• Autor
    Odp.
  • kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    dzisiaj włażnie u znajomej mojej mamy widziałam taki odkurzacz, muszę przyznać, ze bardzo dobra rzecz, jednak neistety berdzo droga.

    polhun
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Moniko, jeżli mogę się wtrącić a to z racji tego, że istnieje rozwiązanie na alergie… a sama byłam ponad 10 lat alergiczką.

    Polecam filtr powietrza, z rekomendacją brytyjskiej, norweskiej i europejskiej organizacji, która zajmuje się astmą i alergią.
    Polecam też kołdrę z chitosanem, to bakteriobójczy żrodek, dzięki któremu roztocza nie mogą się w takim żrodowisku rozmnażać.
    No i wodę o strukturze heksagonalnej, wzbogaconą tlenem, organicznymi minerałami, która wspaniale odtruwa nasz organizm i dociera do wszystkich komórek, łatwo przedostając się do ich wnętrza. I…
    jest jedwabista, miękka, no pyszna.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Na wszystko znajdzie się sposób, moja koleżanka poleciła mi taki preparat jak mgiełka solankowa, działa przecialergicznie. Stosuje sobie ją od paru dni, dam wam znać jakie będą efekty:)

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Mój synek jest astmatykiem alergikiem miedzyinnymi na roztocza,naprawde idzie zwarjowac bo na dobrą sprawe mały nie powinien bawić się w piaskownicy,a to jest niewykonalne.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Ja mam w sumie tlyko katar i dla mnie to już nie raz męczące chodzić z zakatarzonym nosem cały czas, oddychać nie można. A co tu powiedzieć włażnie o takich osobach powaznie choroby, które mają też uczulenia na niektore pokarmy. no ale to pewnie inaczej wyglada ich leczenie, sa pod specjalistyczna kontrola lekarzy.

    misia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    dożwiadczone alergiczki doradzcie,mojemu synowi wyszły w testach te paskudne roztocza,zauważyłam że od kąd zaczoł się sezon grzewczy ma cały czas zatkany nos oddych przez buzie i leje mu się z noska wodnista wydzielina,dostał leki i steryd do nosa który ma brać przez dwa tygodnie,po tym troszkę lepiej bo nie chrapie w nocy,ale co bedzie jak go odstawie?doradzcie jak mam z tym cholerstwem walczyć żeby mu chociaż troche ulżyć?

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    no ja wlasnie tez tak mialas z katarem, caly czas zatkany nos albo nieustajacy katar. Ja biore tabletki i jakos mi pomagaja, ale lekarz pytal czy nie lepiej byloby chodizc na odczulanie, stwierdzialam, ze zobaczymy jak bedzie w nastepnych miesiacach. W Twojej sytuacji wydaje mi sie, ze jelsi po tych tabletkach i preparacie do nosa nie przejdzie mu katar powinnas zpaytac lekarza o odczulanie. Bo to jest naprawde skuteczne.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Leki odczulające to jednak spora ingerencja w nasze ciało…ale jak jest to jedyny sposób na pozbycie się uciążliwych objawów… Chociaż może warto przetestować nowe antyalergiczne odkurzacze i pralki. Może to i wydatek, ale mniejsze skutki uboczne.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ja się wykosztowałam, ale nie żałuję ani grosza…
    jednak rozwiązania dla alergików są czymż rewelacyjnym, a nawet osoby, które ominęła ta wątpliwa przyjemnożć kichania na widok pyłków, docenią możliwożci takiego sprzętu… po prostu czuć różnicę.
    i stanowczo wolę zakupić odkurzacz i np. coż do oczyszczania powietrza (myżlę intensywnie nad klimatyzatorem) niż pakować w siebie tony chemii…

    abdabr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Odczulanie mogę polecić, dzięki niemu mogłam odstawić po roku leki, biorę je tylko w przypadku, gdy jestem bardziej narażona na roztocza niż zwykle.
    Co do obłędnego sprzątania, to wychodzę z założenia, że nie można przesadzać i żyć w przesadnie sterylnych warunkach, bo w domu można jeszcze wytrzymać, ale co, jeżli znajdziemy się w innym miejscu, mieszkaniu, gdzie już tak czysto nie jest?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    och nie nie, żadne maniakalne czyszczenie 😛 ja nie należę do tych osób 🙂
    też uważam, że sterylne warunki bardziej szkodzą niż pomagają…
    niemniej jednak doceniam ten mój nabytek, bo ułatwia mi, tak czy siak, konieczną czynnożć 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    A co nabyłaż, jakiż specjalny eliksir na alergię…hihi 😆 żartuję…Plaga naszych czasów to alergie i rak… 😥
    Jeżeli jakiż alergik zamierza kupić klimatyzator niech szuka z filtrami plasmowymi, rewelacja! 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Nie no, nie eliksir, tylko odkurzacz z HEPA 😉 A klima to faktycznie teraz bardzo funkcjonalne urządzenie…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Alergie to chyba skutek trzymania pod kloszem…przynajmniej czężciowo 😉 Bo przyczyn alergii chyba jeszcze do końca nie wytłumaczono. Ale jak już się ma alergię, to trzeba sobie radzić jakoż 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    A no nie wytłumaczono… Ale żyć trzeba dalej, bez względu na rodzaj alergii… Mnie się udaje, jakoż sobie radzę i bardzo mnie to cieszy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " roztocza kurzu domowego – one są wszędzie!"

Przewiń na górę