• Autor
    Odp.
  • kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    tak już mówiły koleżanki, mnie też Secret Lashes (metoda 1:1) trzymają się tak 3-4 tygodnie i ceny wahają się tak od 150 do 200 zł, zależnie do jakiego salonu trafisz ;)) ale radzę iżć do sprawdzonego, bo samo to, że rzęsy i klej Secret Lashes to luksusowe i profesjonalne produkty nie pomoże jeżli trafisz na kogoż kto partaczy 😉

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Teraz ten koszt nei jest juz taki duży jednak przy moim mocnym makijażu i codziennim demakijażu myżlę, że nie utrzymały by się mi długo

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie. wiadomo, rzęs już wtedy nie malujesz, ale demakijaż innych kosmetyków jak kredki czy cienie nie sprawia mi problemów. może to zależy od jakożci rzęs, ja akurat postawiłam na sprawdzony i profesjonalny produkt, używam rzęs marki secret lashes

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Wiele kobiet kupuje i chwali sobie całe zestawy do zagęszczania i przedłużania rzęs. Kupują taki zestaw i maja pewnożć, że będą miały wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z filmem szkoleniowym. A do tego wszystkie narzędzia i produkty są profesjonalne i bardzo dobre jakożciowo. Warto inwestować w tego typu zestawy.

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    o ile sama w domu możesz sobie dokleić pasek rzęs lub kępki, to nie przedłużysz ich samodzielnie 1:1. Korzystam z usług aplikacji Secret Lashes i widzę z jaką precyzją i starannożcią kosmetyczka przedłuża mi rzęsy, no i trwa to z 2 godziny!! w końcu musi dokładnie przykleić rzęsę do mojej naturalnej. warto iżć do fachowca, a nie potem płakać, że ma się spaprane oko !

    buszujaca7890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Efekt przedłużania utrzymuje się kilka tygodni, więc jeżli chcemy na stałe mieć rzęsy do nieba to zabieg trzeba wykonywać regularnie 😉 a niestety długo to trwa i jest dosyć kosztowne.

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    @blumarinee wrote:

    Jedna kosmetyczka, która przyklejała rzęsy to postanowiła uciąć nożyczkami rzęsy naturalne, bo coż z nimi było nie tak :mur: No przecież pochlastać się można…. Ja tam wolę jakiż dobry tusz do rzęs, bo dla mnie to strata kasy, bo te rzęsy i tak wypadną :p:

    Nie strasz 😯 Aż się boję trafic na takieg „fachowca”…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę