przez urode mam problemy

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wszyscy wciaz powtarzaja mi ze jestem bardzo ladna i niby jest to mile ale raczej nie…. czasem jak np gadam z jakims chlopakiem i przesylam mu foto ton od razu muwi cos w tym stylu „wow jestes bardzo ladna i masz takie namietne usta. hmm….moze sie spotkamy i pobaraszkujemy?” ale mnie to wnerwia bo ja chce tylko popisac. nawet koledzy z klasy skladaja mi dziwne propozycje co przyjemne nie jest a gdy muwie zeby poszedl do innej to czesta jest odpowiedz „ale ty masz fajniejszy tylek”. czasem niewiem czy chlopakowi zalezy na mnie czy wykorzystuje mnie zeby miec z kim sie pokazac. to okropne uczucie

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    nie powinnać się przejmować takimi zaczepkami. A jesli chcesz się dowiedzieć czy chłopakowi zależy na Tobie to daj mu się wykazać czymż. Poznaj go i nich on pozna Ciebie. 😉

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    A moim zdaniem to glupia prowokacja z Twojej strony.
    A jesli na prwade masz juz tak okropna sytuacje to znaczy, ze Twoi koledzy nie sa takimi normalnymi kolegami. Ja tez jestem ladna, uslysze czasami komplement od kolegow, ale nie skladaja mi takich propozycji.
    Jesli Ci tak Twoja uroda przeszkadza to proponuje przewrocic sie gdzies buźka na chodniku i pocharatac ją. Moze wtedy będziesz miala normalne życie 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie wiem czy ja sie zrobilam az tak prehistoryczna… ???
    moze mnie inaczej poprostu nauczono.
    nie wysyla sie kazdemu swoich zdjec. a jak juz masz bzika na swoim ekstra pieknym wygladzie to daj zdjecie do oceny na stronach do tego przeznaczonych i sie przekonasz co swiat o tobie mysli.
    jesli jestes juz taka zgrabna piekna ( no i te twoje usta…) i wogole nie chce cie tu obrazac to szanuj to!
    nie badz pusta piekna lalka i niepozwalaj sobie na zaczepki.
    ciekawa jestem ile ty masz wogole lat

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    po pierwsze to ja daje zdjecia tylko gdy juz kogos lepiej poznam i dluzej z nim pisze. tylko poprostu denerwuja mnie niektore reakcje

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    zalezy jakie fotki wystawiasz jesli tylko takie ze jak facet na nie popatrzy to ma tylko jedno na mysli..
    ja tez kiedys dawal ludziom fotki i tez glupie podteksty slyszalam… i juz nie daje nikomu po co komus moja fotka?
    koledzy tez mi mowia rozne rzeczy ale wiedza na ile sobie moga pozwolic. tzn ze mam tzw granice… do pewnego momentu jest fanie smiesznie a potem juz stop ale to trzeba umiec okazac… a niejak on mi mowie takie rzeczy a ja sie ciesze i usmiecham do niego.
    moze robisz cos co robi ci reputacje? moze nieswiadomie.. albo i siwadomie…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja nie prowokuje!! tylko poprostu czasem lubie z kims popisac z necie (a wy moze nie) a jesli lepiej poznam to daje fotke. i jest to normalna fotka

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też daję czasami fotki na gg i też piszą mi komplementy ale jakoż tego zbytnio do siebie nie biorę…. może dlatego, że nie mam takiego wysokiego mniemania o sobie. W realu też czasami to słyszę ale tez tego nie biore do siebie i raczej zycia mi to nie utrudnia bo nie przywiązuję do tego zbytniej wagi

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja tego nie traktuje jako komplementy i przeszkadza mi to chociazby ze wzgledu ze mam chlopaka. nilubie roznych glupich zaczepek dotyczacych tego jak wygladam

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja tego nie traktuje jako komplementy i przeszkadza mi to chociazby ze wzgledu ze mam chlopaka. nilubie roznych glupich zaczepek dotyczacych tego jak wygladam

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no niestety takie zycie. Lepiej usłyszeć jeden komplement od faceta na którym nam zależy niż 1000 od jakiż prostaków. Dla mnie tez nie jest miłe jak ide ulicą a jakież debile chłepczą coż pod nosem z tym że ja tego tak samo jak ty nie biore jako komplement , bo czy komplementem moze być coż powiedziane przez takich facetów. Wartosciowy facet wie jak okazać kobiecie ze jest piekana i napewno nie robi tego w taki „wulgarny” sposób

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no niestety takie zycie. Lepiej usłyszeć jeden komplement od faceta na którym nam zależy niż 1000 od jakiż prostaków. Dla mnie tez nie jest miłe jak ide ulicą a jakież debile chłepczą coż pod nosem z tym że ja tego tak samo jak ty nie biore jako komplement , bo czy komplementem moze być coż powiedziane przez takich facetów. Wartosciowy facet wie jak okazać kobiecie ze jest piekana i napewno nie robi tego w taki „wulgarny” sposób

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja mam dozo problemow.raz tomek przeczytal sms o tresci „wale konia,pomozesz mi” i rozne takie i byl wsciekly. ciagle boje sie ze dojdzie jakis glugi sms i ze go przeczyta wiec ciagle siedze przy tel zeby w razie czego skasowac glupie sms. nawet zaczelam inaczej sie ubierac. jeszcze rok temu zawsze uwazana bylam za taka niegrzeczna dziewczynke. teraz ubieram sie tak zeby jak najwiecej zakryc i bardzo delikatnie sie maluje. ale boje sie ze w koncu tomek tego nie wytrzyma i mnie zostawi. szczerze powiem ze zrobilabym tak na jego miejscu

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja mam dozo problemow.raz tomek przeczytal sms o tresci „wale konia,pomozesz mi” i rozne takie i byl wsciekly. ciagle boje sie ze dojdzie jakis glugi sms i ze go przeczyta wiec ciagle siedze przy tel zeby w razie czego skasowac glupie sms. nawet zaczelam inaczej sie ubierac. jeszcze rok temu zawsze uwazana bylam za taka niegrzeczna dziewczynke. teraz ubieram sie tak zeby jak najwiecej zakryc i bardzo delikatnie sie maluje. ale boje sie ze w koncu tomek tego nie wytrzyma i mnie zostawi. szczerze powiem ze zrobilabym tak na jego miejscu

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    bosz… dziewczynko, jaki ty masz straszny problem!! no za ładna jesteż na ten wstrętny żwiat poprostu… 😕

    a nie przyszło ci do głowy, że skoro jak sama piszesz jeszcze rok temu uważana byłaż za „niegrzeczną dziewczynkę”, to sobie na taką opinię zwyczajnie zasłużyłaż??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przez urode mam problemy"

Przewiń na górę