• Autor
    Odp.
  • PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    a ja bym chciała. niestety jak na razie w Polsce takie rzeczy wiążą się ze sporymi kosztami.

    ale która kobieta nie marzy o długich, czarnych rzęsach..?

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Chyba każdy chciałby mieć przedłużone rzęsy, bardziej gęste, najlepiej takie jak z reklam. Słyszałam tez o tym, że coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg. Podobno bardzo dobrą metoda jest xtreme lashes 1-1. Polega na przyczepieniu do każdej naturalnej rzęsy jednej syntetycznej – nie obciąża to rzęs naturalnych i wygląda to bardzo naturalnie. Z tego co wiem, to bardzo dobrze robią coż takiego w Studiu Kleopatra w Warszawie – zabieg wykonuje pani Magda, niedawno słyszałam, że podobno została stylistką zaawansowaną – do takiej specjalistki na pewno bym poszła na taki zabieg.

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Trochę mnie to przeraża ale tylko trochę:) Chciałabym mieć dłuższe rzęsy, najlepiej takie jak Bambi:) Wydaję fortunę na różnego rodzaju tusze do rzęs ale efekt i tak mnie nie zadowala. Może w przyszłożci pomyżlę o tej metodzie…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czy naprawdę potrzebne są teki długie rzęsy?zanim ten koszt poniesiesz to sprawdź jak będziesz wyglądała,czasami można sobie pogorszyć.
    Tuszem możesz nad tym panować:)

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jasne, Jagoda, tuszem bardziej nad tym panujesz. Zmywasz i po sprawie. Ale tusz nie przedłuży, ani nie zagężci ci rzęs aż do tego stopnia. Niektórzy mają naprawdę słabe te rzęsy i krótkie i wtedy, jak ktoż ma pieniądze to czemu nie. W Warszawie jest studio Fanaberya, które specjalizuje się tylko i wyłącznie w przedłużaniu oraz zagęszczaniu rzęs. I robią to włażnie metodą Xtreme Lashes, która podobno jest najlepsza na żwiecie. Ja bym sobie zrobiła chętnie taki zabieg, nie ma nic piękniejszego niż dłuuuugie i gęste rzęsy 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a widzialyscie to na zywo nie ma bata zeby sie nie kapnac ze te rzesy nie sa twoje …ale jak najbardziej jak was to uszczesliwi ja ….Ja uwielbiam tipsy ale nie moge ich nosic i owszem tez widac ze nie sa prawdziwe ale uwielbiam;)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jasne, Jagoda, tuszem bardziej nad tym panujesz. Zmywasz i po sprawie. Ale tusz nie przedłuży, ani nie zagężci ci rzęs aż do tego stopnia. Niektórzy mają naprawdę słabe te rzęsy i krótkie i wtedy, jak ktoż ma pieniądze to czemu nie. W Warszawie jest studio Fanaberya, które specjalizuje się tylko i wyłącznie w przedłużaniu oraz zagęszczaniu rzęs. I robią to włażnie metodą Xtreme Lashes, która podobno jest najlepsza na żwiecie. Ja bym sobie zrobiła chętnie taki zabieg, nie ma nic piękniejszego niż dłuuuugie i gęste rzęsy 🙂

    Dobrze ze nie mam z tym problemu.Mam wystarczająco gęste rzęsy:)
    Mam też jakąż fobię jak ktoż cokolwiek robi mi wokół oczu.
    Ale jak ktoż będzie miał taki problem to dam namiary:)

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Przedłużanie rzęs to na pewno z jednej strony fajna opcja, z drugiej niestety dosyć kosztowna inwestycja¦. Już chyba bardziej opłaca się zainwestować w bardzo dobry tusz do rzęs¦

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Troche kosztowna bo płace 150 równo co miesiąc uzupełnijąc je do pełnego efektu ale radożć i wygoda rekompensują cene.A z drugiej strony chodząc na kolor do fryzjerki albo na tipsy wydajesz chyba bardzo podobną sumę co miesiac.Jakby na to nie patrzeć ja przedłużam juz ponad dwa lata i jestem absolutną fanką.Demakijaż-zero,tuszowanie-zero.Można sobie wybrac długżć i grubożć i oczywiżcie trzeba uważać na pseudo stylistki oferujące usługe za małe pieniądze bo jak mawia moja namnożyło sie ich bardzo dużo:(.Nie wiem czy można pisac tu namiary ale chyba nie wiec piszcie na maila i pytajcie o szczegóły [usunięto_link]

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No jest to jakies rozwiązanie.Na lato-jak najbardziej.Nic ci sie nie odbije pod oczami.Zero problemów.Ja tak sie uzależnialam od nich ze stosuje non stop nie wyobrazam sobie powrocic do swoich.Z reszta mówi to co druga osoba ktora posmakowała tego zabiegu.

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    I jak dziewczeta przedłużacie?;).Bo to jakis szał na punkcie rzęs powstał.Ja cały czas:D:D

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Założyłam podobny temat „sztuczne rzęsy”
    Ja jestem po drugim uzupełnieniu i jestem meeega zadowolona.

    Za założenie zapłaciłam 240zł a za uzupełnienie 150zł. Jeżli ktoż chce się skusić chętnie na priv podeżlę kontakt do salonu w którym miałam przyjemnożć zakładać.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    ja nosze prawie rok, i nikt sie nei kapnal w pracy ze nosze 🙂
    jak sa dobrze zrobione i odpowiednio czesto uzupełniane 😀 nie ma szans zeby ktos sie kapnał

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    to fajny sposób jeżli ma się krótkie rzęsy wtedy widać efekty mam koleżanke która robiła sobie takie coż w salonie futuro w wawie i wyszło ekstra i w porównaniu z innymi salonami wcale tak drogo to nie wyszło.

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Pewnie ze jest bosko z przedłużonymi rzęsami i spokooojnie można sie nie zorientowac.Ja mam umiarkowanie długie bo mam ciemną oprawe oczu wiec mogłam kapke sobie poszaleć.Tak jak juz tu pisalam przedłużam blisko 3 lata i nie mam zamiaru przestać(Chyba ze jakas sila wyższa;(
    Są wygodą niesamowitą i dodają uroku bardzo.Zaden tusz tak nie podkresli oka.Nie przestane polecać.Jakby co w wątku są już moje namiary.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę