• Autor
    Odp.
  • Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    koncepcja prezentów na 2 lata w przód 🙂

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    rozbawiacie mnie
    narzedzia to sie trzyma w garazu albo w aucie
    a polka na buty to polka na buty

    Nie każdy ma garaż 😉 Po za tym moim skromnym zdaniem to czemu nie mieć takiego czegoż w mieszkaniu zamiast skrzyneczki z narzędziami? Mniej miejsca zdecydowanie zajmuje a w małym mieszkaniu każdy centymetr jest ważny. A skoro zaoszczędzi się miejsce na skrzynce z narzędziami to czemu tam butów nie wcisnąć? :p

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    koncepcja prezentów na 2 lata w przód 🙂

    Hehe 🙂 zawsze to ułatwienie. Niby wszystko się wie, co druga osoba by mogła dostać, albo co by sama mogła sobie kupić, ale takie rady, spostrzeżenia innych są bardzo cenne + zawsze można podkrażć jakiż fajny pomysł na prezent

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    mój facet jest smakoszem różnych dziwnych alkoholi, ostatnio kupiłam mu żubrówkę paloną na urodziny i był zachwycony 🙂 Czyli po prostu warto znać zainteresowania swoich mężczyzn 😀

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja mam ten problem, ze moj obecny mężczyzna w grudniu obchodzi urodziny – więc trzeba połączyć prezent mikołajkowy, choinkowy i jeszcze urodzinowy! no ale nic, postanowiłam mu kupić męski gadżet i kupuję tablet – iBoxa eos, niedrogi a wiem, że będzie się cieszył jak dziecko 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam ten problem, ze moj obecny mężczyzna w grudniu obchodzi urodziny – więc trzeba połączyć prezent mikołajkowy, choinkowy i jeszcze urodzinowy! no ale nic, postanowiłam mu kupić męski gadżet i kupuję tablet – iBoxa eos, niedrogi a wiem, że będzie się cieszył jak dziecko 😉

    ja chyba tez tak zrobie..tylko musze kupic samsunga bo wg niego sa najlepsze.. swoja droga ciezko kupic prezent facetowi, ktory prawie wszystko ma!!

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    kup mu noktowizor zeby Cie w nocy mogl znalezc 🙂

    Haha taa od razu dzwoneczek na szyje. ;D

    Polonez58
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja swojemu meżowi zakupiłam off road na quadzie:) dodatkowo zabieram go na strzelnicę sportową na strzelanko we dwoje:) był zachwycony 🙂

    Arkiewicz91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    super pomysł.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja się zadowolę podrózami po żwiecie – któraż ma trochę grosza?

    joszkoj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Tu nie ma złotego żrodka, zależy co chłopak lubi. Nie ważne czy chłopak czy dziewczyna, każdy jest inny. Z chęcią dostanie to, co ty lubisz 😉

    maciejlasocki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jako chłopak (nieliczny na forum) mogę żmiało powiedzieć, że my chłopaki lubimy niespodzianki w postaci niekoniecznie prezentów materialnych.. jeżli wiecie o czym mówię 😉

    kruppssa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja mojemu facetowi ostatnio kupiłam nowego Iphona 6 i był taki zadowolony 😀
    _______________________________________________
    [usunięto_link]

    nikosia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    a mój lubi dostawać ubrania! mówi, że sam nie ma czasu kupować a ja mu zawsze coż fajnego wyszperam 🙂

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja teraz z moim facetem wybieram się do Talari w Trojanowie 🙂 jest to spa tylko dla kobiet ale istnieją wyjątki kiedy można zabrac ze sobą swoją drugą połówkę. my jedziemy tam na andrzejki, bo tak się składa, że mój facet to Andrzej, wiec prezent na imieniny mam już z głowy 😉 oprócz typowych dla spa zabiegów odprężających w cenie mamy także zabawę andrzejkową z alkoholem, wróżbami i pysznymi daniami. już się nie możemy doczekać 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla faceta…"

Przewiń na górę