Pytanie odnożnie palenia papierosów

  • Autor
    Odp.
  • najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Czy przeszkadza/przeszkadzało by ci, że twoja druga połowa pali papierosy?

    Ja osobiżcie jestem osobą nie palącą i bardzo nie podoba mi się, że moja dziewczyna pali. Chciałem wiedzieć jak inni to postrzegają. Czy raczej wolelibyżcie by wasza druga połówka nie paliła czy jest to obojętne a może to wręcz pochwalacie?

    Pytanie skierowane do obu płci. W sumie to jestem też ciekaw jak tą sprawę postrzegają palacze. Wiadomo, że do siebie nie będą mieli zastrzeżeń ale czy tak samo jest w przypadku partnera/partnerki?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja bym nie chciała, po porstu papierosy sa dla mnie odpychające, ich zapach itp i mój partner, jesliby palil bardzo by mi to przeszkadzało

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Mój mąż palił przez wiele wiele lat. Rzucił palenie ponad 2 lata temu, o niebo lepiej, same plusy. W tej chwili widząc komfort i różnice, przeszkadza mi każda osoba paląca i żmierdząca tytoniem. Zwracam na to szczególną uwagę.

    Polecam osoby niepalące ! 🙂

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ja np. pale rzadko,tylko wtedy kiedy np. sie bardzo zdenerwuje,jeżeli juz pale to na dworzu,i kompletnie nie czuc ,że ode mnie żmierdzi papierosami…Mój chłopak ma w związku z tym ogromny problem,chociaz nigdy przy nim nie paliłam i niczego nie czuje.. 😡

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Przeszkadza mi, że mój chłopak pali. Pali od zawsze ale gdzież od roku ograniczył do kilku papierosów w pracy, z kolegami przy piwie i czasem w stresujących sytuacjach.

    Mój chłopak ma w związku z tym ogromny problem,chociaz nigdy przy nim nie paliłam i niczego nie czuje

    Może tylko wydaje ci się, że nie czuje, albo po prostu nie chce żebyż zatruwała sobie organizm.

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Nie…bo gdybym mu nie powiedziała,to by nawet nie wiedział więc wiesz…a co do zatrówania siebie,to już jestem duża 😕

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    To nic że duża ;). Papieros szkodzi zdrowiu a on nie jest egoistą i troszczy się o twoje zdrowie. Albo tak jak mój chłopak twierdzi, że „kobieta” powinna być kobietą, delikatną itp. i papierosy zwyczajnie nie podobają mu się u kobiet.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja bym nie chciała żeby mój chłopak palił tak samo jak nie chce,żeby nie przestrzegał diety czy za lekko się ubierał.Tu chodzi o jego zdrowie,a nie moje widzi mi się.Kocham go wiec dbam o niego.Na szczescie i on i ja jestesmy na tyle rozsadni,ze wiemy jak papierosy niszcza zdrowie i nie
    palimy.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja nie palę mój chłopak też nie… gdyby palił starałabym mu się pomóc rzucić palenie 😛 nie chciałabym się całować z popielniczką 😛

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Mój partner pali i nie przeszkadza mi to.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A ja dzięki mojemu facetowi rzuciłam palenie dla siebie i może troszkę dla niego :). Palacze mi przeszkadzają.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie palę.
    Kiedys owszem,paliłam,ale przestałam,boooo mój partner rzucił palenie,więc nie chciałam,żeby czuł ode mnie papierosy,a co za tym idzie,żeby znowu zaczął palić 🙂 moje pożwięcenie poszło na marne niestety,gdyż on znowu zaczął palić 😕 czy mi przeszkadza?? tak.Przychodzi do mnie żmierdzący papierosami i nie podoba mi się to.Oczywiżcie nie zabronię mu palić,ale nie pochwalam tego.Musze jednak tolerować… 👿

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja czasem sobie zapalę. Na impreze do piwa itd. Albo jak mnie najdzie na „dumanie” podkradam bratu fajke i wychodze w nocy na balkon.
    Nie przeszkadza mi rowniez jak ktos pali w moim towarzystwie. wiec tez nie przeszkadzaloby mi gdyby palil moj partner, ktorego nie mam 😉 oby nie bylo to tylko nalogowe palenie dwoch paczek dziennie

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    My oboje palimy tylko po alkoholu. Poza tym nienawidzimy fajek 🙂 Przeszkadzałoby mi to bardzo gdyby mój facet palił.

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Odkąd jaram to raczej z palaczkami wolę się prowadzać 😉

    Ale tak na dłuższą metę wolałbym niepalącą – nacisnęłaby na mnie żebym rzucił bo innej metody nie widzę niestety….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytanie odnożnie palenia papierosów"

Przewiń na górę