• Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    ot! i skutki nie korzystania z zakładki 'Szukaj’..
    no niestety mellodiv nie mamy możliwożci 'sklejania’ tematów.
    ponieważ tamten temat był dużo starszy, bo z 2006 r. – usunęłam go.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Ja tam mojemu facetowi kupiłam konsolę. Niech ma chłopak trochę rozrywki:) Tylko jeszcze przydałoby się mu dokupić jakież fajne gry. Ale z tym nie powinnam mieć problemu, bo sklep 3kropki.pl ma bardzo duży wybór. Może jestem mało oryginalna, ale może zacznę tak robić, że na co drugie urodziny będzie dostawał nową grę??:)

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Faceci to straszni gadżeciarze, więc najczężciej trzeba im szukać włażnie takiego prezentu. Ja skumulowałam kilka okazji i kupiłam swojemu lubemu pod choinkę taki prezencik [usunięto_link] Bardzo mu się podoba i bawi się nim teraz cały czas – mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie trochę czasu 😉 A w sklepie mieli taki wybór, że się trochę pogubiłam. Całę szczężcie pan z obsługi okazał się bardzo pomocny…5+ dla niego 😀

    brydzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A ja jestem z siebie dumna jak paw 🙂 Na ostatnie urodziny podarowałam mężowi wejżciówkę na kurs smakoszy piwa. Zadowolony jak nigdy. W ogóle od tej pory wydaje mi się, że zamiast tradycyjnych prezentów-rzeczy warto pomyżleć nad czymż oryginalniejszym np. imprezą. A ten kurs mogę polecić nie zawiodłam się [usunięto_link]

    Kayetana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    moj facet cieszy sie z ciuchów, które mu kupuje – tez zeby nie przesadzac, rozpieszczam go przy opkazji urodzin czy żwiat:) W ostanie kupiłam mu conversy + koszulke jinxowa, gdyz bywa namietnym graczem.
    jest taki sklepik level77.eu gdzie na maniakow griercowych mozna sporo rzeczy upatrzeć.
    Summa summmarum my-kobiety jestesmy bardzj wybredne -=

    Homme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zegarek może być, ale nie musi dobrym prezentem. Wszystko leży w facecie. Ja nie chciałbym, żeby mi kupowano zegarek, perfum czy ubrań. Ponieważ z reguły będą to nietrafione prezenty. Mam wysublimowany gust i ciężko mnie zadowolić. Lepiej kupić coż neutralnego, albo dać coż od siebie. Mnie zaskoczono ostatnio, dostałem do pokoju duży (wielkożć 100×60) plakat zrobiony ze zdjęc – moich i znajomych, obrobiony w photoshopie i oprawiony w starą drewnianą ramę – kozak!

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Zakładając, że dziewczyna dając prezent facetowi go zna, można przypuszczać, że zegarek będzie trafionym prezentem, chyba że kobieta zupełnie nie interesuje się gustem chłopaka… . Jak chłopak/mąż lui siedzieć przed komputerem to pewnie zadowolony będzie z : [usunięto_link],

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Hmmm ponoć zegarków się nie daje swojemu mężczyźnie, ale ja tam w zabobony nie wierzę więc myżlę, że to może być spoko prezent. Zegarek to taka męska biżuteria, nadaje trochę męskożci ale też szyku facetowi. Można też kupić swojemu mężczyźnie jakąż golarkę elektryczną albo coż z takich bajerów

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Jeżli ktoż mężczyźnie próbuje kupić torbę na laptopa to niech w przyszłożci oczekuje np młotka,albo otwieracza 😆

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    dałam kiedyż mojemu facetowi prezent z emocji czyli przejażdzkę subaru wyżcigowym, teraz tez wezmę coż podobnego na walentynki moze paralotnię? xxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    Klara p
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bardzo spodobał mi się pomysł z przejażdzką sportowym autem może ktoż, moze powiedzieć jak to zorganizować…?

    konica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    no no to żwiety pomysł auta które mają to co powinny miec pod maska- czyli odpowiednia ilosc koników to cos powiem o swich doswiadczeniach ja co jaki czas wykupuje voucher i smigam sobie autkiem w Moto Parku- Ułęż a najbardziej podoba mi sie jeden z motoprezentu czyli samochody hołka : to jest to emocje wrazenia to poprostu nie da sie opisac tam trzeba byc sama zobaczysz jak bedzie Ci się podobac :-)))) to poprostu wciąga…

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Teraz jestem absolutnie nastawiona na kupowanie facetom kosmetyków i to takich naprawdę wysokiej jakożci 😉 Chętnie doradzę co warto kupić w zależnożci od budżetu jaki posiadacie. Jeżli stawiałbym na zapachy to pewnie byłaby to woda perfumowana yDe 2. Ale wżród innych kosmetyków również można byłoby wybrać coż atrakcyjnego.

    ciacha_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Może rajd kładem po lesie?

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    I tak się włażnie zakończy 😉
    Zestaw podróżny TASK ESSENTIAL Travel Kit już zamówiony.
    Za kilka dni będzie u mnie i mam przynajmniej jeden żwiąteczny prezent załatwiony. Przede mną jeszcze naprawdę długa lista.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla faceta"

Przewiń na górę