• Autor
    Odp.
  • botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No prosze:) ekspercka wiedza kolezanki sie przydaje:) jak widac same plusy ma ta posciel:)

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    dla mnie chyba ma same plusy;]no jedynie ktoż może narzekać że kupi tańszą w supermarkecie tylko na pewno nie z tym wypełnieniem i tymi włażciwożciami,poza tym chyba nie ma minusów albo jeszcze ich nie odkryłam hehe

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    zosienka, a masz jeszcze jakies inne produkty feretti? mozesz polecic cos innego? czy oni tylko w poscieli sie specjalizuja?

    sksmgnyjebhT9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a my kupiliżmy sobie len z certyfikatem centrum zdrowia dziecka i sami uszyliżmy chłopakom lnianą pożciel:) nie pocą się dzięki niej wcale

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    też mam taką pożciel i jestem z niej zadowolona. Zachwyciło mnie w niej że jest antyalergiczna

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    pożciel excellent jest wykonana z naturalnych surowców i dzięki temu jest antyalergiczna no i dziecko się nie poci,bo pożciel oddycha,ja jestem z niej zadowolona

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    a widziałyżcie mebelki feretti-firmy mającej do niedawna tylko pożciel?pożciel mają bardzo dobrą więc mebelki może będą równie dobre,a na pewno są ładne bo widziałam na ich stronie

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja kupiłam cały zestaw pożcieli, kołderka, poduszeczka, rożek i to na boki łóżeczka, zapłąciłam ok. 200zł

    Leszman
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ostatnio żliczną pożciel dla córeczki znalazłam na stronce Agajtex. Też nie mogłam się jej oprzeć, a dokładniej to córka nie mogła, bo jak tylko ją zobaczyła na ekranie, już nie było odwrotu, musiała ją mieć! 😉

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja mam podobnie- mowa oczywiżcie o zakupach w sklepach internetowych,również tam zamawiam,szczególnie że wybór jest naprawdę bardzo szeroki a ceny atrakcyjne,teraz w wakacje możemy spotkać wiele promocji,a samą pożciel znajdziecie u nas,podobnie jak pozostałe dodatki do wyposażenia swojego domu.

    Cobi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Może wybór jest duży, ale jeżeli chce się kupić coż dobrego co nie uczuli dziecka, albo będzie wytrzymałe to trzeba trochę poszukać.

    ukol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja dla moich dzieci, które są alergikami zamawiałam w internecie pożciel bawełnianą i do tej pory wszystko jest w porządku także wydaje mi się, że taka może być. na szczężcie w sklepach interentowych teraz takie akcesoria dla dzieci są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. często zamawiam włażnie w sieci bo jakożć jest dokładnie taka sama, jak nie lepsza 🙂

    mikolas4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Teraz na rynku jest duży wybór, [usunięto_link] występuje w wersji 3d, klasyczne bawełnianej i w wielu innych wersjach. Poza tym można kupić komplet razem z przeżcieradłem z ulubionym postaciami z bajek naszych dzieci.

    Farblris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Warto kupić też dobrą piżamkę dla dziecka najlepiej jakiż fajny strój teraz modne są tygryski żwietna sprawa. Dziecko będzie się dobrze czuło w łóżku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pożciel dla dzieci"

Przewiń na górę