Przetłuszczające się włosy:)

  • Autor
    Odp.
  • nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Hej kobietki 😀 Macie jakież sposoby na pielęgnacje przetłuszczających się włosów ❓

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    trzeaby pogrzebac troszke bo kilka tematow na ten temat juz sie pojawilo na forum.
    ja osobiscie mam podobny problem od niedawna. dokladnie odkad odstawilam tabletki antykonceocyjne 🙁

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Przez około dwa tygodnie uzywaj szamponu do włosów przetłuszczających się, żadnych odżywek (nawet 2w1). Po dwóch tygodniach, przez kolejne dwa, możesz potrzebować szamponu przeciwłupieżowego (niekoniecznie), jeżli tak to polecam Nizoral oraz znacznie tańszy Oriflame z serii rożlinnej, można wprowadzić odżywkę na same końcówki. Jeżli łupież się nie pojawił, to odrazu przejdź do kolejnego etapu: szampon rewitalizujący, odżywka najlepiej spłukiwana i maksymalniedo połowy długożci włosów.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no ja tez mam ten problem od niedawna,masakra denerwujace :):)

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    fakt, bardzo denerwujące mieć taki problem…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi sie strasznie przetluszczaja, wiec myje je codziennie i zawsze mam żwieże kazdego dnia 😉

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mi sie strasznie przetluszczaja, wiec myje je codziennie i zawsze mam żwieże kazdego dnia 😉

    tez je zawsze codziennie przed wyjsciem myje.nawet z samego rana o 6 😉 [oprocz dzis bo zaspalam i robia mi sie juz po malu wiszace straki]

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A ja po myciu jeszcze susze i prostuje 😉 Ale juz sie przyzwyczailam i robie to w mgnieniu oka 😆

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myje je codziennie i tyle;)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    rety ja też susze bo zimno w domu, niestety po suszeniu mam na końcówkach puch, a na górze proste kołki ulizujące mój kształ głowy 🙁

    Do tego włosy wychodzą mi baaaardzo. Odrosty już mam takie że można by już żciąć włosy na króciutko ale mi szkoda i chodzę dzień w dzień w kucyku (głowa już od frotki boli).

    Gorzej chyba już nie możecie mieć 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja ich nie suszę, bo wyglądają okropenie potem.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja tam zawsze muszę wysuszyć…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na tłużciochy to chyba nie ma sposobu 😕 mam ten sam problem… pozostaje tylko codzienne mycie głowy

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Mi też się włosy okropnie przetłuszczają 🙁 nic na to nie można poradzic niestety. Ja myję codziennie i jest ok.

    srubokret
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja również mam problem z przetłuszczaniem sie włosów i mój sposób jest taki: chodze regularnie do fryzjera na pasemka wiec te włosy sa troche bardzoj suche u nasady. Stosuje szapmon glis kura , obowiazkowo odywka i pianka do włosów! mi pomaga!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przetłuszczające się włosy:)"

Przewiń na górę