• Autor
    Odp.
  • bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    teraz jest fajna promocja na zooblesy u nich:) za zestaw dostaje się jedego gratis:) więc można trafić;)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    czyli jak kupie jedno to drugie mam za darmo? i to tylko w tym sklepie?

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Jak kupisz zestaw:) czyli np podwodna przygoda, part, układanie fryzur, czy mama z dzieckiem, to wtedy jednego zooblesa dostajesz!

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    No i super, tam promocja za promocją, więc nawet jak Ci zoobles nie pasuje to na coż innego trafisz, teraz baseny w promocji!!!!!!!!!!1 w Toys R Us:)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    a piaskownice? bo kupilabym i piaskownice w toys r us nie bede dwa razy jezdzic

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    były w promocji, ale teraz nie wiem czy są jeszcze przecenione…a swoją drogą gdzie kupić dobry piasek do piaskownicy, bo kupiłam worek w castoramie i dobrze ze tylko jeden bo miał być na próbę, i jest okropny, taki pokruszony kamień, a nie piasek

    tomek.rej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tu podobno gożć ma ciekawe produkty [usunięto_link]

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    WItam,

    wracając do pożcieli to ja bardzo lubie pożciel Ferreti. Piekne aplikacje i super sie pierze.

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    jeżli chodzi o ferettii to też mamy pożciel od nich, jestem zadowolona i ktoż pytał o pranie:nic się z nią nie dzieje, jest tak ładna jak na początku

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja mam tą pożciel i jestem bardzo zadowolona, ostatnio nawet kupiłam koleżance bo urodziła synka, piorę i nic się nie dzieje,kolory nie wyblakły pożciel nie straciła swoich włażciwożci, wczeżniej miałam jakąż mniej znaną i tanią ale zrobiła się klucha

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    z tego co pamietam to te feretti posciele sa antyalergiczne,tak?? czy jednak cos zle mi sie zappamietalo?

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    dziewczyny piszecie o poszewkach czy wypełnieniu? szukam dobrej jakożci wypełnienia dla dziecka

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    LauraPalmer, chyba i o poszewkach i o wypelnieniu:) wyczytalam w google, ze te kolderki feretti maja wypelnienie ingeo, mozesz poczytac o tym w necie, chyba lepszego wypelnienia nie ma. Dokladny sklad tez jest podany.

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    tak fajna jest ta pożciel/żpiworki bo są naturalne, i poszewki i wypełnienie, wypełnienie jest na bazie nie uczulających naturalnych składników pozyskiwanych z ziaren kukurydzy,dobrze utrzymują stałą temp. ciepła nie przegrzewają dziecka podczas snu, jeżli chodzi o poszewki to też są na bazie naturalnej poddawane obróbce purista,tj.obróbki bakteriostatycznej materiałów używanych do pożcieli dziecięcej,zapobiegają rozwojowi bakterii,mam i chwalę sobie;]

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    a są także innych firm podobne posciele ale ok 3 razy droższe,troche przeszłam z poszukiwaniem pożcieli:D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pożciel dla dzieci"

Przewiń na górę