• Autor
    Odp.
  • SzaryTygrysek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie osobiżcie samoopalacze zaczynaja czażem przeszkadzać, bardzo ewidentne, używam balsamow lekko brazujacych,teraz flosleku- wyciąg z miety, aloesu +masło shea- cudo. Dwa w jednym.

    AgnieszkaIlonaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tak ogólnie uważam, że aby używać samoopalaczy potrzeba naprawde ogromnej wprawy. i tak tez się zastanawiam – czy to nie jest tak, że jak jest upał to ten samoopalacz ” spływa” pozostawiając plamy? Tak czy inaczej osobiżcie polecam po prostu puder, który nadaje naturalna opaleniznę. Osobiscie jestem zadowolona z tego -> [usunięto_link] i tez wygadam jak opalona 😉 bez zamartwiania się o plamy czy nierówne rozprowadzenie… warto pomyżlec o tym.. sa tez takie pudry do ciała 😉

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Niestety nie mogę się przekonać do samoopalaczy. Mimo, że niby nie ma tego specyficznego zapachu w wielu produktach, ja wciąż mam wrażenie, że jednak czuję ten swądek dziwny… I to niestety nie godzinę, ale nawet 2 dni potrafię go czuć. Pewnie mam jakąż psychiczną blokadę, no ale tak mam :// Z reguły chodzę blada jak mlynarz, bo naturalne słońce mnie podrażnia, a solarka też się nie sprawdza. Moim zdaniem szkoda skóry. 8)

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja bardzo rzadko używam samoopalacza,ale tylko w wyjątkowych sytuacjach kiedy mam ważną imprezę i chce zyskać nieco bardziej na opaleniźnie,wtedy naprawde zdaje egzamin,ale żeby stosować go na co dzień- raczej odpada.

    kala48
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jeżeli ktoż ma czas i umiejętnie będzie używał samoopalaczy to mu się uda z tego wyjżć z sukcesem, ale jak ktoż ma mało czasu to nie polecam.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Praktyka czyni mistrza 😉 No i dobry samoopalacz, bo byle czym nie uzyskamy ładnej opalenizny. Ja z solarium nie wcale, na plaży wolę spędzać czas inaczej, niż leżąc plackiem 😉 Samoopalacza używam regularnie, znalazłam mój ideał, St. Moriz, bardzo dobrze się nakłada, daje naturalny efekt.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    a jak z nakładaniem? zawsze mam z tym problem. boję się, że przy mojej jasnej karnacji będzie to sztucznie wyglądać:(

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Do nakładania polecałabym rękawice. świetna jest. Można kupić na ich stronie. Ja stosowałam głownie przy piance opalającej St. Moriz 🙂 I uwierz, smug to Ty nie dożwiadczysz przy stosowaniu tych samoopalaczy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    love_highheel, nie kupuj ciemnego odcienia, do tego rękawica i będzie git 🙂
    ja też jestem blada, a samoopalaczem w piance MEDIUM uzyskuję ładny i równy efekt, który wygląda naprawdę jak naturalna opalenizna.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Dziewczyny gdybyżcie były zainteresowane dostaniem bronzerów st. moriz w promocji, to teraz w Douglasie mają być w dobrej cenie. Na pewno będą te mini bronzery w kosmetyczce, idealne na wakacje w sumie czy gdzież na wyjazd. Ja na pewno kupię 🙂

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A od kiedy ta promocja? Jest gdzież coż o tym? Jestem zainteresowana! 🙂

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    rękawica powiadacie? może uda mi się to jakoż nałożyć sensownie bez plam. mini zestaw akurat żeby zobaczyć co to jest, a kosmetyczka zawsze się przyda:p

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Tak, ja posiadam rękawice. A promocja na zestaw podrózny i rękawice własnie zaczeła się w sobote 😛 WIęc dziewczyny biegiem do Douglasa po swój zestaw St. moriz 😛

    Z rekawicą nałożysz to po prostu idealnie.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Wzięłam sobie i zestaw i rękawicę. Bardzo korzystnie cenowo, bo prawie o połowę taniej niż normalnie. 🙂 Warto zapasy zrobić. 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A po ile te cudeńka w douglasie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samoopalacze"

Przewiń na górę