prezent na parapetówkę !!!

  • Autor
    Odp.
  • reni
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    kochani pomóżcie !!! co moge kupic znajomemu idąc do niego na parapetówkę ??? jak możecie podsuńcie pomysła, pozdrawiam
    aaaaaa i wiadomo, żeby to nie było za 50 zeta ani za 1 tys

    Johnson
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Jak na razie przychodzą mi do głowy tylko:
    – dobre wino + opcjonalnie kieliszki
    – ładna rożlinka w doniczce

    reni
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    oki dzieki Johnson, zaczne juz szukac tych kieliszkow 😛 no i winko oczywiscie 🙄

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    moze podpytac sie czego mu brakuje w domu?:) moze cos ze sprzetow (wtedy najlepiej zlozyc sie cala paczka). Indiwidualnie to jednak polecam tez winko, ewentualnie do tego stojak do wina i swieczek…

    reni
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    no włażnie, czego mu brakuje hm z tego co wiem to na moje oko wszystkiego (hihi), ale tak na serio to dopiero niedawno kupił mieszkanie i bedzie remontował po kolei pomieszczenia wiec nie wiem jeszcze w jakim stylu i jak. Faktycznie takie kieliszki czy stojaczek bedzie chyba na miejscu a jak nie trafie w gust to dopiero bedzie przypał hihi

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Oooo wnko ty chyba najlepszy pomysł. Kurde sama ostatnio miałam taki problem i m.in dlatego też nie poszłam na parapetówę 😉

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 423
    • Pasjonat

    My się zapytaliżmy co osoba urządzająca parapetówkę potrzebuje. Potrzebowała otwieraczy: korkociągu i takiego do puszek. Dostała 😉 Oprócz tego winko. I wszyscy byli zadowoleni 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    ostatnio moje kolezanki dostaly na parapetowce do pokoju sliczne kwiatki w doniczce:)

    balwan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Zgrabne, czyste, przezroczyste. Przydadzą się w czasie remontu i po.
    Szklanki!!!
    Nawet jak mu się nie spodobają to zawsze może je podawać jak gożcie przyjdą 😈 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 699
    • Zasłużony

    ja myżlę, że jakież obrazy (pod warunkiem, że znamy gust tam mieszkających), a jak nie to jakież wazony na kwiatki, szklanki czy jakież zasłonki..

    dzabersmok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Cos użytkowego. Najlepiej patelnie czy ogólnie coż do kuchni.

    domisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zgadzam sie z dzabersmokiem – dobra patelnia zawsze sie przyda, moze byc nie najwieksza, ale za to dobrej jakosci – tylko UWAGA!!!

    zaptyaj jaką mają kuchnie, bo jak np. indukcyjną, to niektore patelnie po prostu nie zadziałają….

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja też polecałabym dobre winko,albo kwiatka w doniczce,ostatnio miałam kłopot co kupić znajomym,ale,że to byli dobrzy znajomi zapytałam sie poprostu co im trzeba,a za mna zrobili to pozostali,tak wiec ja kupiłam czajnik bezprzewodowy,ktos inny filiżanki do kawy,jakies kieliszki do wina ,sztucce,nawet posciel z satyny bawełnianej chcieli.My bylismy zadowoleni i oni też.

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja myżlę, że dobrym prezentem dla Pana na parapetówkę jest zestaw barmański. Wiecie shaker, miarka i inne dziwne mieszadełka w zestawie. Od razu będzie można wypróbować na imprezie 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 699
    • Zasłużony

    hehe, w sumie to bardzo ciekawy pomysł.
    bo takie prezenty, jak wazony, obrazy, itp się na pewno nie sprawdzą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent na parapetówkę !!!"

Przewiń na górę