• Autor
    Odp.
  • Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To już kwestia gustu czy to ładnie wygląda. Tylko nie rozumiem czemu ludzie mają kompleksy mając mniejsze wargi. Kto im tego do głowy nawkładał?

    Ines789
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ciężko to zrozumieć, dopóki faktycznie nie ma się takich kompleksów 😉 ja też je miałam, ale się ich pozbyłam, włażnie dzięki zabiegowi powiększenia ust metodą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Było bezboleżnie i profesjonalnie, bo pani doktor z CM Krajmed w Warszawie fachowo zdiagnozowała moją sytuację. W delikatny, ale widoczny sposób powiększyła moje usta i teraz już nie muszę się wstydzić patrzeć w lustro 😉

    janusznowa8019
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja miałam cienkie wargi, nie wyglądało to zbyt atrakcyjnie i zdecydowałam się na zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym w Keramedzie we Wrocławiu. Doktor Markowicz udzielił mi w pierwszej kolejnożci fachowej konsultacji, później odpowiednio się o mnie troszczył przed i po zabiegu. Zabieg był całkowicie bezbolesny, a efekt rewelacyjny.

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ile trwa taki zabieg? I czy boli ? bo jak widziałam gdzież w TV to aż mnie ciary przechodziły od widoku igły 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jestem przeciwniczką takiego zabiegu,uważam ze są lepsze metody na to aby być atrakcyjną niz ingerencja w nasze ciało z zewnątrz,nie jest to ani przyjemne ani wskazane.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ile trwa taki zabieg? I czy boli ? bo jak widziałam gdzież w TV to aż mnie ciary przechodziły od widoku igły 🙂

    Zabieg trwa około 15 minut i jest bezbolesny. Po wykonaniu zaleca się pić dużo wody, aby nawodnić wprowadzony preparat. W pierwszym dniu należy unikać gorących napojów oraz nagrzewania okolicy ust. Przez dwa tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) oraz kąpieli w saunie.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Dokładnie tak jak pisze Przedmó3wczyni,sam zabieg jet bezbolesny i nie trwa długo,akurat zajmujemy się medycyną estetyczną więc chętnie pomożemy i doradzimy:)

    Katalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja osobiżcie ust nie chciałbym sobie powiększać, ale moje koleżanki robiły i sobie chwalą. Ja obiktywnie patrząc też byłabym zadowolona z efektów.

    Wszystkie wybrały się do tej samej kliniki. Wrocławskiego [usunięto_link]. Ponoć polecają – zarówno jakożciowo i cenowo.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Ja widząc jak wygląda efekt takiego zabiegu- zrezygnowałam bo nie wiem czy jest sens aż takiej ingerencji. Usta to nie jedyny atut kobiety i można wyeksponować je na kilka sposobów.

    dominika98
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    powiększanie ust wygląda zazwyczaj sztucznie, ale jak ktoż ma duże kompleksy to warto spróbować..

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Trzeba wiedzieć, że botox może przynieżć różne efekty od nawilżenia, aż po wydatne powiększenie. Na zabieg trzeba pójżć do dożwiadczonego lekarza, która poda tyle preparatu, aby osiągnąć pożądane efekty.

    Mariola321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej to ja stosuje wypełniacze oraz robie powiekszanie ust u Pani doktor Drożniak, która przyjmuje w vesunie w krakowie. Poleciła mi ją koleżanka i odrazu przypadła mi do gustu. Rozpisała mi żwietny program zabiegowy dopasowany indywidualnie do moich potrzeb a nie oparty na nachalnym wstrzykiwaniu materiału, bo metoda im wiecej tym lepiej nie sprawdza się w tym wypadku uwierzcie mi bo w tym temacie mam dożwiadczenie ponieważ korzystałam już z zabiegów u różnych specjalistów. Natomiast jeżli chodzi o usta to naprawde potrafi je powiekszyc z zachowaniem naturalnego kształtu.

    Salon Mistique
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z powiększaniem ust jest tak, jak z chudnięciem. Jedni uważają, że nie potrzebują inni nie mogą funkcjonować.
    Pracuję w Salonie, w którym się wykonuje zabiegi powiększania ust i muszę przyznać, że wiele zagorzałych przeciwniczek zdecydowało się na wypełnienie ust, czy niwelowane zmarszczek szczególnie kwasami usieciowanymi.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    wiadomo kwestia gustu, czy powiększać czy nie, ale też trzeba zachować umiar, żeby nie przesadzić. Ja się wybieram na powiększanie do Dra Wasiluka. Bo jednak te moje usta są bardzo wąskie.

    Alicja Wolska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wypełnienie ust kwasem hialuronowym wcale nie daje sztucznego efektu i o taką sprawę powinna zadbać osoba z odpowiednią wiedzą, która wykonuje taki zabieg. Ja nie dałam się oszukać i poszłam od razu do specjalistów w tym temacie. W Katowicach jest La Boca Clinic http://labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta/ i polecam do nich się udać jeśli chcecie wiedzieć jak to naprawdę wygląda. 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę