• Autor
    Odp.
  • Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kupiłam taki zestaw z rękawica dla koleżanki jupi Jestem zachwycona. A tak długo myżlałam co jej kupić 😀 To wyszło kolo 50 zł naprawdę nie dużo 🙂 😀 😀 Ale za to jej mina bezcenna 🙂

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Cenowo jest naprawdę super 🙂 Ja kupiłam chyba ze dwa zestawy, bo wszedzie można je zabrać ze sobą. Idealne w podróży. Ciekawe czy pojawi się jeszcze coż na promocji firmy St. Moriz.

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Udało mi się kupić nie dawno żwietne rajstopy w spray’u w odcieniu medium, a co ważne są teraz na proporcja kosztując 24,90 zł . Są w sklepach Douglas 🙂 :-

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    To moje ulubione 🙂 Jako jedyne ładnie pachną, a nie żmierdzą chemią 😉
    Poza tym mają naprawdę ładny odcień.

    martabielec
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Możecie polecić jakiż tani balsam brązujący – chcę przyciemnić trochę skórę ale nie mam dożwiadczenia z samoopalaczami

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    True. Nie robi smug, a rękawicę można wrzucić nawet do pralki. 🙂

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    no ja ostatnio kupiłam sobie taki zestawik:) oczywiżcie z rękawicą jak polecałyżcie i nie mogę powiedzieć złego słowa:) wszystko fajnie kolor super!

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A jak wrażenia ze stosowania samej rękawicy? Prawda, że jest żwietna? I bardzo wytrzymała, nie jedna osoba już to podkreżlała jak rozmawiam.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    tak zachwalacie ten St M….

    ja chyba jednak pozostanę przy chusteczkach samoopalających
    za rzadko się „opalam”, żeby kupować jakież większe opakowanie, a po chusteczce też nigdy nie miałam smug, chociaż zapach typowo samoopalaczowy…. ://

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Plam czy smug nie będzie jak odpowiednio przygotowana.
    Czyli najpierw peeling, nawilżenie skóry po tym.
    A potem nałożyć samoopalacz rękawicą

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    @lilou wrote:

    A z jakiej firmy kupujesz tę chusteczkę? Moim zdaniem największe plamy są po samoopalaczach w spray’u.

    Stosuję rajstopy w sprayu od St. Moriz i są rewelacyjne. Rękawica to podstawa, naprawdę nie ma smug. Czy plam, opalenizna wygląda mega dobrze. Proponuję spróbować 🙂

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    chusteczka najczężciej Dax’a, ale inne też nie są złe

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @lilou wrote:

    A z jakiej firmy kupujesz tę chusteczkę? Moim zdaniem największe plamy są po samoopalaczach w spray’u.

    Stosuję rajstopy w sprayu od St. Moriz i są rewelacyjne. Rękawica to podstawa, naprawdę nie ma smug. Czy plam, opalenizna wygląda mega dobrze. Proponuję spróbować 🙂

    Rajstopy a samoopalacz to jednak coż innego, ale samoopalacz w sprayu tez da się równo nałożyć. Najpierw peeling, potem balsam, potem samoopalacz z odpowiedniej odległożci i rękawica do pomocy.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Ostatnio korzystałam z takich rajstop przy okazji imprezy (wesele). Bardzo ładny efekt, gładkie, opalone nóżki i ukryte drobne niedoskonałożci. Naprawdę polecam. 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Rajstopy w sprayu mi sie teraz na wakacjach przydały, bo jednak dekolt, ręce, jednak człowiek szybciej opalil, a nogi były blade. Sprawdziły się nawet do pracy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samoopalacze"

Przewiń na górę