Pończochy czy rajstopy???

  • Autor
    Odp.
  • WW
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pytanie do kobiet. Wolicie pończochy czy rajstopy ?? Gładkie, wzorzyste czy może kabaretki?? Jaki kolor?? I Czy taki prezent od faceta może być fajny 😉 ???

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    no jasne że może być fajny mojemu się najbardziej podobaja takie ponczochy z paskiem:D sa takie seksowne:D ale ja musze sobie takie zakupic bo narazie mam same rajstpoy ciliste lajkrowate ale sobie takie zakupie:D

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja staram się nie nosić ani podkolanówek ani rajstop. Zazwyczaj noszę samonożki.

    WW
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A co z kabaretkami ??? Mnie kobiety kręcą najbardziej włażnie w nich, gdzież na forum przeczytałem że nie są zbyt wygodne w noszeniu. To prawda czy jednak mogą być ???

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja nosze wylacznie rajstopy, jakos mnie nie ciagnie do ponczoch 😉
    A jezeli chodzi o kabaretki to wiem od kolezanek, ze szybko sie rwa te dziorki, wiec chyba nie oplaca sie ich kupowac 😛

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tak w zimę to akurat pończochy odpowiednie o i najlepiej stringi. Kobiety a gdzie nasze zdrowie?

    A tak z innej beczki to przecież w spódnicy widać gdzie się kończy pończocha. Nie przeszkadza wam to?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja do spódniczki nie niszę pończoch. Za rajstopami też nie przepadam. Wole samonożki.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Na pewno sa wygodniejsze bo nie trzeba ich naciagac za kazdym razem jak sie wychodzi z toalety 😛 Jeszcze samonosiek nie nosilam, ale jezeli juz bym je ubrala to na pewno do spodnicu za kolanko 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja nie nosze bardzo krotkich spodniczek wiec one mi nie przeszkadzaja i nie widac gdzie sie koncza. Moja najkrotsza spodniczka to jest do kolan. Najbardziej natomiast lubie takie 3/4. Mimi to moich grubych nog nie bardzo pasuje 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja jeszcze ponczoch nie nosiłam ale zamierzam kupić ale to nie bede wtedy chodzic w takich krociotkich spodniczkach zeby je było widac hmm w sumie w zimie to tak stringi to troszke bedzi ezimno ale zawsze pod stringi mozna zakładac jakies grube rajstopy i bedziue po problemie:) przynjamniej ja tak bedę robic:):D

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak wyglądaja samonożki? bo nie jestme w tej dziedzinie poiformowana jeszcze:PPP

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    tak
    tak
    lub tak

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziekuje
    aale czytli samonoski to sa ponczochy w takim razie 🙂

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie nosze bardzo krotkich spodniczek wiec one mi nie przeszkadzaja i nie widac gdzie sie koncza. Moja najkrotsza spodniczka to jest do kolan.

    A ja włażnie najbardziej ubustwim kobiety które noszą pończochy do krótkich spódniczek mini! Tak że czasami widać im koronki od pończoszek! Wspaniały widok! Niestety nie wszystkim się to podoba.

    PS: Moja kobieta tak się ubiera i mnie sie to podoba:)
    Pozdrawiam

    WW
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A jakiej firmy produkty polecacie ze względu na cenę , trwałożć, jakożć, wzornictwo?? A może jakież konkretne „modele” produktów ??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pończochy czy rajstopy???"

Przewiń na górę