• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja lubie zarówno Volvo jaki VW i jedna marka i druga produkuje bardzo dobrej jakożci samochody!

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Obie marki są w porzo. Ja osobiżci miałem jako pierwsze autko Golfa, a później Volvo, którego jestem fanem 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Widze że wiesz co dobre, znasz się na rzeczy bo oceniasz markę pod względem niezawodnożci, bezpieczenstwa i fajnego wyglądu a Volvo włażnie takie jest, chociaż do Golfa też mam sentyment bo było to moje pierwsze auto!

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Volvo robi solidne i ładne wozy. Nic dodać ani ująć 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A do tego bardzo bezpieczne i bez obawy nawet takie dni jak ostatnio można z pewnożcią Volvo wyjechać na drogę bez obawy że nas zawiedzie!

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Na tą pogodę ten wozik jest w sam raz, bo ma dobry system antypożlizgowy. Więc warunki pogodowe mu nie straszne 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ale jeżdżąc nawet tak bezpiecznym autem jak C30 warto zachować zwłaszcza w taką pogodę szczególną ostrożnożć, żeby nie narazić sie na jakież nieprzyjemnożci!

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a co powiecie o Skodzie Superb? elegancka limuzyna, według mnie bardzo fajna

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja lubię auta duże. zarówno sportowe jak i duże duże coupe, minivany itd. generalnie podobają mi się mazdy i hondy ale tylko niektóre. z niedostępnych to fajne są mustangi i camaro natomiast z tych większych to niedawno natrafiłam na fotke peugeota 5008 i jak na rodzinne, 5-7osobowe auto super jest zgrabne i nie ukrywam, że takie mogłabym mieć, jakbym miała większą rodzinę 🙂

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    asiek, dobre sa auta w ktore mozna zapakowac cala rodzine z bagazami i jeszcze wygodnie pojechac nad morze :). to jest dopiero porzadne auto 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    @zożka samożka wrote:

    asiek, dobre sa auta w ktore mozna zapakowac cala rodzine z bagazami i jeszcze wygodnie pojechac nad morze :). to jest dopiero porzadne auto 🙂

    no to włażnie ten peugeot 5008 taki jest [usunięto_link]
    😛

    randki-live.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a ja kocham swojego fordzika KA 🙂

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Mój pierwszy samochód i mam nadzieję, że nie ostatni to Opel . I chyba zawsze będę ten model kupować.

    roztargniona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Audi a3 ;>

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Strasznie podoba mi się opel insignia. wygląda jak nie opel, ma piękną linię

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SAMOCHODY-jakie lubicie?:)"

Przewiń na górę