musimy coż pożwięcić, zaryzykować i zachować zimną krew w niewygodnych sytuacjach. Moim zdaniem wyszło z tego coż naprawdę pozytywnego! 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Dokładnie Juliett, dobrze to ujęłaż. Odczułam swego rodzaju radożć po obejrzeniu tego filmu.

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Figa, dziękuję. 🙂 Miło mi, że się ze mną zgadzasz. 😀

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    A dla bardziej zajaranych klimate wyszła płyta z muzyką z filmu 😉

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Co jeszcze ciekawego polecacie z Kotem, uwielbiam go, żwietny aktor. Ostatnio oglądałam go w roli Religi, genialnie zagrał. Czekam na coż nowego:)

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Sweet Coffee – Wiem, bo mam. 😀 Dla samej „Czekoladki” w wersji Ogrodnika warto było, a jest tych kawałków parę fajniej zrobionych. 🙂 I Asia Kulig pięknie żpiewa, ale ona rzeczywiżcie ma talent i głos.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Polskie kino, co warto obejrzec?"

Przewiń na górę