• Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    masz fotki? pokaz?
    ja bym pokazala jaki moj jest.. ale to eskorcik.. tylko ma ciemne szybki i felgi wiec zadnej rewelacji 🙂

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Nieee no u mnie też rewelacji nie ma (zdjęcie na pierwszej stronie tematu) Tylko doprowadzenie do takiego stanu technicznego dużo kosztowało, poza tym parę dodatków i już się sumka uzbierała.

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a ja uwielbiam mojego peugota 206 🙂 troche zawodny jest ale za to wyglada dobrze 🙂 hehe

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Moim wymarzonym autkiem jest Jaguar S-Type!!!!
    Co prawda cena trochę odstrasza, ale pomarzyć zawsze można 😆 !
    Jeżli miałabym jednak coż kupić (i jeżli miałoby mnie na to stać) to postawiłabym na jakiż starszego jaguara (klasyka 🙂 ), bądź na Nissana Micrę (bo toż to taki słodki samochodzik, ale zapewne mój facet by do niego nigdy nie wsiadł 😉 ), pozdrawiam!

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    a ja mam troche inne upodobanie 😀 może troche niepraktyczne ;p no ale cóż…

    to moje marzenie : 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    katia,słodkie te autka są 😀

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    hehe od dawna o takim marze 😀
    stwierdziłam że kiedyż musze sobie kupić takiego busika! 😆
    przerobi sie go troche… tzn. zamiast siedzeń z tyłu, wstawi sie łóżko… i będziemy sobie jeździć z moim miżkiem na wycieczki 😀 😀

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    golf 3, ford focus…stare ale cały czas jare…

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja włażnie kończe kurs na prawo jazdy i miałam na nim okazję trochę poszaleć na sportowych samochodzikach, a dokładnie na Audi TT i na BMW Z4, obydwoma jeździ się żwietnie, ale jednak BMW wygrywa ze sporym zapasem z Audi, hmm.. fajnie by było mieć takie cabrio pod domem 😀 , tylko tak sobie myżlę jak ja teraz wsiąde do Punto, to będzie jakaż masakra 😛 , a znając moje szczężcie to na egzaminie dostanę pewnie Renault Clio, bo ona wygrały przetarg dla Poznańskiego WORDu!

    Lalique
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    marzy mi sie najnowsza wersja hondy civic – nieco kobieca, ale ze sportowym zacieciem, swietny design no i silnik nie do zajezdzenia 😉

    ewentualnie moglabym miec takie malenstwo:

    😆 😆

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A ja kocham to autko 🙂 BMW mojego faceta 🙂

    zdjecie troszke rozmazane ale widac co nieco 😛

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ja uwielbiam wszystkie male,sportowe autka 🙂
    a co do motorow to juz od kilku lat kocham sie w jednym – kawasaki ninja 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mnie tam sie podoba malutki smart ;D Ale jest strrrrasznie drogi wiec moge tylko pomarzyc 🙁


    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A to są nasze autka(tzn moje,taty i mamy,bo brat ma swoje 😉 ).Tego zielonego mileiżmy(teraz jezdzi nim wójek) a niebieski jest akualny( na mojej zyczenie 😀 ).Jak wszystko dobrze pójdzie to będzie mój( a tata kupi sobie innego),albo dostane takiego samego 😀 Kocham te mercedesy!! 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    apropos samochodów…
    chciałam Was zachęcić do konkursu na
    [usunięto_link]

    mozna wygrać atrakcyjne gadźety do samochodu DIGIWALKERY!!!!! to żwietny pomysł na prezent pod choinke a napewo zaden mężczyzna takim nie pogardzi. Kobietom też sie nieatpliwie przyda do jazdy po mieżcie 🙂
    Nawet jeżli sie nie powiedzie w konkursie na stronce można się natknąć na kuszące promocje1
    Zachęcam! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SAMOCHODY-jakie lubicie?:)"

Przewiń na górę