• Autor
    Odp.
  • Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja miałam podany kwas w usta i nie zgadzam się z opinią Izys bo usta wyglądają naturalnie i ładnie się ukłądają Wszyscy mówią że coż się zmieniło we mnie ale nikt nie wietak dokładnie co więc różnicę widać ale jest tak naturalna że nikt nie wita mnie na dzień dobry tekstem : Ale masz sztuczne usta!!!

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Uuuu ale tu cisza. Co się dzieje ??? Halo dziewczyny jak tam wasze usteczka 😀 No ja bym sobie może coż dostrzyknęła, no ale jak na razie musiałam się nieźle napracować, żeby namówić mamę na zabieg kwasem l-polimlekowym

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    hej dolaczam sie do watku bo tez jestem po wstrzykiwaniu. dokladnie robilam to 2 miesiace temu w warszawie w salonie spa cece. bardziej niz na powiekszeniu zalezalo mi na nadaniu ksztaltu, bo niestety jestem posiadaczka strasznie waskich ust… nigdy nawet nie moglam sie ladnie szminka pomalowac bo po prostu nie prezentowalo sie to dobrze. powiem Wam ze sam zabieg jest krotki i wcale nie taki bolesny. jesli chodzi o efekt to jest to kwestia dogadania sie z osoba wykonujaca. w salonie w ktorym ja bylam moglam dokladnie powiedziec czego oczekuje, ze chce naturalnego i delikatnego efektu, obejrzalysmy z Pania doktor kilka zdjec i wybralysmy to co mnie najbardziej zadowoli. jedno jest pewne, trzeba isc do salonu, gdzie nie zrobia Wam krzywdy i tak zwanego efektu ryby 😕 .

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    no ja już też po ustach, powoli myżlę o drugich 🙂 Tym razem może zaszaleję i wezmę stylage podwójną dawkę i może zrobię sobie naprawdę wieeeelkie usta 😀

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hej dolaczam sie do watku bo tez jestem po wstrzykiwaniu. dokladnie robilam to 2 miesiace temu w warszawie w salonie spa cece. bardziej niz na powiekszeniu zalezalo mi na nadaniu ksztaltu, bo niestety jestem posiadaczka strasznie waskich ust… nigdy nawet nie moglam sie ladnie szminka pomalowac bo po prostu nie prezentowalo sie to dobrze. powiem Wam ze sam zabieg jest krotki i wcale nie taki bolesny. jesli chodzi o efekt to jest to kwestia dogadania sie z osoba wykonujaca. w salonie w ktorym ja bylam moglam dokladnie powiedziec czego oczekuje, ze chce naturalnego i delikatnego efektu, obejrzalysmy z Pania doktor kilka zdjec i wybralysmy to co mnie najbardziej zadowoli. jedno jest pewne, trzeba isc do salonu, gdzie nie zrobia Wam krzywdy i tak zwanego efektu ryby 😕 .

    No dokładnie profesjonalny gabinet oraz specjalista to najważniejsze

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Zastanawiam się czy istnieje jakiż ranking tych preparatów do wypełniania ust??? Czy są jakież lepsze, trwalsze itd.

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    w sumie dobre pytanie. Często słyszy się o Restylanie, Juwederimie, ale też coraz czężciej o StylAgeLipsie… jednak to chyba lekarz musi zdecydować 🙂 Na pewno, jak wszędzie są preparaty gorsze i lepsze, a wiesz ranking daje takie wyniki, jakie sugeruje zamawiający.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    w sumie dobre pytanie. Często słyszy się o Restylanie, Juwederimie, ale też coraz czężciej o StylAgeLipsie… jednak to chyba lekarz musi zdecydować 🙂 Na pewno, jak wszędzie są preparaty gorsze i lepsze, a wiesz ranking daje takie wyniki, jakie sugeruje zamawiający.

    A no włażnie. Hmmmm …. Fajnie by było gdyby ktos zupoełnie neutralny a zarazem znający się na tym opisał każdy preparat. No ale to chyba niemożliwe 😉
    Ja w każdym bąź razie cieszę się ze swoich ust i przymierzam do kolejnego dosrzyknięcia 🙂

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    O rany jak mnie tu dawno nie było 😀 Ja jestem po zabiegu na usta już zresztą jakiż czas i na początku byłam zadowolona i to bardzo natomiast teraz chciałabym coż jednak jeszcze dostrzyknąć. Niestety do projektu już się nie kwalifikuje a szkoda 😕 Teraz szykuje się na zabieg niestety będzie mnie to troszkę wiećej kosztować a chciałabym dostrzyknąć w tym samym gabinecie

    zuzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Wszystko można powiększyć¦ Chodzi tylko o to, żeby nie w nadmiarze¦ Często wygląda to po prostu żmiesznie dla dotychczasowych znajomych… 😀

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Wszystko można powiększyć¦ Chodzi tylko o to, żeby nie w nadmiarze¦ Często wygląda to po prostu żmiesznie dla dotychczasowych znajomych… 😀

    No masz rację natomiast kwas hialuronowy z czasem się wchłania więc warto dostrzykiwać sobie dla utrzymania efektu.
    Ja też miałam usta zrobione ale tylko nawilżenie bez żadnego powiększania, a teraz chciałabym i nawilżyć bo to żwietny sposób na spierzchnięte usta zimą i powiększyc górną wargę. Niestety w projekcie PU już byłam więc też muszę zrobić to w regularnej cenie

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Wszystko można powiększyć¦ Chodzi tylko o to, żeby nie w nadmiarze¦ Często wygląda to po prostu żmiesznie dla dotychczasowych znajomych… 😀

    No masz rację w nadmiarze nic nie jest dobre, natomiast co do znajomych to ja robię to dla sibie a nie dla nich. Zresztą mój lekarz też nie pozwoli mi wstrzyknąć nie wiadomo jakiej ilożci bo wiem że nie zależy mu na złej opinii

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    chwała takim lekarzom 😀 bo tego, co Edycie Górniak zabiegi robi to powinni do kryminału dać!!!! Ona nie umie zastopować, a oni pakują, póki kasa leci. Blee… kurcze, a lekarka, u której moja mama Sculptre zrobiła, to normalnie jeszcze jej kasy zaoszczedziła!!!!

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Hym…. czy ryzyko skutków ubocznych jest dosć duże podczas takich zabiegów, czy zazwyczaj nie występują komplikacje ??

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja na to bym się nigdy nie zdecydowała.. Nie spotkałam jeszcze takiej osoby której to na prawdę byłoby potrzebne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę