Pożciel dla dzieci

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Mam pytanie czy ,ktoras z Was ma dożwiadczenia z posciela Feretti ???
    Własnie dostałam ja do testowania i po pierwszym spanku jestem bardzo zadowolona.Moje dziecko ładnie przespało noc i co wazne nie spociło sie.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mam pytanie czy ,ktoras z Was ma dożwiadczenia z posciela Feretti ???

    ja nie miałam, ale mam pytanie odnożnie tej pożcieli. mojego chłopaka siostra urodziła wlażnie dziecko i się zastanawiała nad tą pożcielą. iluelementowy zestaw masz? prałaż już ją?

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Witam, ja również zakupiłam na prezent komplet tej firmy, taki jasny z królikiem:) z 5 czężciami, bo chciałam żeby koniecznie była kołderka. Obdarowanej bardzo się podobała pożciel ( no mogła tak mówić żeby mi było miło), ale po testach praktycznych,twierdzi, że jest bardzo dobra, bo łatwa w użytkowaniu i nie przesuwa sie wypełnienie kołderki, no i najważniejsze, że mała ją lubi:)
    Ja chciałam żeby mój prezent był czymż więcej niż kolejnym kompletem ubranek, a skoro się podoba to ja też jestem zadowolona. Jak macie jakież pytania to mogę się podpytać koleżanki:)

    A mam pytanie jeszcze o jakiż fajny sklep z mebelkami dla dzieci ( najlepiej okolice warszawy) jakbyżcie znały, to proszę o jakież info.

    Kobietalux
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja kupuje pożciel w sklepie maxcotton. Mają tam bardzo dobrą jakożć, także mogę mieć pewnożć, że będzie to dobre dla mojego maluszka:):) Mają też sklep internetowy możecie przejrzeć ich ofertę sklep.maxcotton.pl

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Zwyczajną z rynku 🙂 prszynajmniej u nas jest ona dobrej marki 🙂 i pluszowa

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Nie wiem czy wiecie, ale wcale za te pożciel Feretti nie trzeba aż tak dużo płacić. W niektórych sklepach są na nią od czasu do czasu promocje i wtedy bardzo opłaca się kupić. Jej jakożć jest jednak bardzo dobra, więc jak już jest gdzież taniej, to grzech nie kupić. Z tego co wiem, to w krakowskim Entliczku od 26 lipca jest na nią promocja – można zajrzeć, podobno maja tam bardzo niskie ceny.

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Anja, żliczny ten komplet jest, faktycznie idealny dla dziewczynki. Ja z kolei szukam czegoż dla dwulatka na prezent i naprawdę już mam niezły mętlik w głowie 😉

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie ma zresztą, co się spierać. Podobno Nino i Feretti mają jednego włażciciela. Zresztą, jakkolwiek by nie było, pożciel jest naprawdę bardzo dobra gatunkowo. świadczy o tym choćby fakt, że nie słyszałam o żadnej innej wiodącej marce pożcieli dla dzieciaczków, zawsze padają nazwy tylko tych powyższych. W asortyment Feretti nie zagłębiałam się za bardzo, bo praktycznie od razu zakochałam się w tym komplecie dla małej księżniczki od Nino. Magalenha, jeżli szukasz czegoż na prezent, to powiem Ci z autopsji, że osoba, którą chcesz obdarować, na pewno będzie zadowolona. Raz, że mając małe dziecko nie zawsze w tym całym młynie wydatków, rodziców stać na kupienie pożciel naprawdę dobrej jakożciowo, dwa, dziecku będzie się lepiej, bardziej komfortowo spało pod dobrą, bawełnianą pożcielą, przepuszczającą powietrze.

    soojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Boże, to nawet marka pożcieli ma znaczenie??? Ja odpruwam nawet metki od ubrań, żeby nie identyfikować się z żadną marką. A pożciel kupuję normalną, taką, która jest dobra jakożciowo. Jest jeden taki sklep, który sprzedaje nieobrandowane przez nikogo, ale żwietne jakożciowo produkty i tam kupuję pożciel włażnie. Bez metek 🙂

    Daniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link], ja też uwielbiam kwiatki, urocze motywy. Nasza mała dostała od chrzestnej na roczek porządną pożciel Feretti włażnie. Nie dożć, że naprawdę porządnie wykonana, wytrzymała i dobrej jakożci (co oceniam po komforcie snu małej, nie poci się, nie zrzuca kołderki, nie marudzi), to jeszcze z baldachimem, jak dla prawdziwej księżniczki. Praktyczna a zarazem miłą dla oka. Moim zdaniem o wiele lepszy prezent, niż np. złote kolczyki dla małej dziewczynki.

    barrbarra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A powiedzcie mi jak szykujecie łóżeczko dla maluszka, który przyjdzie na żwiat w żrodku lata? Koleżanki odradzają jakąkolwiek kołdrę i mówią, żeby przykryć dziecko kocykiem, a pod główkę dać klin zamiast poduszki. Jak to wygląda u Was i czy chcecie przykrywać dzieci samym kocykiem czy powlekacie go w pożciel?

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja kupuję w ikei i jestem bardzo zadowolona;)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja kupuję w ikei i jestem bardzo zadowolona;)

    znaczy masz jakież dzieciaki? 🙄

    a jakbym ja miał, to też miałbym się tam udać 😉 ? Zinkuż ?

    barrbarra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czy przy obecnej pogodzie kładziecie dzieci spać już pod kołderką czy pod cieplejszym kocykiem? U mnie jest 23-24 stopni i na razie przykrywam dziecko kocem, ale nie wiem, czy nie powinnam już p****żć na kołderkę.

    gwiazdka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Przykrywam kołderką, w nocy temperatura jest w granicach 0 stopni więc za ciepło nie jest.
    A co do pożcieli ostatnio kupiłam mojemu Maleństwu żlicznie zdobioną pożciel w sklepie Zebra w Warszawie na Ursusie. Nie mogłam się oprzeć żeby jej nie kupić, kiedy ją zobaczyłam 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pożciel dla dzieci"

Przewiń na górę