Poradzcie, prosze :(

  • Autor
    Odp.
  • kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ……..

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    to, że nie było na poczatku znajomożci tej całej oprawy[motyków itp] nie ma nic do rzeczy. Poznałaż go bardziej i sie zakochałaż za to kim jest[bez jakiegoż zewnętrznego zauroczenia] dla mnie taka miłożc jest bardziej wartożciowsza niz ta jak to mówią ” od pierwszego wejrzenia” nie znając jeszcze tej drugiej osoby

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    …..

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Mia! Dziewczyno… Ty wypisujesz parktycznie herezje! Jak to wartosciowsza od tej z pocatkowej fascynacji, motylkow! Kazda milosc jest inna i jej wartosc zalezy tylko od tego jak postrzegaja ja dwie osoby ktore sie kochaja. Kazda ma duza wartosc. I ta ktora wali Cie jak grom z jasnego nieba i ta ktora przychodzi z czasem, gdy budzisz sie nagle i stwierdzasz, ze czlowiek z ktorym jestes zwiazana to wlasnie ten…
    kuleczka, nie wiem czemu sie zmucisz, ze czujesz jak bardzo bliski jest Ci teraz Twoj facet. Powinnas sie cieszyc z tego cala soba a nie zastanawiac sie jaki byl pocatek. Wazne jest to w jakim kieruku sie rozwija i czy sie rozwija a nie jak sie zaczal. Kazda milosc jest cenna i kazdy poczatek moze wrozyc albo taka na cala zycie albo taka ktora sie predzej czy pozniej wypali.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    erill tu nie chodzi o taką wartożć że ta jest taka a ta bardziej tylko, że ta od pierwszego wejrzenia czasami bywa pomyłką poznając kogos bardziej. Każdy przezywa miłożc na swój sposób.

    Mia! Dziewczyno… Ty wypisujesz parktycznie herezje!

    forum jest od tego by wypowiadać swoje zdanie, nie wiem dlaczego ty prubujesz negować czyjes myżlenie jednoczeżnie narzucając swoje.

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ……

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    wiec Waszym zdaniem moze byc milosc bez poczatkowego zauroczenia ? Takiego swoistego booomu?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wiec Waszym zdaniem moze byc milosc bez poczatkowego zauroczenia ? Takiego swoistego booomu?

    jak najbardziej, ważne jest to co teraz czujesz

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    jasne ze moze;sorki, ale chyba mazs za duzo wolnegoi czasu i szukasz problemow, ktorych nie ma; jest wam dobrze kochazs go, dobrze Ci z nim wiec o co biega?
    Motylki i bicie serca mozna czuc przy innej osobie, ktorej wcale nie kochazs, a ktora np tylko Ciebe pociaga. Wiec jedno nie musis miec cos z drugim wspolnego. Kazdy kocha, porzada na swj wlasny sposob i n atym polega piekno zycia w sumie.

    pozdrawiam

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moze ja jestem dziwna, bo wszystko jest ok a szukam problemu

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Masz racje, mam dzis jakis smutnawy dzien, tak bardzo chce sie dzis wtulic w mojego chlopaka. A zobaczymy sie dopiero po 22 jak skonczy prace. Jak on jest przy mnie to wszystko jest latwiejsze i weselsze

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    od czego sa smsy? A jelsi ma stale lacze z internetem, to mesengery, albo chat.,..
    do godziny 22 mysle jakos wytrzymasz, nie takie rozlaki cie w zyciu czekaja, zapewniam

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    erill tu nie chodzi o taką wartożć że ta jest taka a ta bardziej tylko, że ta od pierwszego wejrzenia czasami bywa pomyłką poznając kogos bardziej. Każdy przezywa miłożc na swój sposób.

    Otoz wlasnie i dokladnie o to mi chodzilo.

    Mia! Dziewczyno… Ty wypisujesz parktycznie herezje!

    forum jest od tego by wypowiadać swoje zdanie, nie wiem dlaczego ty prubujesz negować czyjes myżlenie jednoczeżnie narzucając swoje.

    To nie jest negacja. Gdybym chciala Twoje zdanie zanegowac uzylabym inego zwrotu i podwazyla Twoje wypowiedzi i zdlonosci „myslenia: w jakis agresywny sposob. Nie narzucam tez swojego zdania. Wyrazam swoje zdziwienie ze mozna tak myslec i nie twierdze, ze moj sposob jest slusznym, nie wmawiam Ci tez, ze masz myslec jak ja. Tez wyrazam wlasna opinie. Na temat zarowno autorki jak i twoj poglad. Takie prawo forum. Jesli urazil Cie ton jakim napisalam to przepraszam, byc moze zareagowalm zbyt ostro w kazdym razie napewno nie bylo moim celem negowanie Twoich pogladow i namawianie Ci do swoich. Jedynie ich przedstawienie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poradzcie, prosze :("

Przewiń na górę