prosze pomozcie!!!!!!!!

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    Mam problem. Bardzo podoba mi sie pewnien chłopak ciagle o nim mysle. zalezy mi na mnie. Ale jemu na mnie-nie. interesuje sie wszystkimi moimi kolezankami ale nie mna. jesli ze mna gada to tylko na gg albo przez sms i zawsze o „podaj mi numer swojej kolerzanki” jest mi z tym okropnie. staram sie ale nici. pomozcie co mam zrobic!!!!!

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Szczerze? Odpusic. Jesli jestes dla niego zrodlem info to nie bedziesz niczym wiecej chyba, ze nie bedzie nikogo w asiegu wzroku a nie o to jak sadze Ci chodzi. Niech chlopak dojrzeje.. poszukaj kogos innego kto Cie doceni.

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja niestety mialam kilka podobnych sytuacji i coz.. nic z tego nie wyszlo :/

    takze z wlasnego doswiadczenia radzilabym tak jak moja poprzedniczka odpuscic sobie …

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    daj sobie spokój… przecież jest tylu facetów… nie jest wart twego wysiłku zresztą faceci zdaje się nie lubią kiedy kobiety sie narzucają- wolą je zdobywać

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …a jak na moje oko to on cie bardziej traktuje jako kolezanke a nie jako ewentualnie swoja dziewczyny, a prawde mowiac to oni wola te ktore sa niedostepne i nie maja ich na wyciagniecie reki…
    ..swoja droga nie ma rzeczy nie mozliwych, jesli wierzysz w swoje sily i myslisz ze on jest tego wart to walcz…a jesli nie to odpusc!!
    😀

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    w tym zecz ze ja nie chce zapomniec i prosze was o pomoc jak zwrucic jego uwage na mnie.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    I zreszta nawet ne gadalismy. tylko sms i gg. on chciał zebysmy z olka podeszły do niego np. na przerwie i pogadali ale ja sie wstydze. ostatnio pomysłałam ze zagadam do niego moze w autobusie (zeby olki nie było) i moze to cos pomoze. Co wy na to??

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    skoro nie chcesz zapomnieć to do dzieła załuz na siebie coż gustownego[w czym ładnie wyglądasz ] broń boze mini co dupę widać i bluzkę zdekoldem do pasa[chyba że chcesz go przelecieć 😀 , pokokietuj go troszkę pokaz, ze jestes kobietą ale nie nażucaj mu się bo faceci lubią zdobywać i broń boze nie paplaj wszystkiego o sobie co ci slina na język przyniesie ani nie obgaduj kolezanek o które sie pyta 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prosze pomozcie!!!!!!!!"

Przewiń na górę