• Autor
    Odp.
  • WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Mam problem – potrzebuję samoopalacza, ale tylko do trzwarzy.. Wyglądam strasznie blado i mam podkrązone oczy i nierówny kolor skóry, ale nie mogę uzywać samooopalacza na ramionach, bo noszę plastry Evra… Czy znacie jakiż łagodny samoopalacz/krem brązujący?

    Motylek36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wypróbuj konieczne tego SUN SUN – możesz go użyć tez tylko na twarz . Widziałam go na allegro:)

    anita36
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja dzis kupiłam samoopalacz DAX COSMETICS ale w piance
    I chyba jest cos nie tak bo zamaist piany to jest woda 😥 miała któraj z Was tej firmy ??? ale czytałam na necie ze jest najlepszy nie wiem co mam robic mogłam wziąs w kremie bo tez był teraz załuje 🙁 🙁

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja włażnie uderzam w temat samoopalaczy bo lato się zbliża a ja biała jak żciana ( na solkę nie chodzę ). Obecnie jestem na etapie testowania Golden Skin Flosleku- mam do ciała i twarzy w sprayu i jeszcze chcę kupić w kremie do samej twarzy. Póki co jestem zadowolona bo ładnie i równomiernie się rozsmarowuje i nie zostawia plam. Na dodatek przyjemnie pachnie i nawilża skórę bo jest z witaminą E.

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    mi się wydaje, że od samoopalaczy lepsze są balsamy brązujące, opalają stopniowo i raczej w większożci nie robią plam 🙂

    kasalenna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a co powiecie o chusteczkach opalających ? lepsze niż samoopalacze ?

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    jasne że opalenizna naturalna wygląda o wiele lepiej, no ale skóra sie starzeje i solarium nie nalezy do najzdrowszych. samoopalacze są fajna opcją. tylko żebym potrafila to rozsmarowac równomiernie!

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    mi najbardziej sluzy balsam brazujacy relaksujacy ziaji. opalenizna jest po nim nienachalna i rownomierna.A do twarzy maja dobry samoopalacz w yves rocher. Uzywalam rowniez innych samoopalaczy – nawet raz szarpnelam sie na diora (i byl bardzo dobry, pachnial karmelem, a nie typowym samoopalaczem), ale jednak cenowo i jakosciowo wygrala ta ziaja:)

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam problemy ze skórą i lekarz zabronił się opalać więc używam tylko samoopalaczy. Jak dotąd efekty były różne aż znalazłam nową firmę XEN-TAN. Nie twierdzę że te kosmetyki są tanie ale przynajmniej opalenizna wygląda bardzo naturalnie a efekt utrzymuje się długo. Dla tych którzy mają zakaz opalania polecam te samoopalacze a czegoż więcej można się o nich dowiedzieć na stronie [usunięto_link] :wink:. A może znacie coż lepszego.

    Osoby, które dopiero uczą się aplikować samoopalacze z pewnożcią nie będą tego wykonywały bez pozostawienia żladów i smug, ale z czasem nabierając wprawy można dojżć do perfekcji.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    z samoopalaczami trzeba ostrożnie, nieumiejętne nałożenie i efekt maski murowany 🙁

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam problemy ze skórą i lekarz zabronił się opalać więc używam tylko samoopalaczy. Jak dotąd efekty były różne aż znalazłam nową firmę XEN-TAN. Nie twierdzę że te kosmetyki są tanie ale przynajmniej opalenizna wygląda bardzo naturalnie a efekt utrzymuje się długo. Dla tych którzy mają zakaz opalania polecam te samoopalacze a czegoż więcej można się o nich dowiedzieć na stronie [usunięto_link] :wink:. A może znacie coż lepszego.

    Aplikowanie samoopalacza jest bardzo korzystne dla osób, które nie mogą korzystać z promieni słonecznych a marzą o opaleniźnie. Staranna aplikacja nie pozostawiająca smug wymaga pewnej wprawy ale także dobrych samoopalaczy, które łatwo się wchłaniają.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Nigdy nie używałam samoopalaczy bo podobno one zostawiają plamy 🙂 kilka razy w życiu użyłam balsamu brązującego z lirene 🙂 fajna sprawa, ale niestety krótkotrwała 😉

    Neutralizatory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Przed użyciem balsamu koloryzującego czy samooplacza warto zrobić peeling 😉 opalenizna będzie schodzić ładnie równiutko, a nie płatami jak to zwykle się zdarza 🙂

    evelka515
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    witam
    mam do was pytani. Otóż chciałabym aby moja opalenizna się utrzymała chociaż do zimy:) co mam stosować? czy lepiej[usunięto_link] czy może jakiż utrwalacz ??

    surenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Polecam samoopalacz w sprayu firmy ROSSMAN – równomiernie się rozprowadza, łatwy i szybki w użyciu, szybkoschnący. Ma tylko jedną wadę – za szybko się kończy 😀 A do twarzy polecam samoopalacz firmy DAX Sun 🙂 Bez wad.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samoopalacze"

Przewiń na górę