• Autor
    Odp.
  • bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A może jakiż dobry obiad z pysznym piwkiem w jakiejż knajpce przytulnej?:)

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Dla faceta bielizna również może być trafnym prezentem. Która z Was nie lubi popatrzeć na swojego mężczyznę w czymż „FAJNYM”? Przecież oni również mogą się dobrze prezentować i niekoniecznie musi to być znowu nowy t-shirt czy bluza:) Myżlę, że tak jak kobiety, mężczyzna w nowej bieliźnie może czuć się pewniej!

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Myżlicie, że faceci jarają się takimi rzeczami, jak własna bielizna?;) Gdy mowa o kobiecej, to rozumiem, ale męska raczej nie jest jakimż wymarzonym prezentem dla faceta 😉

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Biorąc pod uwagę, że włażnie zbliża się Euro, to można pomyżleć nad koszulką reprezentacji z nazwiskiem chłopaka. Z tego co widziałam, to w sklepie koszulki.com można włażnie coż takiego kupić. Jeżeli chłopak jest kibicem piłki nożnej, to na pewno taki prezent mu się spodoba.

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Nie ma nic trudniejszego jak wymyżleć prezent dla faceta. Bo ile można kupować perfum czy zegaków 🙂 Pierduł nie lubią, biżuterii przeważnie nie noszą … masakra. Ja mam wiecznie z tym problem. A najlepszym wyjżciem z takiej sytuacji jest wieczór we dwoje, romantyczna kolacja przy żwiecac 🙂 To zawsze mojego ukochanego cieszy 🙂

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    ulubione Whiskey 🙂 Zawsze to lubi 🙂

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    Racja żeby wybrać prezent dla faceta trzeba pożwięcić na to pół roku albo zapytać się czego chce 🙂 ja polecę od strony praktycznej i zaproponuje ci coż takiego [usunięto_link]

    myżlę że każdemu facetowi może się przydać takie cudo w domku

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Jeżli w pakiecie jest dodawana chęć do naprawiania rzeczy w domu to biore od razu ;D

    caline3ka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    zawsze jak mam na ostatnią chwile coż kupić facetowi, to przezywam horror – ale przecież przebywanie z facetem jest najlepszą inspiracją trzeba go tylko czasem posłuchać 😆 i sam podsuwa pomysły co mu się podoba, a co by mu się przydało

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    militaria.pl to taki sklep dla duzych chlopcow, duuuzo zabawek, kazdy z nich cos by tam sobie znalazl 😉

    Heh, coż w tym jest. Pistolety, rzeczy do majsterkowania, czy biegania po lesie :p

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    niby to takie banalne posłuchać co mówi…. ale jak facet mówi mi że chciałby dom, lamborgini (czy jak to się pisze) wyjazd nie wiadomo gdzie itp… to niestety takich marzeń nie spełnię 😉 dlatego jestem za jakimiż narzędziami nich się przysłuży do czegoż 😀 następnym prezentem będzie latarka żeby w nocy mógł koło sobie zmienić 😀

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    @Nieidealna wrote:

    Dla faceta chyba najlepszy prezent to cos co jest mu potrzebne. Oni lubia byc praktyczni.

    Zgadzam się. Jakaż walizka z narzędziami będzie najlepszym pomysłem. 😉

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    no to włażnie nie lepiej jedno narzędzie a konkretne? tak jak ten multitool

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie lepiej mutitool, więcej miejsca w szafie, więcej miejsca na buty! 😉

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    hahahahaha byle by były to nasze buty a nie taktyczne czy jakie tam inne 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla faceta…"

Przewiń na górę