• Autor
    Odp.
  • Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Podobają mi się terenówki .
    A wiecie ,że jest samochód na który nie trzeba prawo jazdy.Nie mogę wstawić obrazka ,bo za bardzo rozciąga stronę a nie umiem go zmniejszyć
    [usunięto_link]

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    osz kurcze Alfa… moej marzenie … i koniecznie czerwona 🙂
    a Brera zostala uznana za najpiekniejszy samochod….

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    osz kurcze Alfa… moej marzenie … i koniecznie czerwona 🙂
    a Brera zostala uznana za najpiekniejszy samochod….

    Zgadzam sie z tym: Brera jest przepiekna.

    Podoba mi sie nowe BMW6-sportowe lub tez znowych MERCEDES S CLASS,ze starszych TOYOTA SUPRA.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    supra? niestety nie podzielam akurat tego wyboru 🙁
    jakos nie przemawia do mnie to aukto. Tył mi sie nie podoba. a dwa pozostale modele czyli mesio i bmw jak najbardziej. Kupie sobie takie za pierwsza wyplate po studiach i koniecznie w opcji full wypas 😛 znaczy z nawigacja i innymi bajerami 🙂

    a co sadzicie na taki temat:
    lepiej kupic drozsze auto ale ubozsze w wyposazenie czy tansze i dokupic np. dobre radio, nawigacje, i inne gadzety?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    a co sadzicie na taki temat:
    lepiej kupic drozsze auto ale ubozsze w wyposazenie czy tansze i dokupic np. dobre radio, nawigacje, i inne gadzety?

    Hmmm…kupować droższe „gołe” auto tylko dla lansu bo marka,itd. ? Fuu. Samochód powinien być przede wszystkim funkcjonalny i spełniać nasze oczekiwania. Jeżli ktoż ma potrzebę posiadania „puszki” na niedzielne rajdy do kożciółka to git, niech sobie kupi golasa z wyższej półki, jeżli jednak samochód ma być narzędziem pracy, czy tam przewodnikiem po dalekich podróżach to wybrałabym osobiżcie tańszy ale dobrze wyposażony…

    A co do samochódów, które mi się podobają…hmm, od jakiegoż czasu choruję na Mini Morisa 😉 W dalszej przyszłożci chciałabym też sobie sprawić Subaru Imprezę w najmocniejszej wersji silnika (to moje największe ale i najdorższe motoryzacyjne marzenie 😉 )

    Obecnie żmigam Fordem Focusem C-max’em (2007) i jestem z niego baaardzo zadowolona 8)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a co sadzicie na taki temat:
    lepiej kupic drozsze auto ale ubozsze w wyposazenie czy tansze i dokupic np. dobre radio, nawigacje, i inne gadzety?

    Nie patrze w ten sposob. Wlasnie zastanawiamy sie z mezem nad zmiana auta i chcemy przede wszystkim aby bylo w miare nowe(aby troche tym pojezdzic),a te nowe auta maja raczej kompletne wyposazenie. Szukamy raczej samochodu rodzinnego(bo planujemy powiekszyc rodzinke 😉 ),wiec myslelismy np. o AUDI A6 w kombi-tylko jeszcze troche musimy uzbierac 😉
    Jesli kupimy auto to postaramy sie aby mialo wszystko,nie albo-albo.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    miejska jazda to przede wszystkim wygoda i zwinnosc. wole auto ktore sie precyzyjnie prowadzi niz jakiegos szpanerskiego grata ktorym parkowanie zajmuje 10 minut. a ostatnio zachorowalam na mazde2 – tak ladnego samochodu dawno nie widzialam. cene jeszcze ma rozsadne wiec niewykluczone ze niedlugo nastapi zmiana;)
    [/img]

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A mnie się Grande Punto podoba. Teraz sporo promocji, nam przybędzie nowy potomek, to może się małż szarpnie na ładne autko dla żony….

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Dziewczyny a co polecacie tak do 40tys, jakież zgrabne bezpieczne autko, najlepiej o dużej pojemnożci bagażnika ? 😆

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja jestem zafiksowana na mazde 2 wiec po raz kolejny ja polece. spelnia twoje warunki, w dodatku jest naprawde ladniutka. tyle ze to jest autko dla kobiety lub ewentualnie pary, natomiast z trojka dzieci i dwoma labradorami bedzie ci nieco gorzej podrozowac…

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja potrzebuję coż z dużym bagażnikiem i małym silnikiem 😀 lubię wozić dużo rzeczy ze sobą, a wiadomo nie chcę przepłacać na benzynie, więc najlepiej żeby mała palił

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Może jakiż Ford… Ka mi się podoba, idealny dla singla, choć ma nieduży bagażnik. Jest też już nowa Fiesta – podobno bardzo udany model.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    A co sądzicie o tym?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    [usunięto_link]

    Takie autko chce sobie sprawic:)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Moja wymarzona…

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SAMOCHODY-jakie lubicie?:)"

Przewiń na górę