• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jesli tylko masz jakies uwagi, zastrzezenia, porady lub pytania do naszych postow to oczywiscie czekamy.
    skoro piszesz, ze zasmiecamy twoj post … bo nikt wiecej juz nie udziela sie w tym temacie oprocz wtajemniczonych … to proponuje go usunac.

    chociaz troszke bedzie mi szkoda bo cala nadzieja moja w tym, ze cos odpiszesz tu i bede mogla sie posmiac z ciebie 😈

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    prosze bardzo mozna go juz usunac. dla mnie to jest NIEAKTUALNE!!!!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „Zażmniecamy temat swoja obecnożcią”…hmmm do tej pory myżlałam,że po to ludzie umieszczaja tu tematy,aby inni mogli sie na nie wypowdziedziec…dotąd miałam takie własnie pojęcie forum internetowego… 😆 Nie bulwersuj sie juz tak,tylko dlatego,że spotkałaż sie z krytyką 😆 Aha,no i jeszcze żmiezne sa nasze problemy…jednakże ja mam na ten temat nieco inny pogląd…otóż każdy ma jakież przezycia,dożwiadczenia itp którymi chce sie podzielic z innymi,aby poznac opinie innych…to,że dla Ciebie problemem jest to iz jesteż „za ładna” i generalnie jetseż postrzegana jako dziwka i nie wiesz dlaczego,to jestem w stanie uwierzyc,że problemy ludzi nieco starszych mogą Ci sie wydawac niezrozumiałe.w takim razie co robisz na tym forum dziewczynko?? 😀

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    gdybys byla taka dorosla to potrafilabys normalnie roziazywc problemy a nie na forum. ja wiem o tym dobrze od kad zauwazylam jaka jest inteligencja niektorych osob ( w tym twoja czyli zerowa) 😆 a moze nie jestes taka dojrzala tylko stara wiekiem?? moze nie pamietasz juz jak to jest byc mlodym 😆 😀 rozbawiasz mnie do lez. a wiesz jak ja ciebie traktuje?? jak zwykla nawet mniej niz przecietna ……. i gadaj co chcesz. ubawu bede miec wiecej. ach i rada dla loli. moze powinnas oslaniac krzesla folia zeby nie przemokly?? 😆

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    z tą inteligencją tak zażartowałas, ze az rozbolal mnie brzuch ze smiechu. o bozeeeeeeeeeeeeeeeee, wyobrazam sobie mine WarnGirl. Na pewno zrobi jej sie okropnie glupio. W koncu nikt nie potrafi tak doje…ać jak Ty!

    A jesli chodzi o przemakajace krzeselko, to dzisiaj bylam na bazarku i kupilam sobie specjalna folie na krzesla do sexu, aby wlasnie nie pobrudzic tapicerki. serio. I juz mam problem z głowy. 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    do doroslosci ci ashly jeszcze daleko! jestes mlodziutka i twoje problemy dla dojrzalej kobiety to bajka o kopciuszku.
    jak masz broblem to lapiesz za tel albo biegniesz do psoapsiolki sie pozalic. w doroslym zyciu nie ma na to czasu. dlatego jest to forum

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    gdybys byla taka dorosla to potrafilabys normalnie roziazywc problemy a nie na forum. ja wiem o tym dobrze od kad zauwazylam jaka jest inteligencja niektorych osob ( w tym twoja czyli zerowa) 😆 a moze nie jestes taka dojrzala tylko stara wiekiem?? moze nie pamietasz juz jak to jest byc mlodym 😆 😀 rozbawiasz mnie do lez. a wiesz jak ja ciebie traktuje?? jak zwykla nawet mniej niz przecietna ……. i gadaj co chcesz. ubawu bede miec wiecej. ach i rada dla loli. moze powinnas oslaniac krzesla folia zeby nie przemokly?? 😆

    ale riposte masz niesamowicie cietą!! 😯 😆 Skarbie,nie znasz mnie,nie wiesz o mnie nic,więc nie bądz taka hey do przodu z tymi swoimi żmiałymi teoriami o tym,kim dla Ciebie jestem,bo to jest rzenada!Jestem młoda,ale na pewno starsza od Ciebie,nie rozwiązuje problemow na forum tylko wypowiadam sie na rózne tematy.Teraz to Ty wykazujesz nieprzeciętna inteligence zachowując się w ten dziecinny sposób.Moja rada: wejdz sobie na czat,do pokoju „nastolatki” i tam sie wypowiadaj do woli,bo to idealne miejsce dla osób z Twoim poziomem inteligencji beeeejbe 😉 😆 😆 😆

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    acha czyli w doroslym zyciu niema czasu nrozmowe z wazna osoba tylko na to zeby pisac na forum?? wydawalo mi sie ze na odwrut. gdy ja mam problem to jest osoba z ktora zawsze o tym pogadam. ta osoba jest dla mnie o wiele wazniejsza niz foru. czego moge tutaj oczekiwac? calkiem inaczej patzrycie na sparwy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    lola nawet sobie nie wyobrazasz jak mi glupio sie zrobiło po tym,co przeczytałam…nie wiem czy kiedykolwiek sie z tego otrząsnę,bo jeszcze zadna gówniara nigdy mi tak nie pojechała…POTRZEBUJE PSYCHOLOGA!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no pewnie ze myslalas ze na odwrót

    ashly teraz masz czas na wszystko. siedzisz na forum i klikasz. dlaczego nie siedzisz np z ukochanym czy kolezanka.
    ja na to nie mam czasu. maz jest teraz w pracy a dziecko zasnelo.
    im sie jest starszym tym bardziej nie masz czasu na spotkania.
    wiem ze sa wyjatki. sa kobiety ktore maja fantastyczne zycie towarzyskie i umieja to pogodzic z rodzina. ja tego nie potrafie

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    o tu robie?? w 90% to co wy. ale jak mam problem to najpierw ide do przyjaciolki i pytam jej o zdanie. dla niej zawsze znajde czas i wiem ze ona mi pomoze

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…a z tym poblemem,że jesteż „za ladna” tez poleciałaż do przyjaciółki??Pomogła Ci?? 😆 😆 😆 jak Ty z tymi wszystkimi problemami,które tu opisujesz latasz do swojej kumpeli to ja jej serdecznie współczuję 😆 😆 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tez mialam taka przyjaciolke. pomagalysmy sobie. cudownie sie dogadywalysmy. byla nawet moja starsza na slubie. pozniej ona poszla na studia i jakos nie miala dla mnie czasu.
    pozniej dowiedzialam sie od jej siostry ze ta „moja przyjaciolka” wziela tydzien temu slub…
    a tak chyba sie nie zachwuja pzyjaciolki.

    nie mam przyjaciol od tamtej pory. mam tylko kilka fajnych kolezanek

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    zacytoj kiedy powiedzialam ze jestem za ladna. czekam. moze temat zle ujelam bo chodzilo mi raczej o typ urody. ja jak juz wiele razy powiedzialam NIE UWAZAM SIE ZA LADNA!! I JAK KAZDY MAM KOMPLEKSY. poprostu kazdy ma swoje problemy i kazdy inne. cos co dla jednej osoby jest blachostka dla drugiej moze byc dylematem. o tym nie warto dyskutowac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przez urode mam problemy"

Przewiń na górę