Pomoc w zakupie

  • Autor
    Odp.
  • Kamil Wolski
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam.

    Moja luba ostatnimi czasy troszkę smętna chodzi, więc chciałbym poprawić jej humorek jakimż upominkiem. Jako że, jak chyba każda dziewczyna, najbardziej lubi kupować ciuszki, chciałbym iżć tym tropem ponieważ wiem, że to napewno sprawi jej dużą radożć.

    Niestety, jestem tylko mężczyzną, tak więc na ciuchach i ich doborze nie znam się prawie wcale, tym bardziej jeżli mowa o rzeczach damskich.

    Mniej więcej wiem, co chciałbym jej kupić, jednak mimo to chcę się Was, drogie dziewczyny, poradzić czy to aby napewno dobry pomysł?

    Moja dziewczyna ubiera się na codzień raczej spokojnie. Przeważają dżinsy, buty z futerkiem/adidasy (zależy czy zima czy lato) oraz bluzy – ogólnie raczej na sportowo. Ostatnimi czasy jednak coraz czężciej porusza ona temat ciuchów nieco bardziej 'seksownych’ i takich 'innych’ niż te codzienne, a z racji tego, że ma takich niewiele, oraz że, co tu ukrywać, podoba mi sie to również, chciałbym coż tego rodzaju dla niej zakupić.

    Powiedzcie mi, czy wg. Was, dobrze rozumuje, i czy myżlicie, że taki prezent sprawiłby jej radożć? Nie byłaby to napewno rzecz którą ubierała by codziennie (chociaż kto wie), co można uznać za minus, jednak gdy pomyżlę o tym, że wręczyłbym jej kolejną pare jeansów (które dla mnie są prawie identyczne) lub kolejną bluzę, dochodzę do wniosku, że byłoby to mało zaskakujące, przez co może nie tak atrakcyjne…

    Poniżej wklejam linki do kilku zdjęć mojej lubej, abyżcie mogły mi doradzić co ewentualnie warto kupić. Spodziewam się, że czężć z Was napisze, że skoro mało ma takich rzeczy, zakup np. spódniczki byłby bez sensu, ponieważ nie miałaby jej do czego nosić, jednak ja wychodzę z założenia, że „jak szaleć to szaleć” – będzie coż ciekawego, to i inne ciuchy się dobierze i będzie to prezent „kilku składnikowy” .

    Zdjęcia:

    Jak widać, dziewczyna jest wysoka, i ma bardzo długie (i moim skromnym zdaniem, którego ona nie podziela) bardzo piękne nogi, dlatego też przede wszystkim myżlę o jakiejż może ładnej spódniczce bądź sukience… No nie wiem, doradźcie co z takich rzeczy bardziej 'seksownych’ pasowałoby do Niej – zarówno kolorystycznie (niektóre kolory wyszczuplają, inne pogrubiają itd.) jak i wg. fasonu.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    Kamil Wolski.

    Ps.
    Zdjęcia przykładowych ciuszków mile widziane – wszak facet wzrokowcem jest .

    Ps2.
    Zdjęcia wyżej zaprezentowane są wykonane w strojach pasujących do zamysłu danej sesji – dziewczyna nie jest na nich ubrana tak jak na codzień.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    moze kup jej jakąż spódniczke jeansową mini…. ale najlepszym rozwiązniem będzie poprostu zabranie jej na zakupy i żeby sama cos sobie wybrała, bo to co podoba sie jednym nie zawsze podoba sie innym

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wiesz my ci zabardzo nei pomoze.. kazda z nas ma swoj gust.. kazda z nas inaczej sie czuje w dane rzeczy…
    wydaje mi sie ze powinien ja wziasc na zakupy.. i zobaczyc co jej wpadnie w oko…

    podam kilka przykladow..
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    nie wiem cos w takim stylu czy bardziej seksi?

    Kamil Wolski
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Z tych trzech to najbardziej w jej gust trafiłby ten pierwszy sweterek. Co do wspólnych zakupów to moim zdaniem żredni pomysł – chciałbym zrobić niespodzianke 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie tez wpadł w oko ten pierwszy sweterek 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    to tak samo jaki mi 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomoc w zakupie"

Przewiń na górę