• Autor
    Odp.
  • Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Hym…. czy ryzyko skutków ubocznych jest dosć duże podczas takich zabiegów, czy zazwyczaj nie występują komplikacje ??

    Skutki uboczne to przede wszytskim brak umiejetnożci lekarza. Mogą ci się pojawić grudki które można rozmasować i ewentualnie siniaczki po ukłuciu, ale te znikają najszybciej. Sam kwas hialuronowy po jakimż czasie się wchłania więc o tyle te zabiegi są bezpieczne. Co innego gdy robi sie usta na stałe np. wypełnia się je własnym tłuszczem.

    trinity
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja jestem przeciwna wszelkim ingerencjom chirurgicznym, też mam wąskie usta i żrednio mi to pasuje. Żeby sobie to zrekompensować używam błyszczyka z ekstraktem z czerwonej papryki, który je powiększa, poprzez pobudzanie krążenia (artdeco). Po pierwsze tańsze, po drugie działa, po trzecie bez ingerencji ciał obcych.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja jestem przeciwna wszelkim ingerencjom chirurgicznym, też mam wąskie usta i żrednio mi to pasuje. Żeby sobie to zrekompensować używam błyszczyka z ekstraktem z czerwonej papryki, który je powiększa, poprzez pobudzanie krążenia (artdeco). Po pierwsze tańsze, po drugie działa, po trzecie bez ingerencji ciał obcych.

    No i każdy decyduje sie na to co uważa dla siebie za lepsze i tyle 😀

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    przede wszystkim usta tak naprawde nie mozna powiekszyc – w sensie powerzchniowym tylko mozna zwiekszyc ich objętożć, czyli są spuchnięte z każdym zabiegiem – a powiekszanie lini ust – to platyczny zabieg. Ogólnie ja stosuje jasne palety barw szminek ktore optycznie powiekszaja usta.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Jak już pisałam jak kto woli ja na jesień planuje nawilżanie kwasem hialuronowym bo dla mnie rewelacyjne rozwiazanie. 🙂

    czem300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    również jestem przeciwny wszelkim ingerencjom chirurgicznym 8)


    [usunięto_link]

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    również jestem przeciwny wszelkim ingerencjom chirurgicznym 8)

    Tylko pytanie: Czy podanie kwasu hialuronowego to ingerencja chirurgiczna? 😉

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link]@ wrote:

    Hejka
    Czy ktoż powiększał sobie usteczka kwasem hialuronowym we Wrocławiu? Będę wdzięczna za odpowiedź i jakież rady na temat tego jak wygląda zabieg, jaki można uzyskać efekt i ile mniej więcej to kosztuje.

    Efekt uzależniony jest od ilożci kwasu, który zostanie zaaplikowany. Im więcej go będzie, tym usta będą pełniejsze ale i bardziej nienaturalne i karykaturalne.

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Daj se spokuj z powiększaniem ust to wygląda okropnie. Faceci wolą naturalnożć wierz mi

    MalaCzarna88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Robiłam zabieg we Wrocławiu w Gabinecie Medycyny Estetycznej i z czystym sumieniem polecam Ci ten gabinet! Zajmowała się mną dr Kulczycka, a efekt jest niesamowity. Miałam problemy z górną warga, która była nieproporcjonalna do reszty ust, ale po zabiegu wszystko wyglada bardzo fajnie 🙂 moim zdaniem lepiej wydać troszkę więcej i wykonać zabieg u profesjonalisty, niż isć do kogos niesprawdzonego. Cennik i wiecej informacji znajdziesz na stronie [usunięto_link]

    slodziuszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Hym…. czy ryzyko skutków ubocznych jest dosć duże podczas takich zabiegów, czy zazwyczaj nie występują komplikacje ??

    Skutki uboczne to przede wszytskim brak umiejetnożci lekarza. Mogą ci się pojawić grudki które można rozmasować i ewentualnie siniaczki po ukłuciu, ale te znikają najszybciej. Sam kwas hialuronowy po jakimż czasie się wchłania więc o tyle te zabiegi są bezpieczne. Co innego gdy robi sie usta na stałe np. wypełnia się je własnym tłuszczem.

    całkowicie się z Tobą zgadzam – jeżli zdecydujemy się ną jakiego bądź lekarza, może się to dla nas skończyć nie wesoło :S
    Dlatego warto się zainteresować miejscem, do którego chcemy się zgłosić: dożwiadczeniem lekarza, praktyką, poziomem sprzętu – bo później może być za późno 🙁

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    mój sposób na piękne , gładkie i duże usta- nakładam na usta dużą ilożć pomadki, lub wazeliny i szczoteczkę do zębów delikatnie przez około 2 minuty, jeźdżę po wargach. Czasami lekko dociskam żeby usta się złużciły 😉 Potem zmywam wazelinę lub pomadkę i jak efekt? SUPER! Najlepiej ten zabieg robić na noc, bo ja jeszcze robię jeden trik, kiedy idę spać, znowu nakładam dużą ilożć nawilżającej.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja się zastanawiam nad tym ale nie wiem czy nie bedzie jakichż dziwnych komplikacji

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja tez bym chciała ale boje się ze coż pójdzie nie tak

    jasienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Powiększanie ust jak już to zrobić to naprawdę delikatnie, bo może się to skończyć przekomicznie a w niektórych sytuacjach tragicznie.
    Nie ma w ogóle mowy o robieniu tego zabiegu w domowych warunkach.
    Zresztą nie każdy może na to sobie pozwolić, moja koleżanka ma np. wąskie usta i pierwszym gabinecie jej odmówili zabiegu, co pozostało – odpowiedni makijaż.
    Jak ktoż już musi to radzę zastosować wypełniacze czasowe (jak się spodoba) to następnym razem można zastosować wypełniacze trwałe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę