Powiększanie ust !!!

  • Autor
    Odp.
  • Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hejka
    Czy ktoż powiększał sobie usteczka kwasem hialuronowym we Wrocławiu? Będę wdzięczna za odpowiedź i jakież rady na temat tego jak wygląda zabieg, jaki można uzyskać efekt i ile mniej więcej to kosztuje.

    Eleo.nora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja nie powiększałam, ale też jestem ciekawa, bo o tym myżlę. Moja znajoma sobie powiększała i chyba płaciła 1500 albo 1600, ale nie wiem w jakiej klinice. Jak coż wiecie to dajcie znać!

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @Eleo.nora wrote:

    ja nie powiększałam, ale też jestem ciekawa, bo o tym myżlę. Moja znajoma sobie powiększała i chyba płaciła 1500 albo 1600, ale nie wiem w jakiej klinice. Jak coż wiecie to dajcie znać!

    To troszkę duzo jak za powiększenie ust :// A nie ma gdzież taniej ???

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    No znalazłam w końcu wątek o powiększaniu ust:)
    Cieszę sie bardzo i czekam na jakież rozwinięcie, bo jestem ciekawa jakie macie dożwiadczenia w tym temacie

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja jestem weteranką 🙂 Już jestem po trzech zabiegach i mogę powiedzieć, że jestem baaaardzo zadowolona. Ostatni zabieg miałam wykonany StylAge Lips, wczeżniej był m.in Juvederm. StylAge dał mi jak narazie najlepsze efekty 🙂 ale, żeby być uczciwym wystąpił pewnie efekt kumulacji 🙂 Nigdy nie chciałam powiększać ust, zawsze nawilżać i zawsze sie to udało 🙂 Jestem wielką fanką, choć nie fanatyczką zabiegów na usta. Skończył się problem pierzchnięcia. Raz w tygodniu robię piling z kawy i miodu i to wystarcza 🙂

    Ja robiłam ostatnie usta w Juwenie, w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona i z zabiegu, i z gabinetu 🙂 AHa… nigdy nie miałam żadnych siniaków 🙂

    matylda18
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Moja siostra robiła sobie tym kwasem hialuronowym, a że to wypełnienie stopniowo wchłania się do organizmu i to nie jest takie trwałe, zabiegi powtarzała 3 razy na rok, obecnie nie powtarza. Z efektów była zadowolona, później była szminka powiększająca ale to był raczej niewypał.

    the_best_anna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Duzo kosztuje, a efekt mizerny i czasowy… ale nie mnie oceniac czyjes wybory 😉

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Sama nie zdecydowałabym się na taki zabieg… Bolesny jest ?

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    to chyba mało inwazyjna sprawa z tego co kojarzę. Czy to nie polega na zastrzykach ? Także można zwizualizować sobie skalę bólu.
    Ja jednak jak bym miała mieć wybór to wolałabym wstrzyknąć sobie włąsny tłuszczyk niż coż obecgo, ale to kwestia dobrania metody do potrzeb pacjenta, zatem bazą jest rozmowa z lekarzem.
    Nawiasem tu parę fajnych infromacji, trochę wzbogaciła się moja wiedza -http://www.chirurgiaplastyczna.info/Baza-Wiedzy/Przeszczepy-autogennej-tkanki-tluszczowej

    i Dr Sankowski też słyszałam jak opowiadał o tej metodzie kiedyż w tv.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Wstrzykiwanie sobie tłuszczu w usta 😯 Nie dziękuję Ja tam wolę kwas hialuronowy, który fakt wchłania się, ale też gwarantuje mi mozliwożć powrotu do swoich ust gdyby kanony mody przypadkiem się zmieniły. A tłuszcz troszkę mnie obrzydza

    certyfikowane_piekno
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zabieg powiększenia ust nie jest zabiegiem skomplikowanym, jednak każda z nas chce, aby jego efekty były jak najlepsze. Żeby mieć pewnożć, że tak będzie wybierz się do certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Najlepiej wejdź na stronę certyfikowani.org i sprawdź czy tacy lekarze przyjmują w Twojej okolicy.

    MalaCzarna88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jak szukasz profesjonalnego salonu we Wrocławiu to polecam Gabinet Medycyny Estetycznej dr Kulczyckiej na Bolesławieckiej. Jest to zaufany salon, w którym można wykonać wiele zabiegów, w tym m.in. powiększanie ust.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uwielbiam naturalne usta mojej Młodej i nie pozwolę, żeby się katowała jakąż operacją…
    powiększania… za bardzo ją kocham 😉

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    A mi nie podoba się takie zabieg,nie sadzę aby powiększanie ust miało aż tak duże znaczenie. Liczą się także inne walory,nie tylko i wyłącznie usta.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Mi się w tym zabiegu nie podoba jedynie to, że niestety można poznać to, że miało się wstrzyknięty kwas, bo sposób układania ust to kompletnie inny i mało naturalny. Jednak jeżeli chodzi o sam kształt i wielkożć ust, to może to naprawdę ciekawie wyglądać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę