Prawda na jaw wyszła.

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Wiem już ,że jego słowa kocham Cię,ale już nie widze dla nas przyszłożci, ja nie potrafię spróbować po raz kolejny. Miały inne znaczenie. Dokładnie takie spotykam się z kimż innym.
    Dzisiaj go z nią widziałam.Był zdegustowany tą sytuacją.
    Mój sms : Już teraz wiem jak wygląda Twoja choroba i to, że już nie widzisz dla nas szans.Nawet ładnie. Zawiodłam się na Tobie. Móglbyż być przynajmniej szczery ….

    To koniec. Chociaż kocham go ponad życie. Jutro mam ważny dzień – zdaję egzamin na prawo jazdy , a robiłam je tylko dla niego , on o tym dobrze wiedział. Dziękuje,że po dzisiejszym tak pozytywnie nastawił mnie przed jutrem :(…

    Teraz tylko płaczę i pragnę go znienawidzić do końca życia…

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Lepiej że zobaczyłaż i przekonałaż się co do niego. gorsze by było nadal ukrywanie i życie w niepewnożci. Nie martw się, wszystko napewno sie ułoży. Wiem że jest ciężko. Będzie dobrze.
    Powodzenie na jutrzejszym egzaminie i napisz czy pijemy pifko 😆

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Lepiej że zobaczyłaż i przekonałaż się co do niego. gorsze by było nadal ukrywanie i życie w niepewnożci. Nie martw się, wszystko napewno sie ułoży. Wiem że jest ciężko. Będzie dobrze.
    Powodzenie na jutrzejszym egzaminie i napisz czy pijemy pifko 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    pijemy tak czy siak.Mam ochote sie zechlac jak dzika swinia.Zalac wszystkie smutki…..
    Wolalabym jednak wiedziec to kiedy przestane kochac, kiedy przestanie mi zalezec….

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    pijemy tak czy siak.Mam ochote sie zechlac jak dzika swinia.Zalac wszystkie smutki…..
    Wolalabym jednak wiedziec to kiedy przestane kochac, kiedy przestanie mi zalezec….

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    venus na pewno nie minie przez tydzień. Daj sobie czas. Lepiej że się stało tak jak się stało niżeli miałabyż być zdradzona i upokorzona. Pamiętaj żeby nie atakować. Lepiej się opłaca zostać na stopie koleżeńskiej niżeli „to mój największy wróg”

    Wyluzuj i zajmij sie teraz sobą. Pokaż mu jak wiele stracił

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    venus na pewno nie minie przez tydzień. Daj sobie czas. Lepiej że się stało tak jak się stało niżeli miałabyż być zdradzona i upokorzona. Pamiętaj żeby nie atakować. Lepiej się opłaca zostać na stopie koleżeńskiej niżeli „to mój największy wróg”

    Wyluzuj i zajmij sie teraz sobą. Pokaż mu jak wiele stracił

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie warto tracić czasu i się zamartwiać takim chłopakiem, który nie potrafi się przyznać, że ma kogoż innego. Ciesz się, że ich przyłapałaż na gorącym uczynku, na pewno mu się zrobiło glupio, a Ty przynajmniej wiesz co to za ziółko. Nie powiem Ci, żebyż się nie przejmowała, bo tego zrobić się nie da, ale teraz tylko nowa miłożć może wyleczyć Cię ze starej. Pozdrawiam, życzę powodzenia na egzaminie!!! Trzymaj się!!!!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie warto tracić czasu i się zamartwiać takim chłopakiem, który nie potrafi się przyznać, że ma kogoż innego. Ciesz się, że ich przyłapałaż na gorącym uczynku, na pewno mu się zrobiło glupio, a Ty przynajmniej wiesz co to za ziółko. Nie powiem Ci, żebyż się nie przejmowała, bo tego zrobić się nie da, ale teraz tylko nowa miłożć może wyleczyć Cię ze starej. Pozdrawiam, życzę powodzenia na egzaminie!!! Trzymaj się!!!!

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Daleko mieszkasz? Może upijemy się razem? 😉

    Wydaje mi się, że zasugerowałam inną osobę i szczerze żałuję, że się nie myliłam.
    Pozdrawiam gorąco i pamiętaj, co nas nie zabije to nas wzmocni. Już niebawem ty przeparadujesz pod rękę z super przystojniakiem i to jemu będzie przykro. A teraz weź się w garżć, nie daj poznać, że cierpisz, zmień image, kokietuj, flirtuj, wychodź. Niebawem będzie żałował tej decyzji, ale ty nie wracaj, żyj dalej nowym, lepszym życiem!

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Daleko mieszkasz? Może upijemy się razem? 😉

    Wydaje mi się, że zasugerowałam inną osobę i szczerze żałuję, że się nie myliłam.
    Pozdrawiam gorąco i pamiętaj, co nas nie zabije to nas wzmocni. Już niebawem ty przeparadujesz pod rękę z super przystojniakiem i to jemu będzie przykro. A teraz weź się w garżć, nie daj poznać, że cierpisz, zmień image, kokietuj, flirtuj, wychodź. Niebawem będzie żałował tej decyzji, ale ty nie wracaj, żyj dalej nowym, lepszym życiem!

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    xyz

    Sorry ale ona została upokorzona! Wmówił jej chorobę i inne rzeczy mając juz laskę na horyzoncie!
    Koleżeństwo z nim? Nie wykluczam, ale po dłuższym czasie. On ją oszukał, a ona ma się zachowywać jakgdyby nigdy nic.
    Powinna go olać ot co.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    xyz

    Sorry ale ona została upokorzona! Wmówił jej chorobę i inne rzeczy mając juz laskę na horyzoncie!
    Koleżeństwo z nim? Nie wykluczam, ale po dłuższym czasie. On ją oszukał, a ona ma się zachowywać jakgdyby nigdy nic.
    Powinna go olać ot co.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Niezłe podejżcie.
    Ja wolę rozstanie po ludzku niż jednego wieczoru kochać się z miłożcią życia a następnego wieczoru zobaczyć go w objęciach z inną.

    wmówił jej chorobę – jaką chorobę nic na ten temat nie przeczytałam.

    Widocznie tak miało być. On jej nie upokorzył. Wolał włażnie jej nie krzywdzić. Widocznie w tej drugiej było coż czego nie dostawał u swojej partnerki – ty Serafina powinnaż coż o tym wiedzieć

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Niezłe podejżcie.
    Ja wolę rozstanie po ludzku niż jednego wieczoru kochać się z miłożcią życia a następnego wieczoru zobaczyć go w objęciach z inną.

    wmówił jej chorobę – jaką chorobę nic na ten temat nie przeczytałam.

    Widocznie tak miało być. On jej nie upokorzył. Wolał włażnie jej nie krzywdzić. Widocznie w tej drugiej było coż czego nie dostawał u swojej partnerki – ty Serafina powinnaż coż o tym wiedzieć

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prawda na jaw wyszła."

Przewiń na górę