• Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    5 kg to nie tragedia. Co mają powiedzieć te ktore muszą schudnac 25-30 bo to zagraza ich życiu 😕

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Dla mnie tragedia bo nie mogę jeżć słodyczy od których jestem uzależniona… 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    No tu masz rację, aj tez uwielbiam słodycze. Cięzko bez nich sie żyje 😉

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Na szczężcie jest teraz sezon na arbuzy.. też słodkie.. 🙄

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Arbuzy brzoskwinie i truskawki od kilku dni tym sie żywię. Niestety potem czesto w ubikacji siedze 😕 😉

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    też uwielbiam te „letnie owoce” i faktycznie dzięki temu nie sięgam po słodycze 🙂 Zresztą jak jest upał to taki arbuz doskonale gasi pragnienie, a truskawki….podobno samo zdrowie (dużo witaminy C), odkad to wiem staram się jeżć codziennie i już ubolewam nad tym, że niebawem sezon na nie się skończy 🙁

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nic mi nie mów Oleno, mój ulubiony sezon truskawkowo-szparagowy się konczy… 😥

    Domi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    mowicie o kremach i zmarszczach, ja sie przerazilam jakis czas temu bo mam dwa latka starsza siostre, i ona powiedziala, ze juz widzi ze skore ma inna pod oczami np…ma prawie 30 ja 27, wiec ja pedem do sklepu i cos ie okazalo?? ze kremow przeciw zmarszczkom powinno sie urzywac od 25 roku zycia!! nie na zmarszczki bo takowych nie ma, ale pod oczy i cos tam z wieksza iloscia pewnych skladnikow. ja jak wroce do lozka wykremowana to moj facet mowi ze znow sie wysmarowalam…ale zrozumial, ze to dobrze bo zmarszczek nie bedzie , a pozniej jak ze mna idzie na ulicy to sie cieszy jak sie za mna ogladaja…faceci…a podobno kobiety sa trudne do rozgryzienia 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja jetsem zdanie,że nie ma co sie na siłe upiększać.Bóg stworzyła nas takimi,akimi jesteżmy i naszym zadaniem jest zaakceptowanie tego faktu.Operacje plastycznie wogóle nie robia na mnie wrażenia.Wolę być naturalna z biustem w rozmiarze B,niż wyglądać jak Pamela Anderson z silikonam w piersiach i ustach 😉 Urode trzeba podkreżlać a nie poprawiać.Dlatego preferuje makijaż podkreżlający a nie przykrywający moja naturalnożć.Najlepsza receptą na wszystko jets po prosstu dobrze czuć się we własnej skórze 😀

    sara777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale jeżli ktos ma na to ochote, zeby cos w sobie zmienic to czemu nie:P
    Ja stosuje botox i jak narazie nie narzekam wrecz przeciwnie, jest bardzo skuteczny i poprawia mi samopoczucie:) naprawde polecam:)

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A ja jetsem zdanie,że nie ma co sie na siłe upiększać.Bóg stworzyła nas takimi,akimi jesteżmy i naszym zadaniem jest zaakceptowanie tego faktu.Operacje plastycznie wogóle nie robia na mnie wrażenia.Wolę być naturalna z biustem w rozmiarze B,niż wyglądać jak Pamela Anderson z silikonam w piersiach i ustach 😉

    A co mają powiedzieć dziewczyny ze… zbyt dużym biustem? Też nie poprawiać jak im garb rożnie od dźwigania kilogramów?
    „Bóle kręgosłupa, odparzenia, trudnożci w uprawianiu sportów i znalezieniu odpowiedniego fasonu ubrań, taksujące spojrzenia przechodniów na ulicy- to główne problemy kobiet, które natura obdarzyła zbyt obfitym biustem.” (cyt. [usunięto_link] )

    [usunięto_link] wrote:

    Urode trzeba podkreżlać a nie poprawiać.Dlatego preferuje makijaż podkreżlający a nie przykrywający moja naturalnożć.Najlepsza receptą na wszystko jets po prosstu dobrze czuć się we własnej skórze 😀

    Zgodzę się z tym że poprawianie nosa bo jest za szeroki o 2 mm albo zwiększanie sobie piersi bo to fajniej wygląda – to nie jest za fajna sprawa. Ale są „defekty” które utrudniają życie – i wtedy operacja plastyczna to moim zdaniem dobre rozwiązanie.

    hefalumpiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zgodzę się z tym że poprawianie nosa bo jest za szeroki o 2 mm albo zwiększanie sobie piersi bo to fajniej wygląda – to nie jest za fajna sprawa. Ale są „defekty” które utrudniają życie – i wtedy operacja plastyczna to moim zdaniem dobre rozwiązanie.

    Wszystko dla ludzi. Wszystko. Tylko trzeba tego z głową używać.

    Tak samo jak kieliszek wina poprawi trawienie – a pięć butelek wypitych haustem niewątpliwie zaszkodzi…

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja bym chętnie poprawiła sobie biust.
    Poprawiła, tzn sprawiła, zeby był w ogóle widoczny 😉
    Ale to tylko w sferze czysto teoretycznych rozważań, bo myżlę, że i tak nigdy się na to nie zdecyduje…
    Poza tym nie wiem czy byłabym szczególnie zadowolona z betonowych i wiecznie sterczących piersi…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Wiecie? A ja w sumie lubię moje zmarszczki mimiczne 😛 Ale faktycznie moje znajome zaczynają żwirować i coraz czężciej myżlą o Botox’ie. Znalazłam taki filmik: [usunięto_link] i nawet na nim widać, że to nie boli… Ale ja bym się chyba nie odważyła…

    tamtararam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja chyba nie. wiadomo kazdy ma jakies niedoskonałożci. jakos sie z tym da zyc. takie rzeczy sa dla ludzi po wypadkach lub juz z wyjatkowymi wadami, które uniemozliwiaja normale funkcjonowanie lub dziala to terapeutycznie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przestroga dla kobiety która na siłe upiększa swoje ciało"

Przewiń na górę