• Autor
    Odp.
  • Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    A dziewczyny, nie zauważyłyżcie by osłabiło to Wasze naturalne rzęsy?

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nie kochana.Tak jak pisalam wyzej przedluzam juz bardzo dlugo i nie mam zadnego problemu z wlasnymi.Wiesz…bardzo wazne jest aby trafic w dobre rece i nie oszczedzac na usludze bo co tanie to drogie i mogą zdazyc sie rozne nieprzyjemne historie po takich okazajach i pseudo stylistkach:(

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Mirabelka jak masz zalozona odpowiednia dlugosc i grubosc to nei ma szans!
    Naprawde trzeba trafic na doba stylistke ktora potrafi dobrac rzesy.
    Ja na poczatku mialam 13mm bo chuialam miec pieken i grube… ale po tygodniu mi odpadaly… zmienialm stylistke na inna… dalej zle sie trzymaly… znow zmienilam… i teraz nosze 11mm i sie trzymaja super 🙂 uzupelniam co 3tyg

    Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    moja kumpela przedluza sobie zarowno wlosy jak i rzesy i musze przyznac ze srednio to wyglada, zwlaszcza, jak raz na jakis czas gdzies jej cos wypada 🙂

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Boję się,że to jednak osłabia rzęsy, może na początku odrastają, ale obawiam się,ze po jakichż 5- 6 latach stosowania, nie będzie ich do czego doklejać. Może skusze się na wakacje, na chwile.

    wpotrzebie01
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    myżle ze to naprawdę fajna sprawa. osobiżci enigdy nie przedłuzałam, jednak moja siostra zafundowala sobie taką przyjemnożc i powiem ze wyglada to cudownie. jak kazda rzese osobno sie dokleja sa o wiele dłuższe i grubsze. nie potrzeba juz jakos specjalnie podkreslac oczy bo juz sa mocno podkreslone. na wakacje bez make up’u z przedłużonymi rzesami. to się oplaca. tylko że taka przyjemnożć niestety kosztuje..

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dołączam do grona uzależnionych:)) Zawsze miałam rzęsy b. rzadkie więc jak zrobiłam pierwszy raz na własny żlub to teraz już nie wyobrażam sobie jak to jest bez nich… W Warszawie znalazłam żwietne miejsce gdzie robią to rewelacyjnie , jak chcecie namiary piszcie na priv:)) Dobra cena, żliczny efekt

    wwiolkaw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Rzęsy zrobiłam sobie raz i już nigdy więcej się nie zdecyduje, efekt jest spektakularny ale krótkotrwały, kiedy moje rzęsy zaczęły mi wypadać z doczepianymi wyglądało to okropnie, a rzęsy wypadały mi szybko, dużo szybciej niż kiedy nie były przedłużone, więc myżlę, że to od obciążenia moich rzęs klejem??? tak to sobie wytłumaczyłam, generalnie już po trzech tygodniach wymagały dopełnienia, ale się na nie nie zdecydowałam. Kiedy już wypadły mi wszystkie doczepione, problem wypadania rzęs się nie skończył, na szczężcie koleżanka poradziła mi odżywkę do rzęs z loreala, nakładam ją codziennie na noc od miesiąca i jest lepiej po pierwsze przestały mi wypadać, są gęstsze i mam wrażenie że są dłuższe tak więc jeżli któraż z was ma podobne – złe dożwiadczenia po przedłużaniu rzęs polecam ta odzywkę, tym bardziej że nie jest droga, kosztuje ok. 50 zł. a efekty są i wcale nie trzeba przedłużać rzęs żeby wyglądały ładnie i spojrzenie zniewalało:)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Całe szczężcie, że mam dożć długie i naturalnie podwinięte bo tą kasę moge wydać na coż innego 😉 Nier widziałam jeszcze na żywo takich rzęs, ale pewnie fajnie to wygląda.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    oj tak! wyglada super i co najwazniejsze naturalnie!
    ja wydaje na rzeski bo nie musze na pazurki np. bo mam dlugie palce i plytki paznokciowe 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    dziewczyny, jaką metodą przedłużacie rzęsy? Są różne czy wszędzie robią tak samo?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jakie trudne słowo 😉 jeden do jednego to słyszałam, znajoma sobie robiła, teraz się zastanawia czy nie pójżć na szkolenie i nie zająć się tym profesjonalnie, sama by sobie uzupełniała, a dodatkowo po pracy mogłaby na tym jeszcze zarobić, ciekawe ile takie takie szkolenie kosztuje?

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    z samodzielnym uzupełnianiem to jednak kiepsko to widzę, zbyt trudna sprawa. Niebawem się wybieram naa uzupełnianie to powiem jak dokładnie to wygląda. 😉 Dopóki sama się nie wybrałam na stylizację rzęs nie milabym dobrego poglądu na całą sprawę, teraz wydaje mi się to rewelacujne, ale też wiem, że samodzielne wykonywanie sobie mogloby byc nader niebezpieczne w koncu działamy przy bardzo wrażliwym narządzie – oku… Jeżli chodzi o ceny…
    Pierwsze założenie rzęs “ 450 zł
    Uzupełnianie “ 150 zł

    Choć w Xtreme Lashes z tego co wiem też mają fajne promocje teraz.

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    No ja też nie wyobrażam sobie jak ona planuje sobie sama uzupełniać rzęsy?? Zresztą jeżli chce się zapisać na szkolenie, to musi szukać dobrego miejsca. Jest teraz wiele salonów, które podają się za profesjonalistów, a tak naprawdę dopiero co się uczą. Pamiętam jak robiłam sobie pierwszy raz rzęsy to zrobiłam niezły 'wywiad żrodowiskowy’ kto gdzie pracuje. Bardzo dobre kosmetyczki znalazłam w spa CeCe w wawie. Nakładają bardzo dużo rzęs, co daje łądny efekt i wsyztsko masz idealnie dobrane do Twojej oprawy oka.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    moja Mała sobie chętnie wydłuża rzęsy 🙄 ma sliczne oczy, kurde! :-

    uwielbiam z nią potańczyć! jupi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę