• Autor
    Odp.
  • imported_Malgosiaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dla faceta to raczej jakież gadżety albo coż związane z elektroniką. Ja swojemu na gwiazdkę kupiłam taką mysz 😀 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Fajne te gadżety:)A co powiecie na takie eleganckie zawieszki,breloki i zakładki.Tak się zastanawiam co kupić kuzynowi na urodziny.
    xxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Oj , jest baaardzo dużo pomysłów na prezent dla chłopaka, ostatnio mojemu tacie kupiła te perfumy : xxxxxxxxxxxxx , wyszukałam jakiż czas temu ten sklep w necie i od tej pory stal się moim faworytem;)

    edit:
    jakubek

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    To też w dużej mierze zależy od tego, co nasz facet lubi i czym się interesuje. Zawsze sprawdzonymi prezentami są perfumy, golarki i faktycznie elektronika. Reszta to już indywidualne pomysły dla konkretnego mężczyzny 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ogólnie mówiąc – faceci lubią gadżety. 🙂

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Może książka? Mój przyjaciel pożyczył mi „Dżozefa” Jakuba Małeckiego, strasznie się nim zachwycał, ja też przeczytałam i się zgadzam 😀 książka jest megaaaa 😀 Dynamiczna i trochę psychodeliczna akcja, główny bohater dresiarz mający fajne przemyżlenia, tajemnica Polecam!:)

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Książka może być „zgubna” jak się nie trafi w gust, przynajmniej tak mi się wydaje. Ale jeżeli wie się co mężczyzna lubi czytać, to czemu nie? 😉

    imported_Malgosiaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Książka, czy ja wiem.. Ciężko trafić w gust.

    Ja w tym roku celuję w coż praktycznego i gadżeciarskiego. Książka niekoniecznie, ale zastanawiam się nad taką małą lampką do czytania xxxxxxxxxxxxxxxx

    Co myżlicie dziewczyny? 😉 Fajne według was dla faceta, który dużo czyta?

    edit:
    jakubek

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Bez urazy, ale dla mnie pomysł dziwny… Znaczy się może inaczej – nie potrafiłabym chyba podarować żadnemu facetowi, którego znam lampki „do czytania” ani niczego w takim stylu. Ale faktycznie, jak ktoż takie rzeczy lubi… Niemniej jednak chyba raczej nie… 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja teraz na walentynki kupuję swojemu facetowi perfumy.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja zawsze pytam mojego faceta co by chciał dostać, zawsze marudzi, że wszystko ma, albo wymyżla sobie buty do biegania czy koszulkę.
    to ja patrzę co mu trzeba zmienić i ostatnio kupiłam mu portfel, bo tamten był brzydki i wstydziłam się nim płacić w sklepie 🙂

    Skoro chce koszulki to po co wymyżlać? 🙂 U powinnaż być dumna ,że ma swój własny, ulubiony brzydki portfel 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Ogólnie mówiąc – faceci lubią gadżety. 🙂

    Bardziej rzeczy praktyczne , które później nie leżą w kącie bez sensu.

    [usunięto_link] wrote:

    To też w dużej mierze zależy od tego, co nasz facet lubi i czym się interesuje. Zawsze sprawdzonymi prezentami są perfumy, golarki i faktycznie elektronika. Reszta to już indywidualne pomysły dla konkretnego mężczyzny 🙂

    Z golarką to bym się zastanowił po co, jeżli już ma to lepsze ostrza 😉
    A perfumy jak na moje oko ryzyko, choć wiadomo,że jeżli zna się zapach.

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja ostatnio zainwestowałam w sprzęt do samochodu i kupiłam swojemu facetowi nawigację Vordon, kosztowała jakież 200 zł na allegro, a ja wychodzę, z założenia, że lepiej kupować praktyczne prezenty, z których można korzystać cały czas, a nie takie które użyje się raz i wrzuci do kąta

    szyms88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    smartfona mu kup
    albo jakiż zajebisty perfum

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Prezent dla faceta … zawsze mam z tym problem. Perfumy, zegarek … i co jeszcze ?? Mój zawsze twierdzi, że ma juz wszystko i sam nie wie czego by chciał. Faceci nie lubią pierdułek tak jak my 🙂

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Najlepsze są prezenty własnoręczne.. takie naprawdę od serca (szczegolnie wtedy kiedy nie ma się za dużo kasy, albo facet sam nie wie co chce) własnoręcznie wydziergany szalik czy crazy ocieplacz z pomponami na siusiaka i jest zabawnie 😀 polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla faceta…"

Przewiń na górę