• Autor
    Odp.
  • sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    typowo męskie rzeczy zawsze dają rade – scyzoryk, narzędzia, multitool itd.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    mnie ostatnio przekonał motyw scyzoryka 🙂 cieszę się bardzo bo mój chłopak ma niedługo urodziny 😀

    milcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a ja wyszperałam nowożć elektroniczną….. klawiaturkę laserową, niestety cena jest powalająca z nóg 😯 kilka stówek, ale już wymyżliłam inny sposób żeby ją zdobyc, w konkursie. Konkurs organizuje Poradnik Bankowy, pobrałam elektroniczna wersję, i wysłałam hasło konkursowe 🙂 Super byłoby wygrac tą klawiaturkę .
    A Wy co sądzicie o takim prezencie ? Facet pewnie szpanowałby przed kolegami 😆

    Szemia41
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dla faceta żwietnym prezentem może okazać się [usunięto_link]. Możemy nadrukować ulubiony zespół piłkarski, muzyczny, czy coż z ulubionego filmu. Facetowi może się spodobać i będzie wdzięczny, że wiesz czym się interesuje.

    Mania11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój facet lubi wypady w góry, więc kiedyż kupiłam mu [usunięto_link] tylko musiałam wybadać dokładnie rozmiar. Na szczężcie pasowały i spodobały się 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Teraz niedługo „święto Chłopaków” 😛 jakież plany prezentowe:)??? Ja zamierzam kupić słuchawki drewniane Kruger&Matz, mam nadzieję że się spodobają, bo mnie osobiżcie powalają! Prezentują się super. A że firma znana z perfekcji nie tylko wykonania ale i jakożci, więc nawet nie myżlę o zmianie koncepcji:D

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    kup mu karnister piwa – napewno bedzie zachwycony 😀 😀

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    słuchawki drewniane Kruger&Matz

    A one nie są przypadkiem droższe nawet od słuchawek dr Dre?

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Czy wiecie, ze dzisiaj obchodzimy Dzień Chłopaka? 😉 kupiłyżcie swojemu mężczyźnie jakiż upominek?

    benetrywicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kupiłam ostatnio [usunięto_link] i chłopak jest bardzo zadowolony.

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    No i znowu temat wraca. Trzeba coż kupić na żwięta 😉

    dalejbyc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zależy czym chłopak, mąż się interesuje. Jak ja swojemu kupiłam taki kuferek na motor, znalazłam go w dziale [usunięto_link] był zachwycony. Czasami jeździ motorem i ucieszył się, bo wczeżniej nie miał. Zawsze lubię kupować praktyczne prezenty.

    Martyna Kowalczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zależy co twój chłopak lubi. Pomyżl najpierw czy ma jakież hobby, ale może jest coż, co szczególnie sprawia mu frajdę. Ja tak kupiłam swojemu facetowi Photoshopa w sklepie klucz-system. Zawsze jarała do grafika komputerowa, więc postanowiłam, że kupię mu oryginalny program. I tak sam chciał go sobie kupić, a tak ja go uprzedziłam. Teraz ma żwietne narzędzie do pracy, a koszt programu juz się nam zwrócił 🙂

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Też mam zawsze z tym problem. Nam kobietom można kupować i kupować ale facetom? to zawsze masakra. Mój w tym roku ma okrągłe urodziny i trzeba pomyśleć konkretnie!

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A może coś w stronę niekonwencjonalnego sportu? Był kiedyś na strzelnicy? Weź go wypuść, spodoba mu się, jestem pewna. Sama jeżdżę na naszą wrocławską strzelnicę – Progun. Świetna sprawa, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla faceta"

Przewiń na górę