• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Tak więc kupię go na pewno. Moze akurat pomoze 🙂

    Chyba też się skuszę:)

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    parę złotych aż tak nie zubożeje naszego budżetu…

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    nie wiem czy był wspomniany szampon z pokrzywy, najbardziej naturalny, efekty widać po niedługim czasie.

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Tez miałam taki problem kiedys 😕
    Teraz uzywam szampony Jonsons Baby z rumiankiem i jest lepiej.
    Na upartego nawet 3 dni wytrzymają 😀

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Moje włosy przetłuszczają się dosyć szybko, muszę je codziennie myć, jak tego nie zrobię mam takie zwisające strąki.. strasznie to uciążliwe, zazdroszczę ludziom, którzy nie mają tego problemu.. dodam, ze żadne szampony na mnie nie działają…

    anka88-88
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hej. Chciałam założyć nowy temat, ale ten włażciwie żwietnie pasuje 😉 z moim „przypadkiem” byłam u dermatologa, który przeraził mnie, że jeżli nie zacznę leczyć tego przetłuszczania się, to jeszcze trochę i jak umyję wieczorem włosy to rano wstanę z przetłuszczonymi. Zapisał mi dwa szampony, które mam używać na przemian, codziennie. Polytar Liquid (szampon leczniczy), kosztuje ok 15zł i Physiogel PLUS (chyba znacznie droższy, już nie pamiętam). Jak na razie poprawiło się troszkę, już nie wstydzę się wyjżć na drugi dzień z nieumytą głową 😆 jeżeli któraż z was stosuje te szampony, to niech podzieli się swoimi wrażeniami 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    częste mycie włosów jeszcze bardziej przetłuszcza włosy. Ponieważ gruczoły łojowe staraja sie szybciej wytwarzać sebum. ja tak mam, ponieważ zaczełam myc codziennie włosy- dlatego bo chciałam je sobie układać. Wczeżniej nie miałam tego problemu mogłam myć co 2 dni. Teraz staram sie nie myc codziennie.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    słyszałam, że po myciu i wysuszeniu należy „posmarować” talkiem skórę i nasady włosów.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Też miałam problemy z włosami, zaczęłam używać Pantene pro-vi do przetłuszczających się włosów i teraz mogę myć co dwa dni włoski, a także codziennie musiałam…

    anka88-88
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    😯 nie wierzę, od zwykłego szamponu? ale jak nim myłaż włosy? codziennie czy co dwa dni pomimo tego, ze się przetłuszczały? i jak długo to trwało?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Codziennie musiałam myć bo nawet jak rano umyłam to czasami wieczorem już były tłuste! Okropna męczarnia.

    Jak długo? Jakież 3-4 miesiące i nadal go używam…ale już mogę spokojnie myć co dwa dni.

    moniaczek1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Stosuję szampon do włosów Eva Natura z pokrzywą – bardzo dobry szampon do włosów przetłuszczających się, wypadających i łamliwych.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Ktoż tu polecił szampon Vichy Dercos – przyłączam się do tej opinii. Najlepiej wybrać szampon ten czerwony – włosy są po nim ładniejsze, bardziej puszyste, mniej wypadają i wyglądają lepiej – zwłaszcza jeżli się wczeżniej przetłuszczały.
    [Być może warto też wiązać włosy, bo im czężciej ich dotykamy, tym bardziej sami je „przetłuszczamy”.]

    kozanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    też chyba wypróbuję szamponu dla dzieci, bo również mam z tym problem i dobija mnie już codzienne mycie głowy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przetłuszczające sie włosy-help!"

Przewiń na górę