• Autor
    Odp.
  • Kosmedkiel33
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Sama noszę okulary prze moja pracę i muszę przyznać że w okularach mniej męczy mi się wzrok niż bez.

    [usunięto_link]

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja oprocz przerw biore przed praca zawsze tabletki na oczy z luteina.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dokladnie, luteina jest wazna w takiej pradcy.

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mój mąż ma taki problem, bo widzę po nim, że oczy ma czerwone jak przychodzi z pracy. c o jest dobrego na takie problemy jeszcze?

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Luteina, krople nawilżające.

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Luteina i soczek marchewkowy, polecam 🙂

    Yuliia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    są specjalne szkła do komputera- zerówki jeśli ktoś nie ma wady wzroku, ja noszę tylko właśnie do pracy na komputerze i serio mi pomaga, oczywiście trzeba też robić przerwy- ja mam akurat okulary z paris optique i jestem z nich zadowolona

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    W pracy przy komputerze trzeba szczególnie uważać na dwie rzeczy. Po pierwsze wzrok, a po drugie miejsce siedzące. Jeżeli chodzi o wzrok to warto mieć okulary z antyrefleksem, ale i dobry monitor. Oświetlenie też robi swoje. Ja też dużo pracuję przy komputerze, ale robię przerwy co jakiś czas, żeby się wyprostować, żeby kręgosłupu nie przeciążyć. Podobno przy lapropie bardziej nadwyręża się wzrok bo trzeba siedzieć tuż przy monitorze jak się coś pisze. Trochę sie nad tym zastanawiałam bo planuję kupić komputer i nie wiem czy kupować lapropa czy taki PC stojący.

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja noszę specjalne okulary do kompa i super się sprawdzają 🙂

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Słyszałam o tej jodze oczu, mój chłopak teraz czyta książkę o tym – czekam aż się podzieli co ciekawego tam znalazł. Póki co kupiłam okulary chroniące przed modrym światłem i widzę różnicę.

    Paula202020
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ooo joga oczu to jest coś! Pisz koniecznie jak coś znajdzie

    basska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja od pracy przy kompie mam problemy z plecami. Już nawet kupiłam sobie poduszkę masującą od Medivona aby po pracy jak mnie bolą plecy to sobie je wymasować. Jestem zadowolona z tych masaży. Mogę polecić z czystym sumieniem takie rozwiązanie.

    Adeka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    przerwy to najlepsze co można robić. Chyba że jeszcze jakieś okulary zerówki

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    kiedy pracuję przy komputerze, moje oczy są bardzo zmęczone, muszę kapać, żeby nawilżyć (

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Praca przed komputerem"

Przewiń na górę