• Autor
    Odp.
  • ada900
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    zdecydowanie malowanie 🙂

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    To moim zdaniem zależy od koncepcji oraz tego w jakim stylu chcemy mieć urządzone swoje mieszkanie,bardziej skłaniam się oczywiżcie do malowania,tapeta jest dobra ale powiedzmy w pokoju dla dziecka.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wg mnie lepiej pomalować, zdecydowanie szybciej potem zmienić kolor itp, a tu zrywaj tapetę,przygotuj grunt…

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Zgadza się,tapeta jest mniej praktyczna niż malowanie i to oczywisty fakt. Poza tym teraz popularny staje się tynk strukturalny który w praktyce także zdaje egzamin i pięknie się prezentuje,nie ma problemu ze zmianą kolory czy ewentualnym czyszczeniem żciany.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja lubię jak żciany są pomalowane, a tylko na jednej z nich tapeta – nadaje to mieszkaniu fajnego charakteru 😀

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    To zależy od tego który pokój chcemy tapetować,bo jeżeli dziecięcy to czemu nie. Z kolei w pozostałej czężci mieszkania na żciany zdecydowanie polecam malowanie lub ewentualnie gładź w ładnym,nietypowym kolorze.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    A co sądzicie o fototapetach ? Podoabają Wam się?
    Czy jest to jeszcze na czasie?

    mionn87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Malowanie jest szybsze i mniej kosztowne od tapetowania, jednak osobiżcie wolę tapety, szczególnie winylowe lub z włókna szklanego – są droższe, ale warte swojej ceny. Dobrym pomysłem są też fototapety, szczególnie takie z własnoręcznie wykonanymi zdjęciami.

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Malowanie jest szybsze i mniej kosztowne od tapetowania, jednak osobiżcie wolę tapety, szczególnie winylowe lub z włókna szklanego – są droższe, ale warte swojej ceny. Dobrym pomysłem są też fototapety, szczególnie takie z własnoręcznie wykonanymi zdjęciami.

    Mnie sie fototapety bardzo podobają bardzo , np takie [usunięto_link] wybór teraz jest ogromny, przejrzalam kilka sklepów , jestem oszołomiona i jedyny problem to co wybrać , szukam czegoż do czężci jadalnej
    ale np bardzo podobają mi sie stare samochody, tylko chyba nie pasują , może coż kuchennego bardziej jednak wybiore

    madiz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jeżli chodziłoby o pokój dla dziecka, zdecydowanie wybrałabym fototapetę – kolorową, wesołą, pozwoliłabym, aby samo wybrało. Kumpeli synek wyszukał sobie oczywiżcie piłkę nożną [usunięto_link] i muszę przyznać, że całkiem efektownie to wygląda 8)

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    teraz też są w modzie malowane, ale np z paskiem tapety

    alizee
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim zdaniem fototapety są lepsze od zwykłych tapet. U znajomych widziałam taką fototapetę z nowym jorkiem i mi się taka aranżacja bardzo podobała. Podpytałam ich gdzie kupili to mi odpowiedzieli, ze w sklepie fototapetka 🙂 Chyba sama za czymż podobnym będę musiała się rozejrzeć.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Wystarczy popatrzeć – tapetuj.pl/category/fototapety

    Czy waszym zdaniem fototapety nie wyglądają zdecydowanie lepiej pod względem wizualnym? Bo akurat mnie się wydaje, że zdecydowanie lepiej. Ale też to kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Trzeba też umieć to dodać tak, żeby efekt był zadowalający. Nie każdemu musi pasować to samo, co nie?

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    a ja lubie malowane ściany + na jednej jakaś ładna tapeta 🙂 np złote wzory albo imitacja cegły. ciekawe połączenia

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żciany-malowanie czy tapetowanie?"

Przewiń na górę