• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Tak, zegarek- żwietna sprawa. Pamiętam jak kupiłam pierwszy urodzinowy prezent byłemu, był to kozacki zegarek. Niestety zgubił go, grając w kosza… po prostu odłożył na trawie i ktoż sobie wziął.
    Kolejny prezencik- sweterek, modny, wycięcie serkowate- cudeńko- mój ex otrzymał, stare dzieje. 😛 A niedawno mojemu obecnemu na urodzinki kupiłam komplet- pióro z długopisem- parkera, też się cieszył. Uwielbiam robic prezenty. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    15 listopada mamy z TŻ-em rocznicę, nie mam pomysłu na prezent… możecie mi coż zaproponować? chciałabym, żeby to było coż praktycznego, ale też jednoczeżnie osobistego, może poniekąd coż romantycznego, ale bez przesady, bo zbyt romantyczny to on nie jest… jeżli macie jakież propozycje to będę wdzięczna…

    a co myżlicie o tego typu prezentach:
    [usunięto_link]

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a ja to bym zafundowała wspólny wyjazd na przykład na Słowację – wody termalne itp. 🙂 i praktycznie i romantycznie 8)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tylko, ze mnie w tej chwili nie bardzo stać na prezent powyżej 300 zł, no i nie mam gdzie zostawić dziecka poza weekendem…

    znalazłam jeszcze coż fajnego, ale to chyba sama wolałabym mieć 😉
    [usunięto_link]

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jak dla mnie – przyjmę każde rękodzieło od ukochanej – a jak nie…

    to na przykład jakąż fajną czapkę na zimę, skarpetki, bo nie umiem się zdecydować, bardzo mile są też widziane slipy, lecz na Boga nie stringi 😈 chciałbym sobie To Coż zmieżcić bardziej naturalniEEE 😀 mam nadzieję, że wiecie, o co chodzi 😮

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Mojemu Misiu na 30 urodziny planuję zafundować wyjazd na Grand Prix F1 w Monte Carlo. Oczywiżcie jeżli będę miała zdolnożć kredytową. 😉

    Choć przyznam, że z tego prezentu i ja będę miała frajdę 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Dorota ja z moim TŻ byłam na taki masazy w osiedlowym SPA i było super… polecam 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a jeszcze taki masaż zakończyć romantyczną kolacją… ojjj się rozmarzyłam… muszę się na coż wreszcie zdecydować, bo czasu coraz mniej…

    hard-man, skarpetki to i owszem, będą na Mikołajki, bo to taki nasz mały zwyczaj ;), czapki nie nosi, stringów nawet bym mu nie kupiła…

    ananeczka, zegarek to planuje mu kupić pod choinkę, już nawet delikatnie podpytałam jakie mu sie podobają, niby pod pretekstem, że koleżanka pytała, bo nie wie jaki kupić swojemu mężowi 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no niby fajne, ale nie dla mojego TŻ, nie dał by się zamknąć do żrodka czegokolwiek, a co dopiero do takiej kuli 😉

    ale zobaczcie to: [usunięto_link]
    padłam ze żmiechu 😆

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zegarek, to jest żwietny pomysł, faceci lubią takie rzeczy + jest to na pewno dożć praktyczny prezent. Tylko wiesz co, nie mogę wejżć w ten link z zegarkiem 🙁 Ale może taki Ci się spodoba [usunięto_link] Ja kupiłam ostatnio podobny swojemu facetowi i bardzo mu się podobał. Jest elegancki, niebanalnie zaprojektowany, ale pasuje też do sportowego stylu. Co myżlisz?

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    moze ta stronka z prezentami podsunie Wam jakiż pomysł
    [usunięto_link]

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Popieram, że zegarek to dobry pomysł. Kupiłam już kilka jako prezent i obdarowani byli bardzo zadowoleni. To nie tylko elegancki, ale i użyteczny prezent. Sama bym chciała taki prezent dostać.

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja swojemu mężczyźnie zrobiłam skromny ale pomysłowy prezent. Kupiłam ramkę cyfrową (za jakież 300stówy na wasserman.pl) i wrzuciłam na nią zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą znajoma fotograf zrobiła mi gratis (moje zdjęcia wrzuciła do swojego portfolio). Nie wiem czy udawał czy nie, ale się wzruszył 😉 i baaardzo dziękował 😛

    Matylda22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hej, a może zaskoczysz go zaproszeniem na kurs degustacyjny piwa??
    Ja się włażnie zdecydowałam i wykupiłam go z tej strony
    [usunięto_link]
    Cena jest konkurencyjna, a na pewno radożć z prezentu będzie ogromna.
    Warto spróbować. Co o tym myżlicie dziewczyny??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    czemu na tym forum są dwa takie same tematy? może by je skleić ze soba do kupy? Panie Moderatorki, co Wy na to?;>

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla faceta"

Przewiń na górę